Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2012/2013

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Vogel - aktualne informacije 2012/2013 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
SkiOrDie
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2013 9:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 9:10
Prispevkov: 60


tim je napisal/a:
Zakaj je pa Žagar spet zaprt?


Ker je premalo snega

V soboto sem šel 6x po Žagarju, zadnji dve turi sta bili smrtonosni za moje smučke, ki so sedaj na servisu. V spodnjem delu je bilo precej kamenja, na nekaj mestih so gledale iz proge skale - še dobro da so jih označili s palicami.
Rabili bi nekaj delavcev, da bi postrgali sneg iz okoliških bregov in ga nametali v Žagarja.

Sicer pa je večina folka v soboto vozila po Žagarju, zato je čisto uničen. Na vrhu je pihal veter in zato so bile skoraj vse proge zaprte. Kasneje so odprli orlove glave, samo je pa kar hudo brilo.
_________________
19/20: 3xCerkno,1xStari Vrh,1xKrvavec
21/22: 8xCerkno,8xStari Vrh,2xKrvavec, 1x Soriška Planina, 1x Rogla, 1x Golte, 1x Mokrine, 1x Vogel, 1x BKK
22/23: 3x Sella Nevea/Kanin, 3x Višarje, 1x Krvavec, 4x Stari Vrh, 2x Cerkno, 2x Osojščica
23/24: Sella Nevea, Katschberg, BKK, Stari Vrh, Cerkno, Višarje, Turracher Hohe, Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Kakšen pršič danes na Voglu! Sanjsko! Sicer bo pa jutri konec heca, že danes ni bilo malo ljudi - js definitivno ne bi rinu gor...

Je bil pa danes Žagar še na zadnji furi v dolino (okoli štirih) čisto užiten.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 7:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Ste pustili kej cevca na kratkem plazu? Verjetno ne, pa vendar, teren je tam relativno prostran.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Ravno veliko nedotaknjenih flank ni več, bo pa do kakšnih enajstih verjetno še za pofurat na desni strani Kratkega plaza (gledano navzdol). Še največ nedotaknjenih terenov je na desni strani (gledano navdzol) zgornjega dela proge Šija - Zadnji vogel, pa seveda tud na levi strani, vse do pobočij Šije, kamor pa zaradi plazov nisem silil (trume freeriderjev se pa niso pustile motit...).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Aja, pa še to, če bo slučajno kdo šel jutri: bodite malo pozorni, kako parkirate. Če boste parkiral na kakšnem klancu, boste mogoče mel probleme pri speljevanju popoldne. Zgornja parkirišča so namreč precej ledena, sam sem se mučil kakih 15 minut...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper7
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2013 8:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2013 15:30
Prispevkov: 1
Kraj: Radovljica

Bil sem danes na voglu, super vreme, super sneg, super smuka, edino veliko ljudi. Dolge vrste pred vsemi napravami, tako pričakujem da bo tudi v naslednjih dneh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 14, 2013 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Gre gdo na Vogel jutri - petek?
Imam bon za karto: kupiš 1 dobiš 2.
Zanima koga?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 16, 2013 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


PODALJŠUJEMO OBRATOVANJE

V času šolskih počitnic (16.2.- 3.3.) podaljšujemo obratovanje smučišča. Naprave na smučišču bodo obratovale od 8:30 do 16:30. Obratovanje nihalke ostaja nespremenjeno od 8h do 18h, ta in naslednji vikend pa bo nihalka pričela z vožnjo že ob 7:30. Vabljeni v snežno pravljico!

vir: vogel.si
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 7:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Odličen powder day na Voglu, čeprav je bilo že ob 10ih zjutraj na Kratkem plazu praktično vse zvoženo.

Sicer pa je perfekten dan malce pokvarilo par drugih stvari, ki bi se jim z lahkoto dalo tudi izogniti...
Šija je bila cel dan zaprta. Mislim si, da preventivno, da ne bi folk rinil pod Šijo (goro), kjer je bilo danes verjetno res zelo nevarno za plazove. Je pa škoda, ker smo s tem smučarji zgubili najboljšo progo smučišča - a bi bilo tako težko tja postavt enega redarja in odpret žičnico?
Zadnji vogel so odprli okrog poldneva, nakar so se vsi zvalili tja in spodaj je nastal totalen kaos, ker žičkoti niso postavili nobenih vrst. Tisti, ki smo čakali na sredi vrste, smo na sedež čakali dobesedno pol ure, tisti, ki so pa prišli s strani, so bili na žičnici v nekih desetih minutah. Res nevem, zakaj si nikoli ne vzamem pol minute, da bi se razgledal naokrog in ocenil premikanje vrste, grrrr.
Pri Merjascu smo ob dveh 15 minut čakali v vrsti za naročanje, pa nam še ni uspelo priti do hrane. 2 natakarja za toliko ljudi je pač premalo...
Potem pa še blato spodaj na parkirišču - počasi bi že res lahko asfaltirali tistih par parkingov, če že drugih stvari ne delajo.

Saj pravim, super dan, vedno grem rad na Vogel (moje najljubše slovensko smučišče) in zadnje čase sem res samo hvalil Bohinjce, ampak danes so mi pa vseeno malo stopili na živec.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 28, 2013 8:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

je bil kdo kaj na voglu v zadnjih dneh, kako je kaj glede gneče? sam mam namen it jutri gor, baje bo tudi žagar odprt, tako da upam da ne bo se preveč "zabilo".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 28, 2013 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

snowboarder je napisal/a:
je bil kdo kaj na voglu v zadnjih dneh, kako je kaj glede gneče? sam mam namen it jutri gor, baje bo tudi žagar odprt, tako da upam da ne bo se preveč "zabilo".


Glede na objave na Facebooku, bi rekel, da bo ogromno folka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 28, 2013 9:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

saj sem se odločal med voglom in krvavce pa sem se odločil za petek za vogel in za soboto za krvavec ker bo verjetno v soboto še večja gužva pa na krvavcu hitreje požira.
na katerih progah in napravah pa se splača furat, če bo ogromna gneča, kje bo šlo najhitreje? za park že vem da bo vse zabito, ampak tam bom šel pač peš če bo preveč gneče na vlečnici, saj par minut pa sem na vrhu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 28, 2013 9:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Še največ čakanja bo po moje na Zadnjem Voglu, kjer je naprava izredno počasna, spodaj se pa nabije toliko folka, da se ti zmeša - morda bo zjutraj še v redu, ker bodo ljudje počasi kapljali na smučišče.
V Žagarja pred enajsto uro nimaš kaj rinit, ker boš spodaj čakal na gondolo. Šija je pa čisto odvisno, ampak po moje bo tudi tam precej gneče, glede na to, s kakšno hitrostjo se voziš gor ...
Najhitrejša bo štiriseda, samo tam je pa proga za en k****.

Glede na to, da je Vogel slovensko smučišče, boš že sam videl, kje je gneča in kje ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 28, 2013 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

ok hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


snowboarder je napisal/a:
saj sem se odločal med voglom in krvavce pa sem se odločil za petek za vogel in za soboto za krvavec ker bo verjetno v soboto še večja gužva pa na krvavcu hitreje požira.
na katerih progah in napravah pa se splača furat, če bo ogromna gneča, kje bo šlo najhitreje? za park že vem da bo vse zabito, ampak tam bom šel pač peš če bo preveč gneče na vlečnici, saj par minut pa sem na vrhu.

Reskiraj raje en dan dopusta in pojdi v pon. ali tor., ko bo še vedno lepo vreme.
Ker ta vikend bo sigurno morija, tudi jaz sem mislil iti v sob. ali ned., pa grem raje v pon. in tor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 4 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2012/2013
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB