Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - aktualne informacije 2012/2013

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Stari vrh - aktualne informacije 2012/2013 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
grady10
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2013 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2013 19:48
Prispevkov: 26


Danes sem bil na starem vrhu in ga ne priporočam. odjuga je naredila svoje, kupi snega po smučišču so neprijetni, potrebno je biti zelo pazljiv. Tudi cena 21 ? za od 8-13h se mi zdi na razmere, ki vladajo na smučišču, previsoke.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2013 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Zanimivo, danes je bil izbor med Starim in Sorico, očitno prava odločitev. Je bilo veliko ljudi, da se je zdrsalo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stenmark
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2013 10:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Mar 2008 0:53
Prispevkov: 54


grady10 je napisal/a:
Danes sem bil na starem vrhu in ga ne priporočam. odjuga je naredila svoje, kupi snega po smučišču so neprijetni, potrebno je biti zelo pazljiv. Tudi cena 21 ? za od 8-13h se mi zdi na razmere, ki vladajo na smučišču, previsoke.
lp


Zanimivo, okusi so pač različni. Sicer je res, da sem danes smučal samo med 8:00 in 10:00, da je bila na sidru neka fis tekma (vendar je bil odprt tudi za obiskovalce), da se je nabralo precej ljudi, po enajsti je verjetno tudi sonce vplivalo na progo, vendar lahko to, kar sem presmučal danes, štejem vsaj med top 10, če ne kar med top 5 te zime, če zanemarim smučanje po celcu.

Cena je za marsikoga verjetno res previsoka, vendar za kakšno cenejšo varianto ne vem, če se želiš v parih urah pošteno nasmučat. Mogoče na Višarjah, vendar je tam vozovnica vseeno dražja. Ko pa sem šel na Obertauern, je bilo sicer odlično, sem pa bil za en dan smučanja ob 110 e. V Sella Neveji je bila zadnjič ena proga ob gondoli zaprta zaradi tekme, po drugi pa se je smučalo. Cena dnevne vozovnica pa je bila 34 e. Še nekaj fotk, ki dokazujejo da ravno tako ubogo ni bilo. Pa brez zamere. Lp




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Klemen72
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 08, 2013 3:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:27
Prispevkov: 37
Kraj: Medvode

[/quote]
Še nekaj fotk, ki dokazujejo da ravno tako ubogo ni bilo. Pa brez zamere. Lp

[/quote]

tole zgleda vrhunsko zrihtano
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zima1
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 12:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2012 18:35
Prispevkov: 290


Hm, čudno. Objavljajo že celo dopoldan, da obratuje šestsedežnica, po kamerah sodeč pa le ta miruje že dve uri. Pa so zastonj šli kolegi.... ejejej kakšna neažurnost upravljalca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučar
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 12:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 10:07
Prispevkov: 315


Vmes sem videl da se je sedežnica tudi vrtela. Očitno dežurajo če bo kdo pršu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 8:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Je bil kdo gor te dni? Lahko poroča?
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Sem bil nazadnje gor v petek. Snega je bilo še dovolj, začuda zelo malo ledenih plošč. In glede na to da je včeraj padlo 10 do 15 novega, sem prepričan da so pogoji super.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 20, 2013 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Danes sta bila gor starša. Baje je zelo dobro. Ljudi pa bolj za vzorec. Vsekakor se splača.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučar
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 22, 2013 10:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 10:07
Prispevkov: 315


Včeraj bil na smučanju. Z eno besedo lahko samo rečem vrhunsko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stenmark
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 22, 2013 4:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Mar 2008 0:53
Prispevkov: 54


Danes je bila zelo dobra smuka, če pa upoštevamo, da so tukaj že prvi spomladanski dnevi, pa kar odlična. Le robnike je dobro imeti urejene. Še posebej v jutranjih urah, ko sonce še nima moči.



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 26, 2013 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Stari veh bo obratoval jutri od 8. do 13. ure in od 19. do 22. ure (verjetno isto v četrtek). Glede na reklamo na njihovi strani bodo sezono podaljšali vsaj do 7.4.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 28, 2013 12:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes super nočna smula, ljudi toliko da se sedeži niso vozili prazni, proge na začetku kot putrček (vzporedni varianti so odprli z zamikom), potem so se fajn razrile, našel se je super cevc, super snežna kulisa, kot bi bili sredi januarja. Snega še ogromno, imajo še nekaj nepodrtih kupov nastreljanega snega... Skratka nore razmere za konec marca.

_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 28, 2013 8:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Prav neverjetno, sicer pa naj bi ga bolj ali manj še metalo tam nekje do srede približno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tommy
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 28, 2013 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 19:37
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz včeraj na Starem vrhu. Kot je že omenil Leopold, snežne razmere so res neverjetne za ta mesec, kajti občutek imaš da si sredi januarja ne pa že skoraj aprila . Smuka je bila na začetku vrhunska, nato se je malo pokvarila saj so se kupi hitro naredili. Bi pa pohvalil organizacijo, saj so postopama odpirali proge, tako da si lahko vsake toliko časa vozil po sveži progi in rebrcih .

V glavnem je bila smuka zelo dobra!
_________________
Be Safe - Sleep With a Firefighter!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 8 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - aktualne informacije 2012/2013
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB