Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gas100
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 08, 2006 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 15:03
Prispevkov: 53
Kraj: Kočevje

Zanimanje za slike iz moje strani!

Če maš kej časa jih prosim prilepi!

Hvala. LP
_________________
Elan - Slovenija
08/09:
1x Vogel
2x KG-nočna
3x Krvavec
2xStari vrh - nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 10, 2006 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Lahko ti povem, da je gor pravljica! Šele ob 15. uri se pojavijo ledene plošče, ki pa jih ta trenutek zaradi novozapadlega snega ni več. Tako da naj te ne skrbi da so slabe rezmere.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas100
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 12, 2006 12:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 15:03
Prispevkov: 53
Kraj: Kočevje

Hvala za info!

LP
_________________
Elan - Slovenija
08/09:
1x Vogel
2x KG-nočna
3x Krvavec
2xStari vrh - nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2006 11:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Jaz sem bil letos 2x na Osojščici in zlepa ne grem več. Po moje se tja ne splača hoditi. Poleg običajno slabšega vremena kot pri nas ali na bližnjih smučiščih (veter je zelo pogost) je zlasti moteča velika gneča na smučiščih. Veliko je Madžarov in Hrvatov, ki se stalno nekaj zaletavajo. Zaradi gneče so tudi proge že kmalu razrite in slabe. Pa že itak proge niso kaj prida. Sicer pa stvar okusa, eni pa ne morejo prehvaliti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 16, 2006 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Treba je pozitivno razmišljat,tudi o naših sosedih.Več smučarjev,več dobička več investicij v nove naprave.Ne se obremenjevati,sploh pa z hrvaškimi in madžarskimi smučarji ki so čisto OK,prepustiti se je potrebno užitku zimske narave.Predajati snežnim radostim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 17, 2006 9:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3451
Kraj: Maribor

Zelo dober komentar, Dedi! Tudi meni ni všeč tako zviška gledanje na
Citiram:
MaĐarske
in hrvaške smučarje. Ali se zavedamo, da enako na nas gledajo tudi nekateri avstrijski, predvsem pa koroški, nestrpneži? Hvala Bogu da smučarski centri, naši in avstrijski, najdejo nove trge. Tudi Pohorje je recimo polno Madžarov in Hrvatov in prav je tako. Mene ne motijo, mnogo jih ostane na lažjih smučiščih, na progah, ki so meni najzanimivejše (Stadion, stari FIS, Jonatanka), pa jih najdeš zelo malo. Najbolj nedisciplirani na žičnicah pa so tako ali tako mladi Branikovci, razvajeni otroci finih mariborskih družin. Pa brez zamere!
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 17, 2006 4:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

miki je napisal/a:
Zelo dober komentar, Dedi! Tudi meni ni všeč tako zviška gledanje na
Citiram:
MaĐarske
in hrvaške smučarje. Ali se zavedamo, da enako na nas gledajo tudi nekateri avstrijski, predvsem pa koroški, nestrpneži? Hvala Bogu da smučarski centri, naši in avstrijski, najdejo nove trge. Tudi Pohorje je recimo polno Madžarov in Hrvatov in prav je tako. Mene ne motijo, mnogo jih ostane na lažjih smučiščih, na progah, ki so meni najzanimivejše (Stadion, stari FIS, Jonatanka), pa jih najdeš zelo malo. Najbolj nedisciplirani na žičnicah pa so tako ali tako mladi Branikovci, razvajeni otroci finih mariborskih družin. Pa brez zamere!

Hej Miki in Dedi, če sta mislila na moj komentar o Osojščici. Jaz nič zviška ne gledam na druge, samo očitno vidva še nista bila na kakšnem takem smučišču. Na Krvavcu in na Rogli kaj takega še nisem videl, če pa greš na Osojščico ali tromejo je pa noro, kadar na preozke in za njih prestrme proge navalijo Madžari. Eni bočno drsijo, drugi pa peljejo smuk. Zadnjič sem videl vsaj 10 trkov v enem dnevu in po pravilo so bili vedno krivci Madžari. Eden se je zaletel v mojo ženo, ko je stala v vrsti za vlečnico. In to s ful brzino, če bi bila tam moja hči, bi bilo najbrž hudo, tako pa sekončalo s tem, da tisti dan ni več smučala. Potem se je pa tip prav neumno režal in se niti ni spomnil, da bi se opravičil. Prav občudujem samega sebe, da mu nisem ene primazal.

Glede Hrvatov pa se mi zdi, da niso tako moteči. Vsekakor jih ogromno smuča, kamorkoli greš jih veliko srečaš. Mnogo je tudi zelo dobrih smučarjev, tisti slabši pa se mi zdi, da se svojih pomanjkljivosti kar zavedajo in so dokaj previdni. Žal se mi zdi, da jih je pri nas vse manj, malo zaradi politike, bolj pa zaradi naše uboge ponudbe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB