Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2005 9:01 pm    Naslov sporočila: Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006 Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Danes sem bil gor. Dela šrst naprav in osem prog. Bilo je prekrasno pa peljal sem se po novi progi. Špica nič ne visi pa dost strma je na konc. Blo je trdo, kar je super in robniki so samo rezali sneg pa nič ledenih plošč. Popoldne je bil kao en ful strogo varovan trening. Pa z lahkoto si se peljal po progi. Sam trenerji so neki težil pa se sam naprej peleš. Al pa rečeš da si tud karto plaču. Za drugi obratovalni dan je blo super če vas še kaj zanima pa vprašajte.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mark
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 11:28
Prispevkov: 68


Kok so plaču karto
_________________
Teško je danas biti glup, prevelika konkurencija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Imam letno za koroška smučišča.
p.s Ne prodajajo je na Skipasstravel.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 10:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz sem bil pa včeraj gor. Stanje še vedno isto kot v Atomicovem poročilu. Bi lahko še kakšno napravo pognali, ker je bilo za ta čas kar precej ljudi, si včasih moral celo par sedežev počakati. Na strmih delih je bilo že opoldne precej kucljasto, spodaj pa je bolj trdo, vendar tam ni bilo sonca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 17, 2005 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Danes bil na Osojščici/Gerlitznu.Bil prvič gor pa je kr vredu.Njajprej sem sicer mislel v Nassfeld/Mokrine sam pol sm se premislu.
Vreme je blo tko tko.Zlo vlekl,sploh zgori pa ko sm pršu gor(ob 12-tih).Pol se je umiril pa je blo kr OK,sam pol ob ene treh je začel snežit pa oblačen ful ratal.Prot koncu sm naredu,ko se je izbolšal (ob ene pol štirih-med močnejšnim sneženjem bil v koči), še 2 al 3 furce po pa šu.Proge so ble OK,vse odprte,najbl me je navdušila una tadolga v Klosters.

slik žal nimam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 17, 2005 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

baltic, si me spomnu da naj se uporablja slovenska imena, in sm spremenil naslov teme
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 10:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Tudi jaz sem bil v soboto na Osojščici. Kot je rekel Baltič, precej ljudi na smučišču. Vrst pred napravami pa ni bilo. Popoldan pa močna snežna ploha.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 5:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ali vse naprave delajo?
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Atomic je napisal/a:
Ali vse naprave delajo?

Mislim, da dve napravi ne delata in to manjši napravi. Vsaj tako sem videl na informativni tabli.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
baltic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

ena dvoseda ni delala (una ki teče ob progi 1 sam proga je odprta) pa še neki otročkega se mi zdi.praktčno vse

sam veter je pa bil.Jest pa še od prej mal prehlajen pa sm mal premal se,sploh po obrazu obleku,pa mam vročino pa vneto grlo dons
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kje pa je ta nova proga?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
tiger
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2006 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2006 19:28
Prispevkov: 8


Zlo podpiram idejo, da koroška smučišča imenujemo s slovenskimi imeni, ne pa nemškimi. A mogoče italjani / avstrijci slovenska mesta, za katera majo nemško ime kličejo po slovensko? Kje pa.. Italjan ne bo reku, da gre v Kperampak v Capodistrio, avstrijc pa ne gre v Maribor ampak u Marburg. Zakaj pa bi potem mi bli mejhni in ne uporabljal slovenska imena za avstrijska smučišča če jih imamo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 19, 2006 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Danes smo se odpravili na Gerlitzen, parkirali smo tik pod stirisedo in se podali smuki na proti, sneg je bil obupen, sveze zapadel, mokr, nepoteptan, ob 12h so bili ze nori kupi, ob 3h so bili taki kupi da ko sem z mojimi 188cm zapeljal v luknjo, me je bilo samo se pol, temperatura super.. Ljudi ogromno, po smuciscu jih je kar mrgolelo, vendar naprave so pozirale zelo hitro.. Peljal sem se po prelomnici, zagledal helija in zraven nekoga ki so ga uzivljali, spooky zadeva.. Tudi vreme bi bilo na momente lepse, vendar sem se nasmucal tezkega snega in lahko recm da sm kar utrujen,.

Lep vecer
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 01, 2006 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Danes pa v nedeljo bil. Bila je špica. Proge steptane u nulo. Pa tudi folka ni blo velik.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 08, 2006 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Včeraj,7.3. sem obiskal osojsko smučišče.Prejšne dni je zapadlo do 50cm.novega suhega snega in ob sončnem vremenu je bilo res pravljično.Rahlo pihalo,dve progi pa neteptani,ljudi ravno prav,slike sledijo če je zanimanje.Nasledni teden se obeta stabilno lepo vreme.Ali bi šel kdo zmenoj(Obertaven,Kaprun,Sportgestain,Molltal ali Kronplac?)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica (Gerlitzen) sezona 2005-2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB