Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov

Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Alpe di Siusi - Seiser Alm

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Alpe di Siusi - Seiser Alm « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 21, 2019 11:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Kraj: Zreče

Trenutno mam pravo burlesko z rezervacijo enga usranga B&B za vikend.

Prvi, ki so mi najprej dali termin, sem hotel premaknit za en dan, pa so rekli da ni fraj. OK, iščem drugje. Pošljem še trem povpraševanje. Prva se hitro javi s ponudbo in odpišem v 10 minutah, da je kul, naj pošlje detajle za plačilo. Pa potem ne duha ne sluha nazaj.

Sred noči dobim še drugo ponudbo. Si rečem, OK, počakam da se prva javi.

Medtem mi originalni javi, da pa sedaj majo fraj. LOL. Si rečem, ta bo zadnja opcija če se od ostalih noben ne javi.

Ker grem jutri, sem sedaj tud ta drugem v vrsti poslal potrditev s prošnjo da pove, kako je s plačilom.

Sedaj pa čakam. Upam da na koncu nam šel kar na blef tja....al pa na Krvavec...kere mone
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 26, 2019 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Kraj: Zreče

Tri dni čiste uživancije v dolomitih! Vreme krasno, tereni odlični, gneče pa nobene. Če bi bilo še 5 stopinj manj, bi pa bilo že preveč. Sklep je že padel, da greva naslednje leto sem za cel teden. Ali bo to januarja, ali pa marca, pa še ni odločeno.

Seiser Alm je res idilično smučišče. Visoka planota z modrimi in nekaj rdečimi progami. Obkrožen pa si s skalovjem. Severne proge zdržijo praktično ves dan, tudi ko je 8-10 stopinj. Južne pa so seveda takoj katastrofa, ker že od 6ih dalje nabija zelo močno sonce.

Florian - ena bolj strmih prog s severno lego.

Goldknopf - tudi severna proga, ki ima stezico za merjenje hitrosti. Največ sem dosegel 101,91 kmh (naj povem, da me tudi pajkičarji s FIS GS dilami niso prehiteli, mogoče so napačno mažo imeli)

Salomon dile za hitrostni rekord.

Laurin - najbolj severna proga, zdrži skoraj do konca, četudi je tu največ ljudi. Zraven velik snowpark, kjer so majstri delali salte in 1080 obrate...res dobri.

Pogled z vrha Mezdi - južna stran.

Zadnji dan sva bila na Sellarondi - Saslong, Sella in Sass Bece. Ker se je popoldne napovedovalo vetrovno, pa še domov sva morala priti, nisva hodila predaleč. Kljub temu sva bila na progah od 8.30 do 14.00.

Sella - pogled na 4 odlične modre proge.

Sass Bece - fenomenalen del sellaronde - nenormalno široke proge, ravno pravšnje strmine.

Pogled iz bece proti Pordoi - tja naprej nisva šla ker ni bilo časa in tudi ne volje.

Pod črto najboljša smučarija letos. Sedaj pa gredo smuče na servis in v predal. Letos 400+ kilometrov na progah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Alpe di Siusi - Seiser Alm
Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

© 2006-2014 - smucisca.net