Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Hoja po tujih smučeh

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Hoja po tujih smučeh « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

se popolnoma strinjam s kolegom, ki mu gre neizmerno na živce nizka raven kulture v čakalnih vrstah. jaz vedno pazim, da ne vozim tistemu pred mano po repih smuči. prvič zato, ker sebi uničuješ smuči, drugič, ker tistega spredaj verjetno moti, ker mu stalno nekaj bremza in potiska smuči in tretjič ker je to osnovna kultura (ko sem bil tako majhen sem po svojih nogah hodil ).

izredno mi gre na živce tudi, ko nekateri vidijo pol metra praznine pred sabo pa v višini ramen ni prostora, ampak se vseeno rinejo naprej.
kot da so edini tam...pol ga pa gledam ko se spusti po bregu ko kaka mona...
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PohorskaVzpenjača
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 9:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Avg 2011 11:46
Prispevkov: 276
Kraj: Maribor

Za vse tiste, ki očitno ne znajo stati v vrsti pred žičnico
Pritisni me
Upam, da jim to več ne bo problem, ker jih imam dovolj!
_________________
2013/14 1x dnevna 13x nočna
2012/13 25x dnevna 20x nočna
2011/12 23x dnevna 18x nočna

Najnovejši video: http://youtu.be/Cc4PfsCz4hI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

damjan upam da zdaj razumeš
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


snowboarder je napisal/a:
damjan upam da zdaj razumeš
za deskarje to itak ne velja ker so obrnjeni postran , gledajo pa nekam v 3 krasne. porabijo placa za en manjši kamijon prepustnost žicnice pa ubijejo do amena. btw a hrvatice pecaš na lepi board? (dejte tele čakalne vrste pa šmikeraj ,prestavt nekam drugam , ker nimajo nobene veze z temo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


junche je napisal/a:
snowboarder je napisal/a:
damjan upam da zdaj razumeš
za deskarje to itak ne velja ker so obrnjeni postran , gledajo pa nekam v 3 krasne. porabijo placa za en manjši kamijon prepustnost žicnice pa ubijejo do amena. btw a hrvatice pecaš na lepi board? (dejte tele čakalne vrste pa šmikeraj ,prestavt nekam drugam , ker nimajo nobene veze z temo).

Bravo.

snowboarder je napisal/a:
damjan upam da zdaj razumeš

A to risanko, ki jo je pohorc nacrtal ali karkoli že, ne se hecat no...

Več kot 6 let sem na forumu, pa me šišajo kljukci, ki so včeraj prišli v objavah ali imajo res toliko pametnega za povedat????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Sicer je tole o prerivanju v čakalni vrsti ne sodi v topic o Krvavcu. Sicer pa je povsod isto. Pri nas, v Avstriji, Italiji in še kje. Ne motijo me mladi ki so na nek način še brezglavi, motijo me pa starejši smučarji, ki si še zmeraj delajo utvare, da so pa s tem prerivanjem nekaj dosegli. Včeraj ko smo v trideset metrski vrsti čakali na karte sta se dava 40 letnika vrinila (kao) neopazno v vrsto. Seveda sem protestiral. Ostali pa nič. Bomo pa še kako minutko več počakali, a ne? Kulture ni med mladimi, še manj pa med starimi. Jaz bi v šali predlagal eno štirisedo direkt na Zvoh samo za kulturne borderje in smučarje. Seveda za Avstrijsko ceno.
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 1:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

mirno lahko admin prestavi tolče v katero bolj primerno temo, ker, kot rečeno, se to dogaja vsepovsod, kjer je gužva.

jaz še najbolj zamerim starim kresom, ki bi morali imeti malo občutka. če vidim 5 letnika, ki mi skače po smučah, popolnoma razumem...in v tem primeru ponavadi pogledam pripadajočega učitelja/starša in zmajam z glavo. včasih pomaga, včasih ne.

sem pa že tudi skasiral par krepkih besed od nekega arogantnega učitelja smučanja, ki ni imel kontrole nad svojimi. takrat je sreča bil zraven ata, ki me je umiril, drugače bi se spustil na zelo "nekulturen" nivo
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 1:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Se strinjam Roxy
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzex1
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 2:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2011 18:59
Prispevkov: 22


Kaj če bi se raje pogovarjali o razmerah na smučišču kot pa o bedarijah kako vam vozijo po smučah, tudi meni vozijo pa kaj na naredim...
Kakšne so razmere a je kamenja polno kajne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Se popolnoma strinjam, morda bi bilo potrebno še prej par osebkov deložirati z foruma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2011 11:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

Damjan-doc je napisal/a:
Se popolnoma strinjam, morda bi bilo potrebno še prej par osebkov deložirati z foruma.


no kako je prišlo do tega prepira?!
jaz sem samo vprašal koliko je gneče na napravah, ker ne maram da mi hodijo po boardu, vi pa ste me napadli da to pa ja ni pomembno. pa samo lepo sem vprašal!
se opravičujem če smo se narobe razumeli, v prihodnje se bom izogibal debat o opremi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Misfits
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2011 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2011 20:30
Prispevkov: 68


sam pa gledam na to nekoliko drugač...

popolnoma vseeno mi je če mi kdo hodi po smučah al pa s palco po njih tolče, ker jim enostavno ne more narest nič kar bi spremenilo njihovo namembnost,
pa tut vseeno mi je če me kdo (nenasilno) prehiti v vrsti...očitno je bil pred mano prazen prostor, na katerega se nisem premaknil sam...

Motijo me pa pogumneži, ki prehitevajo vrsto malih učencev, mi jih razbijajo in vnašajo nered, ker imam potem trikrat več dela...(leprav razumem, da bi vsi radi bili pred začetniki na vrhu)

LP
Misfits
_________________
sezona 13/14: MtRuapehu Whakapapa NZ 93x, Lech/Zurs/St.Anton 59x, Davos 4x

sezona 12/13; 202x = 106x MtRuapehu Whakapapa NZ, 69x Bad Kleinkirchheim, 12x Pohorje, 14xKrvavec, 1xRogla
sezona 2011/12; 65x = 1x Möltall, 5x Risoul, 17x Pohorje, 35x Bad Kleinkirchheim,7x Saalbach

_______________________
http://hendryxskis.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Hoja po tujih smučeh
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB