Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Nočna smuka

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Nočna smuka « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
ali se vam zdijo nocne smuke uredo
da
77%
 77%  [ 27 ]
ne
11%
 11%  [ 4 ]
ne hodim
8%
 8%  [ 3 ]
me ne briga
2%
 2%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 35
Avtor Sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2005 6:50 pm    Naslov sporočila: Nočna smuka Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


ali se vaz zdi nocna smuka vredu meni je malo prekratka pa prosim ce bosto kaksne slikce lepli mod nocne ce boste sli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2005 7:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Hm, glede nočne..
Prekratka - se ti zdi časovno prekratka (6h do 9h) ali prekratka proga?
Ko je odprta v celoti se glede dolžine proge jaz ne bi pritoževal. Glede trajanja pa je res da je nekaj prekratka ja, še posebej glede na ceno karte.

Zaenkrat pa je res ja, da še ni vse odprto .. ampak neke hude gužve pa tudi ni gor, malo je sicer blo treba čakat na Habakuku včeraj.. Nisem pa bil dolgo gor, tak da ne vem - verjetno da če bi 3 ure bil gor bi se te ene proge pol tudi že naveličal ja..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2005 7:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Bil enkrat,odlično,morm rečt,zlo dolgo.Sicer je pa zlo dolga,za nočno približno te dolžine vem le še v St. Moritzu da obstaja,pa mislm,da je mal krajša v Moritzu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2005 7:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Men so nočne prou zakon, da greš med tednom za 3 urce malo gor pogledat, sploh ko bo še snežni stadion odprt!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2005 7:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Drage pa vredu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 12:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


Munger je napisal/a:
Hm, glede nočne..
Prekratka - se ti zdi časovno prekratka (6h do 9h) ali prekratka proga?
Ko je odprta v celoti se glede dolžine proge jaz ne bi pritoževal. Glede trajanja pa je res da je nekaj prekratka ja, še posebej glede na ceno karte.

Zaenkrat pa je res ja, da še ni vse odprto .. ampak neke hude gužve pa tudi ni gor, malo je sicer blo treba čakat na Habakuku včeraj.. Nisem pa bil dolgo gor, tak da ne vem - verjetno da če bi 3 ure bil gor bi se te ene proge pol tudi že naveličal ja..
prekratek cas za dolzine pa me ne moti tak bo najboljse ko se bomo do tal peljali
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 3:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


meni je fajn ker so luči pa kr je ponoči
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 12:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Če bom zdaj rekel da me nočna smuka sploh ne vleče, se mi boste verjetno čudili . Maksimalno trikrat na sezono se spravim pod reflektorje. Morda sem preveč konzervativen, ampak smuka je za mene še vedno dnevni šport. Smučat grem ob dežju in ob sneženju, v peklenskem mrazu in aprila pri +15, najraje seveda ob sončnem vremenu, samo da je podnevi. Če bi Pohorci kdaj ponudili dve varianti sezonske karte (z nočno in brez), tako kot npr. Rogla in Krvavec, in bi bila tista brez nočne vsaj za 10000 SIT cenejša, sploh ne bi razmišljal in bi se nočni z veseljem odpovedal !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 25, 2006 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


miki je napisal/a:
Če bom zdaj rekel da me nočna smuka sploh ne vleče, se mi boste verjetno čudili . Maksimalno trikrat na sezono se spravim pod reflektorje. Morda sem preveč konzervativen, ampak smuka je za mene še vedno dnevni šport. Smučat grem ob dežju in ob sneženju, v peklenskem mrazu in aprila pri +15, najraje seveda ob sončnem vremenu, samo da je podnevi. Če bi Pohorci kdaj ponudili dve varianti sezonske karte (z nočno in brez), tako kot npr. Rogla in Krvavec, in bi bila tista brez nočne vsaj za 10000 SIT cenejša, sploh ne bi razmišljal in bi se nočni z veseljem odpovedal !




nocna je samo za 200 ali 100 sit cenejsa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 25, 2006 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


glede dolžine proge ...... v publikaciji smučarska središča slovenije je lepo napisano, da proga za nočno smuko na pohorju velja za najdaljšo v evropi ....
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 27, 2006 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


andro_ je napisal/a:
glede dolžine proge ...... v publikaciji smučarska središča slovenije je lepo napisano, da proga za nočno smuko na pohorju velja za najdaljšo v evropi ....



ja za mene bi bilo najbolse da bi naredili hitrejse naprave dol rabis 5 min ali manj gor pa 20 minut ali pa 10 min

pa se cakalne vrste kdaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 27, 2006 8:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


to je ošitno glede naprav ...... marib. pohorje potrebuje v bistvu povsot nove naprave .....
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Nočna smuka
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB