Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zell am See

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Zell am See « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 3:59 pm    Naslov sporočila: Zell am See Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Začuda to smučišče, ki je tudi pri slovenskih smučarjih zelo popularno še nima teme. Zato moram napisati kakšno vrstico več. Smučišče je oddaljeno 3 ure iz Ljubljane. Tja se lahko pride preko Lienza (Felbertauerntunel), Malnitza (avtovlak Tauerntunel), najboljše pa preko Flachaua.

Smučišče je srednje velikosti. 6 kabink, 10 sedežnic in nekaj vlečnic, naj bi bilo 77 km prog. Velikokrat smučišče napihujejo tako, da dajo skupne podatke z Maiskoglom ali celo Kaprunom (Kitzsteinhorn).

Tule je dober zemljevid:
http://www.schmitten.at/uploads/media/Pistenplan_Zell_am_See-Kaprun.pdf

Če naj povem z eno besedo o tem smučišču: gneča, gneča, gneča. Včeraj ob ne prav spodbudni napovedi (napovedan je bil dež, močan veter in oblačnost), ki se k sreči ni uresničila, je bila sredi tedna že pred 9. uro čakalna doba na dostopni nihalki Arietenbahn pol ure. Malce višje na Schmittentallu, kjer je začetna postaja dveh nihalk in krožnokabinke, pa je parkirišče zelo majhno. Problem rešujejo tako, da se ljudje pripeljejo na spodnjo postajo Arietenbahn in se potem z avtobusom preselijo na drugo spodnjo postajo. Tole na sliki je šele začetek vrste, pravi labirint ograj se nad stopnicami šele začne. mene je vse skupaj spominjalo na Krvavec pred leti, ko so bile karte še takorekoč zastonj.


Vrh Schmittenhohe meri natanko 2000m. Nanj pelje moderna Schmitenhohebahn nihalka iz vzhoda in 2 sedežnici iz severa. Malce južneje in nižje je vrhnja postaja krožnih kabink iz Schmittentala in Schuttdorfa in 1 sedežnice. Če to seštejem, bruha na en hrib ljudi vsaj 5 na sekundo, od katerih se vsaj polovica smuča na progi ožji od tiste za sedežnico Tiha dolina na Krvavcu.

Človek bi rekel, da gnečo na smučišču itak omejuje kapaciteta naprav, ampak na tem smučišču je to v očitnem neskladju. Takole izgleda večina prog. Na progah je tudi ogromno tečajnikov ki se vijejo v dolgih kačah. Tukaj sem videl, da so imeli pogosto učitelji več kot 10 tečajnikov, tako da so bile kolone neskončne.


K sreči je za večino tukajšnjih smučarjev vsaj nekaj prog nezanimivih. Taka je rdeča proga 8 iz Schmittenhohe:



Črna 6 iz istega vrha a proti moderni ogrevani 6sedi Kettingbahn je še boljša. Vse 3 proge v dolino so v zgornjem delu modre in se prekrivajo z napravami za začetnike. Gledano od zgoraj se leva začne z daljšim smukom oziroma ravnino, nato preide v smučišče, ki ga prenapolnijo že smučarji iz 2 zmogljivih sedežnic, zadnji del je črn, ker gozdno cesto prekine nekaj zoprnih odsekov. Desno proga bi bila kar v redu, če ne bi bilo pol proge položne (z goro začetnikov), druga polovica pa solidne črne. Še najboljša je srednja proga (črna 14), ki se najprej odcepi iz vrha, a je nekoliko ozka.

Dokaj užiten je tudi spodnji odsek Arietenbahn, lepa razgibana široka proga srednje strmine, vendar se je treba temu nekje do 11. ure izogniti zaradi gneče na kabinki, potem pa je ta proga rada že zelo južna.

V glavnem ni mi jasno, zakaj ljudje smučajo tu, ko pa je samo par km naprej Saalbach z mnogo boljšimi tereni (za vse), manj gneče in boljšim snegom.

Za konec še slika Kitzsteinhorna s Kaprunom. Očitno v slabi svetlobi fotoaparat na telefonu ni vsemogočen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2016 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Pa povlecimo to temo iz naftalina... V soboto sem bil prvič na Schmittnu.

Najprej sem pobegnil iz Areitbahna na Kettingbahn. Zelo lepa, a kratka, črna proga. Odlična lega.


Nato sem se preselil še na Sonnkogel. Čudovita gorska kulisa...


Vendar tudi sonce, kar ob takih temperaturah, seveda pomeni hitro zdelane proge. Še najmanj načeta je bila črna varianta.


Hochmais sicer ni bil tako zdelan kot iztek prog pri spodnjih postajah sedežnic Hochmais in Sonnkogel.


Nato sem se zapeljal še enkrat na vrh tega dela smučišča z razmeroma novo fiksno štirisedežnico Sonnengratbahn. Pogled nazaj ubija.


Tudi od strani ne zgleda slabo - Schmittenhöhe in Kitzsteinhorn.


Lična zgornja postaja Sonnengratbahna.


Na drugi strani pa že stojijo betonski temelji za novo desetsedežno gondolo, ki bo prihodnjo sezono povezala Schmitten s cirkusom (Saalbach, Hinterglemm, Leogang, Fieberbrunn). Zelo sem si želel tudi presmučati progo v Viehhofen, ki je zaenkrat še označena kot route-a, ampak je bilo opozorilo, da je snega zelo malo (v bistvu je že na vrhu bila širina za manj kot eno špuro ratraka?!) - bil sem tudi eden izmed prvih, ki se je na info točki sploh pozanimal o brezplačni avtobusni povezavi iz Viehhofna nazaj v Zell am See.


No, potem sem odsmučal po rdečih variantah v dolino.


Zadnja strmina rdeče 20 je bila že zelo zdelana in ponekod je že pokukala zemlja.


Pa še iz iste točke fotka proti vrhu smučišča Schmittenhöhe s črnimi lepotičkami.


Najboljša stvar na Schmittnu - črna Trass Abfahrt (tudi megle kasneje ni bilo več nad jezerom).


Lepo, strmo, par ovinkov, par ožin, tudi temperature ji niso preveč škodile (po vrhu trde podlage je bilo malo mehkega snega, ampak nič kritičnega).


Res klasična črna proga, ki jih ne delajo več (malo spominja na staro fisko + jonatanko, a dvakrat daljša).


Ca. 4km dolžine, do 70% strmina in 1.000m višinske razlike.


No, potem sem se prestavil na CityXpress, ki pa nima tako zanimive črne proge (ne samo, da je krajša in malenkost manj strma, tudi poteka ne tako ekskluzivno kot Trass Abfahrt). Zato sem kar takoj nadaljeval na Hirschkogel Express (lepi progi za malo naprednejše začetnike) in položnejši del smučišča ob Areitbahnu in vzporednih sedežnicah.


Tereni za naprednejše začetnike ob tretji sekciji Areitbahna oz. šestsedežnici Breitechbahn...


...in malce nižje tereni za popolne začetnike ob razmeroma novi osemsedežnici Glocknerbahn.


Seveda, proga v dolino bi bila zdelana tudi ob nižjih temperaturah.


Zadnja strmina zna biti kar velik zalogaj tudi za naprednejše začetnike.


Za slovo pa še Kitzsteinhorn iz zgornjega parkirišča pri Areitbahnu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tigson
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2016 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2010 13:08
Prispevkov: 15


Ufff!! to bo pa prava bomba
Sicer je že nekdo če se prav spomnim pred časom na tem forumu razglabljal o načrtih za to povezavo Zell-Saalbach. Potem nisem pa nikjer nič več zasledil tako, da sem mislil da je projekt romal nazaj v kak predal.

Saalbach je letos dobil podobno povezavo s Fieberbrunn in se razširil kot piše na Bergfexu na "preverjenih" 270 km prog, če temu dodamo 70 km Schmittna je pa to že vržena rokavica Dolomitom in Sella Rondi.

Komaj čakam da bo leto mimo in da bo tu spet december da opravimo preizkus!
_________________
Sezona 09/10: 1xOsojščica, 3xBKK, 6xVal Gardena, 1xRogla, 1xMB Pohorje, 1xVišarje
Sezone 11 do 14: sem že pozabil kje sem vse bil
Sezona 15/16: 10x Flachau, 1xZauhensee, 3xAreh, 1x Weinebene, 1x Kitzbuehel,1x Rogla
Sezona 16/17: 3x Scheffau-SkiWelt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2016 2:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Lepo poročilo in fotke BISI.

Schmittenhohe smučišča nisem nikoli posebej maral, vedno je bila precejšnja gneča, raven smučarskega znanja pa na zelo nizki ravni. Neskončne kolone tečajnikov, je pa res, da sem ponavadi pobegnil na Sonnkogelbahn in Hochmaisbahn, kjer je bilo vedno 50% manj ljudi, tudi proge tam so meni všečne.

Smučišče ima veliko naprav, vendar je hrib nekako neposrečen, mislim, obstajajo smučišča z večimi progami, širšimi in manj napravami.

Ampak ja, lepi kraji, gor po dolini Pinzgau je še eno simpatično smučišče - Wildkogel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2016 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


Lepo poročilo, sem par let nazaj precej presmučal tu. So pa občutki nekje vmes med poročilo in komentarjem polha. Hrib res ni preveč posrečen, se mi zdi da smo se kar navadili/razvadili na široke avtoceste, ki jih tu ravno ni dosti. Ima pa smučišče res krasne črne proge, sem kar nostalgičen ratal

Mi je bil pa vedno užitek odslalomirat zadnjo furo v dolino in potem še tisto zadnjo strmino, noge pečejo, vožnja med kupi in sprotno izbiranje špure, ki jo prilagajaš smučarjem, ki jim ta zadnja strmina ne ugaja preveč...vedno sem rad zaključeval tako, da sem še iztisnil zadnje atome
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2016 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Hvala BISI, mi smo bili pred 14 dnevi in osebno sem več pričakoval od 77km prog. V 3 urah prevozil skoraj vse proge in od vseh prog so mi v lepem spominu ostali Arietbahn 1 in sidra na vrhu hriba(proga 16). Sonnkogel je bil v zelo slabem stanju kamni,led, rjave zaplate, res da so bile temperature že zjutraj pozitivne in malo snega. Ker dnevna karta velja za 3 smučišča, smo se ob 12 pobrali in ob 13 že smučali na Kitzsteinhornu.

Tras Abbfarht naj bi bila najbolj strma proga na slazburškem

Pridem še, ko bo povezava z Viehhofenom, ker panorame, ki jo vsi tako hvalijo nisem doživel.

Na smučišču je bilo res veliko začetnikov(VB,Nizozemska). Razlog lepi tereni(proge 1,2,3,) ter poceni leti do Salzburga in redna linija z vlakom, vsaj tako je meni v kabini razložil eden od smučarskih inštruktorjev.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2016 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

tigson je napisal/a:
Ufff!! to bo pa prava bomba
Sicer je že nekdo če se prav spomnim pred časom na tem forumu razglabljal o načrtih za to povezavo Zell-Saalbach. Potem nisem pa nikjer nič več zasledil tako, da sem mislil da je projekt romal nazaj v kak predal.

Saalbach je letos dobil podobno povezavo s Fieberbrunn in se razširil kot piše na Bergfexu na "preverjenih" 270 km prog, če temu dodamo 70 km Schmittna je pa to že vržena rokavica Dolomitom in Sella Rondi.

Komaj čakam da bo leto mimo in da bo tu spet december da opravimo preizkus!


Ja, zaenkrat je le še vprašanje kako bodo povezali iztek proge s cirkusom. Brezplačen avtobus sicer že obstaja, ampak dobrodošla bi bila še kakšna gondola iz Viehhofna do spodnje postaje Polten 8er (proga v Viehhofen namreč že obstaja).

polh je napisal/a:
Ampak ja, lepi kraji, gor po dolini Pinzgau je še eno simpatično smučišče - Wildkogel.


Brez skrbi, je že nagledano. Zna se zgoditi, da bom marca v Mitersillu. Razmišljal sem tudi o Raurisu, a bodo tam po koncu sezone zgradili še eno gondolo, tako da bom počakal (da jo lepo v miru zgradijo) in šel tja kdaj drugič.

MSIN je napisal/a:
Hvala BISI, mi smo bili pred 14 dnevi in osebno sem več pričakoval od 77km prog. V 3 urah prevozil skoraj vse proge in od vseh prog so mi v lepem spominu ostali Arietbahn 1 in sidra na vrhu hriba(proga 16). Sonnkogel je bil v zelo slabem stanju kamni,led, rjave zaplate, res da so bile temperature že zjutraj pozitivne in malo snega. Ker dnevna karta velja za 3 smučišča, smo se ob 12 pobrali in ob 13 že smučali na Kitzsteinhornu.

Tras Abbfarht naj bi bila najbolj strma proga na slazburškem

Pridem še, ko bo povezava z Viehhofenom, ker panorame, ki jo vsi tako hvalijo nisem doživel.

Na smučišču je bilo res veliko začetnikov(VB,Nizozemska). Razlog lepi tereni(proge 1,2,3,) ter poceni leti do Salzburga in redna linija z vlakom, vsaj tako je meni v kabini razložil eden od smučarskih inštruktorjev.




Iz dežja pod kap. Hec na stran, okusi so različni. Nisem ljubitelj Kitzsteinhorna. Je pa res, da sem bil tam še pred novimi napravami in v predsezoni, ko še niso bile nared proge pri Langwiedu in Kristallbahnu, pa Black Mambe še ni bilo takrat.

Kar se pa tiče strmine prog, pa sledeče... Upravljalci Schmittna sami trdijo, da je Trass Abfahrt najdaljša črna proga na Salzburškem. Najbolj strm odsek oz. prelomnico pa ima zagotovo Gamsleiten 2 v Obertauernu. Marsikomu se zdi tudi Zwölferkogel-Nordabfahrt v cirkusu ali Harakiri v Mayrhofnu med najbolj zahtevnimi. Je pa to stvar metodologije, tako da...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
polh
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Ne boš verjel, ampak prvo smučišče, ki sem ga obiskal, ko sem par let nazaj zimo preživel s Salzburško sezonsko karto v Kaprunu, je bilo Rauris. Se mi ni mudilo na Kitzsteinhorn, Maiskogel in Schmitten, ker sem vedel, da jih bom imel v prihajajočih mescih čez glavo.

Hecno majhno smučišče, prog se pa sicer ne spomnim prav dobro.

Obiskal sem dobršen del Salzburških smučišč, izpustil sem par majhnih do srednjih, ki so locirana severno pod nemško mejo. Karta je vključevala tudi Reit im Winkl, ki je v Nemčiji, vendar tja nisem šel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

BIS, na tvojih slikah skoraj ni smučarjev in to v času počitnic Nemcev, Avstrijcev in Nizozemcev. Ali je bilo tam tako malo ljudi? Ker jaz imam s tem smučiščem čisto drugačne izkušnje in se ga v zadnjih letih raje izogibam.

Drugače pa hm, povezava s SKI cirkusom, kjer se boš moral najprej v spodnjem sektorju peljati z gondolo navzdol, potem pa 6 km z avtobusom v resnici nima smisla. Se že raje takoj zjutraj človek zapelje v Vorderglem. Me v bistvu čudi, da so se spravili delati to napravo, dokler je na drugi strani še precej v megli. Mogoče bolj računajo na dodatne goste iz Viehofna, kjer je kar precej prenočišč. Drugače pa tudi za povratek iz SKI Circusa ni ravno rožnat. Proga v Viehofen je odprta res le izjemoma. Južno pobočje brez umetnega zasneževanja na dokaj nizki nadmorski višini ni ravno najboljša referenca. Jaz se spomnim, da je bila tista proga odprta le enkrat, ko je bilo ogromno naravnega snega. Žal takrat nismo spali v Viehofnu in ta proga ni prišla na vrsto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AngriT
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 5:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2013 17:14
Prispevkov: 19
Kraj: Utrecht

Kot sem zasledil na tujem forumu bi naj zadeva zgledala nekako takole:


_________________
Sezona 2015/16: 10x Zillertal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 10:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

marko je napisal/a:
BIS, na tvojih slikah skoraj ni smučarjev in to v času počitnic Nemcev, Avstrijcev in Nizozemcev. Ali je bilo tam tako malo ljudi? Ker jaz imam s tem smučiščem čisto drugačne izkušnje in se ga v zadnjih letih raje izogibam.


No, v zgornjih dveh sekcijah Areitbahna je kar bila gužva, ampak še zdaleč ni bilo tako hudo kot recimo v Saalbachu na Bernkoglu. Nekaj več prometa je bilo tudi na Hochmaisu, Hirschkoglu in CityXpressu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mihek
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2016 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2012 21:52
Prispevkov: 122


Schmitten - Zell am See - 17. 2. 2016




Prejšnjo sredo odličen smučarski dan v Zell am See-ju. Vreme je bilo za razliko od prejšnjih dveh dni v Saalbachu precej boljše, pa tudi gneča začuda ne prevelika. Glede na to, da sem tu smučal prvič, lahko povem, da sem bil nad manjšim številom smučarjev glede na nekatera prejšnja poročila zelo presenečen. Bolj obljudene so bile zlasti proge ob Sonnkogelbahnu in Hochmaisbahnu. Drugod je bilo mnogo bolje. Nasploh je smučišče s svojo kuliso zelo simpatično, tudi naprave so večinoma moderne. Najbolj so me navdušile črne proge v dolino in pa zlasti do kake enajste ure zelo neobljudene raznolike proge ob Kettingbahnu. Potrebno je poudariti še, da se je večina prog z izjemo tistih ob Kettingsbahnu in zgornjega dela proge Trass 14 kmalu ojužila. Ne glede na to so večinoma ostale v zelo dobrem stanju do samega konca. Večji kupi so nastali le ob napravah, kjer je bila največja gneča - torej na progah ob Sonnkogelbahnu in Hochmaisbahnu.

Jutranji pogled s Hirschkogel-Expressa na prekrasno urejeno progo 2


Pogled z zgornje postaje Trassxpressa proti vrhu Schmittenhöheja


Raznoliko vreme ob prvem spustu po progi Trass - sonce, megla in sneženje obenem


Spodnji del Trassa


Pogled s spodnje postaje Scmittenhöhebahna in Trassxpressa proti vrhu


Spust proti fiksni štirisedi Kapellenbahn


Proge ob štirisedežnici Kapellenbahn so kratke, a zaradi lege in bolj gorskega vzdušja dlje ostanejo neojužene


Izvrstna proga 9 ob Kettingbahnu


Na Kettingbahnu, ob katerem so izvrstne proge - se je pa začela pred sedežnico okoli enajste ure delati precejšnja gneča, tako da je bila obvezna selitev na druge dele smučišča


Na Sonnengratbahnu


Na Sonnkogelbahnu, čigar proge so bile najbolj obljudene in ojužene


Na progi 17


Na progi ob Glocknerbahnu


Spodnji del proge v dolino ob Areitbahnu


Proga ob Cityxpressu


Črna proga 13 v dolino je bila tudi proti samem koncu smuke še v zelo solidnem stanju


Spust po progi Trass nekaj po 16.30 uri


Zaključek proge Trass

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 12:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Eh, pocarji! Štiri leta potrebujejo za eno desetsedežno gondolo z vmesno postajo in že obstoječo traso proge?! Pred par dnevi so objavili nove dokumente glede navezave v Viehhofen. Naslednjo sezono bodo odprli zgolj zgornji del naprave in pripadajočo progo, spodnji del pa pride predvidoma šele v sezoni 2018/19. Morda zavlačujejo zaradi morebitne navezave s strani cirkusa, ki ima za naslednjo sezono druge načrte (Schönleiten, itd.).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MSIN
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 1:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

A ni tako, da je Viehofen povezan s cirkusom samo preko avtobusne povezave in progo, ki ni nujno ratrakirana?

Na satelitskih slikah, čeprav so stare, se lepo vidi priprava terena za sp in zg postajo bodoče kabinke na ZellamSeeju.

Pomojem so zgradili sp postanjo namenoma na hribu in ne v dolini, ker bo kasneje lažje povezati obe smučišči. Najberž še niso 100% sigurni glede tras naprav na Viehofnovi strani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 2:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zell am See
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB