Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » trdota smučarskega čevlja(flex)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 trdota smučarskega čevlja(flex) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 10:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
A si vedno tak komplikator? Če si imel do sedaj 90 in bil s tem zadovoljen, ostani na 90, pa naj te ne briga, da je to trdota za povprečne smučarje, ženske in otroke. Če misliš, da bi bilo bolje izbrati nekoliko trši (boljši) čevelj, pa nisi siguren, pa naredi to, kar je po moje itak nujno. Hajd v trgovino, pancarje gor in poglej, če jih lahko upogneš. Se pa sprašujem, ali danes res nič ne naučijo na učiteljskem tečaju.
Točno tak, sam mislim, da en U1 ne rabi po forumih spraševat kaj bi bilo/ne bi bilo zanj/jo....to mora sam vedet , s tem da mora znati tudi sam svetovati tečajnikom.....Učo mora biti kaj več, kot pa šminker na smučišču.....(sicer pa to kar se v zdanjem času prijavlja na U1, se sploh ne čudim, da se tukaj sprašujejo čisto osnovne stvari).....brez zamere, zgolj moje mnenje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 11:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


jap malo pa res kompliciram brez zamere

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gjural
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2015 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Jan 2015 19:00
Prispevkov: 4


Da ne odpiram nove teme... bom kar tukaj dalje napisal...

torej temo sem celotno prebral in ne bom spraševal o felxu.. ker je bilo že dovolj tem napisanega.... in iščem nek flex okoli 100-110 (kar mislim da gre tudi skupaj z elan race slx 2011 model).

V glavnem zamenjujem 15 let stare smučarske čevlje... dejansko so mi zelo premehki, sploh ko vozim karving ali pa hitreje smučam... to sem pač reševal tak, da sem si pred progo dosti bolj zategnil čevelj.. in seveda po koncu proge v gondoli odpel in je nekako šlo (čeprav še zmeraj se mi je kdaj noga premaknila in je bil hip nekontrole)...

moje vprašanje je torej... kakšne so razlike med znamkami.. oziroma kaj se najbolj od ponujenega splača? mogoče tudi kje?
znamke imajo tudi malo morje modelov.... tako da če kdo priporoča znamko naj tudi prosim napiše model...

hvala za pomoč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 9:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


trši čevlji (flex 100+) ti morajo res lepo pasat na nogo....in firme imajo različne modele...
najbolš da greš v trgovino in sprobaš čevlje različnih firm, pa boš hitro videl kateri ti najbolj pašejo na nogo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » trdota smučarskega čevlja(flex)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB