Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern 2012/2013

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Obertauern 2012/2013 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 07, 2013 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Tudi sam sem v časih pred koroško sezonsko rad izkoristil tovrstne ponudbe: 16. marca bi (ob lepem vremenu) lahko bila huda gužva, 20. aprila pa folku ni več za smučat, tudi če bi jim karto dal zastonj .

Sicer pa lepe fotke, kotulc. Kombibahn prav lepo izgleda, tudi dizajn mi je všeč. Sedežnica s tremi stebri kot odklopna s kupolami je seveda eno rahlo 'proseravanje', ampak zakaj ne, če imajo denar ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 07, 2013 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Jaz sem bil lani ob tem terminu v Obertauernu in ni bilo pretirane guzve... Se najvec ljudi je bilo na poloznejsi progi ob gondoli Zirbenwaldbahn. Je pa, kot pise miki, zelo odvisno od vremena. Lani je bilo samo v Obertauernu nepadavinsko obmocje na to soboto, medtem ko je v okolici Turracha, Kreischberga, Grossecka in mislim da tudi Katschberga takrat snezilo/dezevalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern 2012/2013
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB