Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
atomic sl12
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 1:59 pm    Naslov sporočila: Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 20:21
Prispevkov: 197
Kraj: maribor

Nova sezona nova tema
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 5:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Če bomo le imeli kaj tu not pisat.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 27, 2012 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Jaz res upam, da bo. Kaj pa je glavni razlog za skepso, finance, vreme ali kaj vmes?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bade25
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 29, 2012 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 12:08
Prispevkov: 75


Mogoče so razlog za skepso govorice blizu SK Branik, da so upniki pobrali cca 50% topov na Pohorju zaradi neplačila oz. zaradi neizpolnjevanja finančnih zahtev. (lizinga). Ko sem se pred dnevi pozanimal kako in kaj letos s sezonsko karto, so mi določene osebe blizu kluba to prišepnile: počakaj raje, bomo videli, če bo sploh kaj delalo, zaradi pomanjkanja denarja in velikih dolgov lastnikov, baje ga manjka na vseh področjih - od plačila letnih servisnih pregledov naprav, do plač za delavce, za vzdrževanje.

POUDARJAM: to niso neki fiksni podatki in jih tudi ne vzet 100% resno, so samo govorice in zanima me, če je kaj na tem. Seveda močno upam, da je vse skupaj iz trte zvito in da bomo kot vsako leto uživali na našem "bregu".
Je pa res malo čudno in neobičajno bilo letos, ko sem tako kot vsako leto že zadnjih 30+ let vprašal za sezonsko, pa dobim tak odgovor, sicer to res ni bil (ŠE ENKRAT POUDARJAM!!!) uradni odgovor, vendar pa, govorice so, kjer je dim, pa je pa tudi ........
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 29, 2012 9:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

bade25 je napisal/a:
Mogoče so razlog za skepso govorice blizu SK Branik, da so upniki pobrali cca 50% topov na Pohorju zaradi neplačila oz. zaradi neizpolnjevanja finančnih zahtev. (lizinga). Ko sem se pred dnevi pozanimal kako in kaj letos s sezonsko karto, so mi določene osebe blizu kluba to prišepnile: počakaj raje, bomo videli, če bo sploh kaj delalo, zaradi pomanjkanja denarja in velikih dolgov lastnikov, baje ga manjka na vseh področjih - od plačila letnih servisnih pregledov naprav, do plač za delavce, za vzdrževanje.

POUDARJAM: to niso neki fiksni podatki in jih tudi ne vzet 100% resno, so samo govorice in zanima me, če je kaj na tem. Seveda močno upam, da je vse skupaj iz trte zvito in da bomo kot vsako leto uživali na našem "bregu".
Je pa res malo čudno in neobičajno bilo letos, ko sem tako kot vsako leto že zadnjih 30+ let vprašal za sezonsko, pa dobim tak odgovor, sicer to res ni bil (ŠE ENKRAT POUDARJAM!!!) uradni odgovor, vendar pa, govorice so, kjer je dim, pa je pa tudi ........


Za topove slišal podobno in ker je to bila bolj "tako" infomacija nisem hotel pisarit po forumu...ampak izgleda da je nekaj na tem.....tudi sam bom počakal vsaj še oktobra oz. do prve polovice novembra s sezonsko, potem pa bo po mojem kaj bolj jasno....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 29, 2012 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 187
Kraj: Maribor

Zimska sezona na Pohorju bo

http://www.pohorje.org/mariborsko-pohorje-pozimi/rad-mam-pohorje

Danes zjutraj na Valu 202 je direktor ŠC Pohorje Vilar izjavil, da se dogovarjajo za reprogramiranje dolgov (40 mil. EUR). Po mojem mnenju letošnja zimska sezona ni pod vprašanjem.

Naslednja pa ?????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 01, 2012 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 200


Evo cenika za sezonske in ostalo:

http://www.radmampohorje.si/

PS: očitno še spreminjajo spletno stran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bronco
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 1:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:31
Prispevkov: 176
Kraj: Maribor

Zanimiva ponudba vozovnic... Me letos tale MAriborčanka kar mika...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Očitno "butlom" na Pohorju še vedno nekaj ni jasno...295? http://www.rogla.eu/si/zima/novica/n/samo-v-predprodaji-karta-149EUR/ Sej ni čudno, da ne morejo preživet
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 7:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Vantage je napisal/a:
Očitno "butlom" na Pohorju še vedno nekaj ni jasno...295? http://www.rogla.eu/si/zima/novica/n/samo-v-predprodaji-karta-149EUR/ Sej ni čudno, da ne morejo preživet


Očitno tudi tebi ni. To karto spraviš noter s samo 10 dnevnimi smučanji, nočnih sploh ne štejemo zraven... Me zanima kolko butlov ma cajt med tednom, da gre na dnevno smuko, ali pa da se odpelje na nočno, ki je precej oddaljena...
http://www.radmampohorje.si/index.php/epm-voz-mladih
Dosti boljša ponudba, čeprav le za mlade. Sicer pa letna za 510? tudi ni tako slaba ponudba, glede na prejšna leta. Vsako leto torej boljše cene, za ostale uporabnike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Še melo let, pa bom penzijonist..........
LP Frenk
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 03, 2012 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


lenko je napisal/a:

Očitno tudi tebi ni. To karto spraviš noter s samo 10 dnevnimi smučanji, nočnih sploh ne štejemo zraven... Me zanima kolko butlov ma cajt med tednom, da gre na dnevno smuko, ali pa da se odpelje na nočno, ki je precej oddaljena...
http://www.radmampohorje.si/index.php/epm-voz-mladih
Dosti boljša ponudba, čeprav le za mlade. Sicer pa letna za 510? tudi ni tako slaba ponudba, glede na prejšna leta. Vsako leto torej boljše cene, za ostale uporabnike.


Daj nehaj živet v iluziji in malo objektivno poglej na realno stanje okoli maribosrskih pohorcev, dejstvo je, da 295e ni vredno pa če ti še ne zraven cel dan rit briše..Lani sem smučal 18x na dnevni na Rogli in 9 na nočni in to za 99e in ne za 295e...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 04, 2012 8:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tistemu, ki je smučal povprečno za 3,7 EUR na dan, je seveda vsaka normalna cena previsoka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 10:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3432
Kraj: Maribor

Glede pisanja o težavah Pohorcev imam grenak priokus: že res, da so ga marsikje krepko lomili, ampak v Sloveniji očitno gre vse v maloro, kakorkoli obrneš: na Pohorju in Starem vrhu so investirali, pa jih investicije dušijo, Ošven je investiral in propadel. Po drugi strani: na Zelenici kjer niso zgradili nič novega od razpada Juge bodo očitno tudi šli v maloro, pa Kobla s svojimi muzejskimi žičnicami je tudi zaprta. Dosti investiraš, nič ne investiraš, nič ni prav. Očitno preživiš edino s strategijo Rogle: vsakih 10 let ena fiksna sedežnica ...
_________________
Sezona 2023/2024: 37 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 2 x Rogla, Osojščica, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Krvavec, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Citiram:
Očitno preživiš edino s strategijo Rogle: vsakih 10 let ena fiksna sedežnica ...


če bo šlo tako naprej, bo žal tudi Rogla kmalu na zgornjem delu tvojega seznama...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Naslednja Stran 1 od 54

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB