Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » ESSV in Kranjska gora

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 ESSV in Kranjska gora « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 11:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Francija je bila VEDNO cenejša od IT. in AU.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapez
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2011 16:24
Prispevkov: 9


Lenko, samo primerjava:
dnevna karta
Nassfeld: 38 e
Kr. Gora/Pohorje: 29 e

sezonska karta za 4 osebe
Koroška karta 953 e
ESSV 950 e

S tem da ima koroška ene 3x toliko km prog, na Moeltalu lahko smučaš od septembra, na Turracher ponavadi od sredine novembra, tako da je jasno, katera ponudba je ugodnejša. So pa slovenska smučišča bližje, in samo zaradi tega je to zanimiva ponudba. Splačat se jim pa mora, če se Korošcem, se tudi našim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
udi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Sep 2011 11:49
Prispevkov: 107


Damjan-doc je napisal/a:
Francija je bila VEDNO cenejša od IT. in AU.


Za enga smučarja ja, za družino pa je bila občutna razlika v tem, da v Italiji smučaš zastonj do 8 let, v FR, Švici in južnem delu Avstrije pa do 6 let.

Pa tud za enga ni čist res, ker verjetno maš v mislih predvsem Dolomite, ki so itaq najdražji. V Piemontu pa so cene že nižje, posebi Via Lattea je ugodna, če premoreš še kakšno IVSI kartico, se ti pa že kr zmeša od ugodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

fischerpro3 je napisal/a:
Potem pa se naj ne grejo akcij tipa ESSV.....ker je jaz v tej obliki RES ne rabim....Promovira se kot ne vem kaka pridobitev..... Smešno in šalabajzersko, ter sila nekorektno do morebitnih uporabnikov. Pa dobro, kaj ti kreatorji mislijo da jemo še vedno z leseno žlico?? Da nismo bili v tujini in videli kako se zadevam streže?? Eh, pravi šalabajzerland smo....

@Lenko: baje si gimnazijec....hočeš pa biti odvetnik že kar v gimnaziji?? Zanimivo...nimaš tu kaj....

Fischer daj se no umiri malo. Če karta ne ustreza tebi, še ne pomeni, da ne bo našla svojih kupcev. Res ima Koroška vozovnica veliko prednosti, ampak po tvoji logiki bi lahko slovenska smučišča kar zaprli (pa tudi industrijo, trgovine, banke itd.). Zanimivo bo na koncu leta izvedeti, koliko je bilo prodanih kart. Jaz pravim, da je ta karta velika pridobitev napram prejšnjim letom, ko ni bilo nič, ampak je to šele začetek in upam, da bodo tudi preostali centri spoznali koristi te karte ali pa jih bodo v pridružitev nekako prisilili, sicer je pa ti tudi v tem primeru ne bi kupil. So pa okusi različni. Ko sem jaz imel koroško sezonsko, sem tudi presmučal večino vaških smučišč, podobno tudi Miki, kdo drug pa smuča izključno na Mokrinah, ki so največje in naj bi bile najboljše.

Koroške družinske karte so res relativno poceni, ampak že na sosednjem Salzburškem je drugače in tudi na Koroškem se je morala vlada pošteno vmešati, da so se vključila vsa smučišča. Zagrozili so jim z ukinitvijo subvencij (aja, pri nas jih itak ne prejemajo, prej pade kakšna kazen za nedovoljeno dogovarjanje).

Mislim, da je enotna vozovnica zelo pomembna tudi za nastanitvene goste. Z enotno tedensko vozovnico lahko gost smuča vsak dan na drugem smučišču in majhnost slovenskih smučišč ni več tak problem. Bolj problematično je to, da so naša omembe vredna smučišča med sabo kar precej oddaljena. Če se komu ljubi, naj izračuna razdalje na relacijah Pohorje, Rogla, Kope, Golte, Krvavec, Stari vrh, Cerkno, Vogel, Kranjska, Kanin. Sta sploh kakšni bližje kot 30 km?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


marko je napisal/a:
Stari vrh, Cerkno, Vogel, Kranjska, Kanin. Sta sploh kakšni bližje kot 30 km?


Stari vrh in Cerkno sta tam nekje.

Sicer pa se meni zdi bistveni problem, da je ločen žičničarski del od vsega ostalega dogajanja na smučišču. Če bi bile žičnice in spremljevalna ponudba (restavracije, bazeni, drsališča, hoteli, apartmaji...) povezani na način, da bi tudi ostali vlagali nazaj v smučišče, bi bilo precej drugače. Bi se splačalo ponuditi cenejše karte, ker bi od gostov prihajal denar nazaj preko sekundarnih prihodkov. Tako pa res izpade precej neumno, da upravljalec žičnic vlaga ogromna sredstva v smučišče, hotelirji in gostilničarji pa zraven žvižgajo in gledajo stran, čeprav brez smučišča sploh ne bi obstajali...

V Franciji sigurno ne bi imeli aranžmajev, kjer dobiš namestitev + skipass za ceno skipassa na smučiščih z 200+ prog, če bi se obnašali enako kot v Sloveniji. Se ve, da je vsak gost vreden precej več kot plača za karto...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Potem pa se naj ne grejo akcij tipa ESSV.....ker je jaz v tej obliki RES ne rabim....Promovira se kot ne vem kaka pridobitev..... Smešno in šalabajzersko, ter sila nekorektno do morebitnih uporabnikov. Pa dobro, kaj ti kreatorji mislijo da jemo še vedno z leseno žlico?? Da nismo bili v tujini in videli kako se zadevam streže?? Eh, pravi šalabajzerland smo....

@Lenko: baje si gimnazijec....hočeš pa biti odvetnik že kar v gimnaziji?? Zanimivo...nimaš tu kaj....

Fischer daj se no umiri malo. Če karta ne ustreza tebi, še ne pomeni, da ne bo našla svojih kupcev. Res ima Koroška vozovnica veliko prednosti, ampak po tvoji logiki bi lahko slovenska smučišča kar zaprli (pa tudi industrijo, trgovine, banke itd.). Zanimivo bo na koncu leta izvedeti, koliko je bilo prodanih kart. Jaz pravim, da je ta karta velika pridobitev napram prejšnjim letom, ko ni bilo nič, ampak je to šele začetek in upam, da bodo tudi preostali centri spoznali koristi te karte ali pa jih bodo v pridružitev nekako prisilili, sicer je pa ti tudi v tem primeru ne bi kupil. So pa okusi različni. Ko sem jaz imel koroško sezonsko, sem tudi presmučal večino vaških smučišč, podobno tudi Miki, kdo drug pa smuča izključno na Mokrinah, ki so največje in naj bi bile najboljše.

Koroške družinske karte so res relativno poceni, ampak že na sosednjem Salzburškem je drugače in tudi na Koroškem se je morala vlada pošteno vmešati, da so se vključila vsa smučišča. Zagrozili so jim z ukinitvijo subvencij (aja, pri nas jih itak ne prejemajo, prej pade kakšna kazen za nedovoljeno dogovarjanje).

Mislim, da je enotna vozovnica zelo pomembna tudi za nastanitvene goste. Z enotno tedensko vozovnico lahko gost smuča vsak dan na drugem smučišču in majhnost slovenskih smučišč ni več tak problem. Bolj problematično je to, da so naša omembe vredna smučišča med sabo kar precej oddaljena. Če se komu ljubi, naj izračuna razdalje na relacijah Pohorje, Rogla, Kope, Golte, Krvavec, Stari vrh, Cerkno, Vogel, Kranjska, Kanin. Sta sploh kakšni bližje kot 30 km?


No, marko nič se ne bom umiril (pa ne bodi pokroviteljski)...očitno nisva prebrala vsega anede?? (malo bo treba poškilt še v temo ESSV, da se bo razumelo v čem je keč) ..... V družinski smučarski karti za 880 evrov namreč ni vključeno : POHORJE, KRANJSKA GORA, KANIN IN VOGEL IN NI NOČNEGA SMUČANJA?? Kaj mi še ostane? Rogla in Krvavec, MB Pohorje imam pa pred nosom.... Za ta denar bi bila moja družina zainteresirana, če bi bilo vse vključeno, drugače me pa Sviščaki in Velika Planina RES ne zanimajo...BTW glede koroške karte pa govorim iz lastnih izkušenj, tako da ne nekaj na pamet.... Drgače pa ja...naj jo kupi tisti kateremu se bo izšlo....pri tovrstni karti izgleda kot da v Mariboru ni smučarskih družin..dajo ti ESSV...domačega brega pa ni v njem, ...kr nekaj skratka...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 11:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

fischerpro3 je napisal/a:
marko je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Potem pa se naj ne grejo akcij tipa ESSV.....ker je jaz v tej obliki RES ne rabim....Promovira se kot ne vem kaka pridobitev..... Smešno in šalabajzersko, ter sila nekorektno do morebitnih uporabnikov. Pa dobro, kaj ti kreatorji mislijo da jemo še vedno z leseno žlico?? Da nismo bili v tujini in videli kako se zadevam streže?? Eh, pravi šalabajzerland smo....

@Lenko: baje si gimnazijec....hočeš pa biti odvetnik že kar v gimnaziji?? Zanimivo...nimaš tu kaj....

Fischer daj se no umiri malo. Če karta ne ustreza tebi, še ne pomeni, da ne bo našla svojih kupcev. Res ima Koroška vozovnica veliko prednosti, ampak po tvoji logiki bi lahko slovenska smučišča kar zaprli (pa tudi industrijo, trgovine, banke itd.). Zanimivo bo na koncu leta izvedeti, koliko je bilo prodanih kart. Jaz pravim, da je ta karta velika pridobitev napram prejšnjim letom, ko ni bilo nič, ampak je to šele začetek in upam, da bodo tudi preostali centri spoznali koristi te karte ali pa jih bodo v pridružitev nekako prisilili, sicer je pa ti tudi v tem primeru ne bi kupil. So pa okusi različni. Ko sem jaz imel koroško sezonsko, sem tudi presmučal večino vaških smučišč, podobno tudi Miki, kdo drug pa smuča izključno na Mokrinah, ki so največje in naj bi bile najboljše.

Koroške družinske karte so res relativno poceni, ampak že na sosednjem Salzburškem je drugače in tudi na Koroškem se je morala vlada pošteno vmešati, da so se vključila vsa smučišča. Zagrozili so jim z ukinitvijo subvencij (aja, pri nas jih itak ne prejemajo, prej pade kakšna kazen za nedovoljeno dogovarjanje).

Mislim, da je enotna vozovnica zelo pomembna tudi za nastanitvene goste. Z enotno tedensko vozovnico lahko gost smuča vsak dan na drugem smučišču in majhnost slovenskih smučišč ni več tak problem. Bolj problematično je to, da so naša omembe vredna smučišča med sabo kar precej oddaljena. Če se komu ljubi, naj izračuna razdalje na relacijah Pohorje, Rogla, Kope, Golte, Krvavec, Stari vrh, Cerkno, Vogel, Kranjska, Kanin. Sta sploh kakšni bližje kot 30 km?


No, marko nič se ne bom umiril (pa ne bodi pokroviteljski)...očitno nisva prebrala vsega anede?? (malo bo treba poškilt še v temo ESSV, da se bo razumelo v čem je keč) ..... V družinski smučarski karti za 880 evrov namreč ni vključeno : POHORJE, KRANJSKA GORA, KANIN IN VOGEL IN NI NOČNEGA SMUČANJA?? Kaj mi še ostane? Rogla in Krvavec, MB Pohorje imam pa pred nosom.... Za ta denar bi bila moja družina zainteresirana, če bi bilo vse vključeno, drugače me pa Sviščaki in Velika Planina RES ne zanimajo...BTW glede koroške karte pa govorim iz lastnih izkušenj, tako da ne nekaj na pamet.... Drgače pa ja...naj jo kupi tisti kateremu se bo izšlo....pri tovrstni karti izgleda kot da v Mariboru ni smučarskih družin..dajo ti ESSV...domačega brega pa ni v njem, ...kr nekaj skratka...

Glej Fischer, nisem hotel biti bolj pokroviteljski, kot ti do Lenkota, pa mi očitno ni uspelo. Upam, da te nisem užalil, sicer se mi pa zdi, da si mi stare forumovske đombe lahko tudi kaj rečemo. Meni gre na živce stalno pluvanje po vsem domačem. Saj bi tudi jaz rad živel v državi, ki bi bila čista kot Singapur, imela davke kot Brunei, smučišča kot Dolomiti, obalo kot Grki, ceste kot Hrvati, pa še vedno lepa kot Slovenija... Če v tej karti ne vidiš napredka napram prejšnjemu letu, ko ni bilo nič, potem je brez veze debatirati. Ta karta je šele na samem začetku in zdi se mi logično, da bo vsako leto boljša. Mogoče se bo čez par let vključilo kakšno avstrijsko ali italijansko smučišče, mogoče pa celo Maribor.

Tudi koroška karta včasih ni zajemala vseh koroških smučišč (resnici na ljubo jih tudi sedaj ne) in tudi tam je nekaj velikih centrov mislilo, da take karte ne potrebujejo, kot verjetno mislijo Mariborčani, pa so jih nekako prisilile oblasti.

Karta ima gotovo svoj smisel. Zate in zame ne, za koga drugega pa. In tudi jaz ne govorim na pamet. Sem že imel sezonsko karto za posamezno smučišče in sezonsko za Koroško, pa tega nimam več. Mi je tudi Koroška karta premajhna, ker ne vključuje Schladminga, Kitzbuhla, Saalbacha in Kronplatza , pa zato ne bom trdil, da je brezvezna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 11:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

V temi ESSV sem napisal, da sem v začetku mislil da sem se zaklal z nakupom družinske sezonske za Pohorje in Kranjsko Goro....na prvi pogled je vse skupaj izgledalo ceneje...ampak, ko začneš brat, vidiš da temu ni tako...napredek?? Oja, bi bil in to velik če ne bi bilo fint v stilu ni tega in tega in ni nočnih...s svojo sezonsko imam vključeno celo Pohorje (razen Rogle)+Kranjska Gora+vsa nočna smučanja za 34 ? več (880:914) tako, da zame ni to noben napredek (moje mnenje). Če se že nekaj gremo in kopiramo, ter smo "kao" konkurenčni, potem mora biti vključeno vse....ker smo prekleto mali...skratka focn bi dal samemu sebi z nakupom, saj bi mi bilo prvo najbližje smučišče Rogla (res, da imam do njega dobrih 40 minut), medtem ko imam v 15-20 minutah snežni stadion in Pisker.....Drugače pa za družino iz LJ to lahko predstavlja napredek, saj ima Krvavec in Roglo vključeno (brez nočnega!!!!).... Kaj pa Kranjska Gora, Vogel in Kanin, MB POhorje, Kope?? Razumeš v čem je keč?? Skratka sila neposrečeno....in ker je to zdaj prva sezona tovrstne ponudbe naj bomo veseli, da sploh obstaja neka možnost (pa čeprav slaba)? I don¨t think so...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Jaz jim pa kljub temu želim vso srečo, ker vem, da se je par ljudi kar nekaj časa trudilo, da so to naredili in pač nekaterih zahojencev (žičničarjev), ki ne vidijo 7 dni pred seboj pač še niso prepričali v ta projekt. Glede nočne nimaš čisto prav. Od teh smučišč, ki so v sistemu se mi zdi, da je nočna samo na Starem vrhu. Sem govoril z njimi, ureditev je prav zanimiva. Družinska sezonska slovenska karta velja tudi za nočno smuko, ista karta za posameznike pa ne. Tako je določilo združenje žičničarjev, Stari vrh bi bili zainteresiran, da jih pride čim več tudi s sezonskimi, ker temu primerno se deli kolač. Sicer me pa zelo zanima kako točno poteka delitev kolača od prodaje teh kart. Domnevam, da združenje od prodanih kart odšteje del za svoje stroške in po možnosti na koncu sezone preostanek (če ga je še kaj ) po ključu razdeli med žičničarje. Zanimivo bi bilo vedeti, kaj je ta ključ (smučarski dnevi, smučarske ure, število opravljenih prevozov, opravljeni višinski ali dolžinski metri...).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Sprašujem se, koliko je smiselna nočna smuka za družine s šolsko mularijo. osnovnošolci; srednješolci tako ali tako že gredo po svoje.
Sicer pa, da bom pošten, sam s tem nimam izkušenj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 2:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
Jaz jim pa kljub temu želim vso srečo, ker vem, da se je par ljudi kar nekaj časa trudilo, da so to naredili in pač nekaterih zahojencev (žičničarjev), ki ne vidijo 7 dni pred seboj pač še niso prepričali v ta projekt. Glede nočne nimaš čisto prav. Od teh smučišč, ki so v sistemu se mi zdi, da je nočna samo na Starem vrhu. Sem govoril z njimi, ureditev je prav zanimiva. Družinska sezonska slovenska karta velja tudi za nočno smuko, ista karta za posameznike pa ne. Tako je določilo združenje žičničarjev, Stari vrh bi bili zainteresiran, da jih pride čim več tudi s sezonskimi, ker temu primerno se deli kolač. Sicer me pa zelo zanima kako točno poteka delitev kolača od prodaje teh kart. Domnevam, da združenje od prodanih kart odšteje del za svoje stroške in po možnosti na koncu sezone preostanek (če ga je še kaj ) po ključu razdeli med žičničarje. Zanimivo bi bilo vedeti, kaj je ta ključ (smučarski dnevi, smučarske ure, število opravljenih prevozov, opravljeni višinski ali dolžinski metri...).

Uradno nočno na Starem vrhu v družinski ni vključeno vir:

http://www.activeslo.com/skipass-druzinska.asp

in to zame nekaj velja...
Glej, govoril se o tem kaj bi pridobila MB familija-verjemi, da za nočno na Starem vrhu ni zainteresirana (ša kako pa je zainteresirana za nočno na domačem bregu+Ribnica+Kope) ...bi pa z veseljem šla pogledat kak dan v tednu na Krvavec, Roglo ali Cerkno (seveda ob kompletni ESSV)....zdaj, če hočeš razumet boš, če ne pa....tudi prav...že iz tega o čemer sva se razpisala je razvidno, da je vse skupaj ena sama velika zmeda...@Charlie Uno:Glede OŠ mladine je pa tako, da naš v 8 razredu še vedno z veseljem gre z familijo, res pa je da zgoraj vedno najde sorodno dušu...in prav je tako....tako, da je nočna za familije še kako smiselna, vsaj dokler nima svojega avta...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapez
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 3:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2011 16:24
Prispevkov: 9


Tudi meni se zdi, da je ESSV napredek, samo je nerazumljivo, da je brez Pohorja in KG. ESSV je domišljena stvar, hvala bogu so direktno kopirali Korošce brez posebnosti.

Tu sta kriva samo Pohorje in KG, glede na to, da sta edina prireditelja tekem sv. pokala in precejšnja prejemnika proračunskih sredstev
( po Supevizorju je ŠC Pohorje dobil od ministrstva za gospodarstvo od 2003 10M eurov, KG v letih 2008-2010 2M), je to škandal.

Pričakujem, da bo v prihodnje subvencioniranje s strani države pogojeno s tem sodelovanjem (ob tem, da so počitnice v dveh delih), čas je, da začnemo delati skupaj in poskušamo narest vse, da čim več denarja ostane doma. In žalostno je, da je poleg tega pisanja po forumih edini način, da se proti temu boriš, da greš in smučaš v Avstriji ali Italiji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Charlie, družinske karte ni nujno, da smuča vsa družina. Ti dobiš za vsakega človeka svojo karto (vsaj tako je bilo pri Koroški), potem pa greste skupaj za počitnice in še kakšen sončen dan, vmes pa ti sam drgneš, če hočeš.

Ja Fischer, res je očitno še zmeda. Jaz sem govoril neposredno s Starim vrhom, mislim, da je bil to kar sam direktor, pa je moral pogledati v računalnik, ker tega ni vedel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 6:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Hvala. To mi je jasno in tudi vprašanje ni bilo mišljeno v tej smeri. nisem želel reči, da bi se morali skupaj v eno gondolo ali pa na iste sedeže na sedežnici skupaj pakirati...
Predpostavljam, da res gre družina skupaj za teden na počitnice pa še za kakšen konec tedna se skupaj zapeljejo na smučišče. Tudi sam sem bolj vezan na sobote in nedelje. Če bi delal v popoldanskem turnusu, bi si privoščil kakšno dopoldansko smučanje, pri normalnem delavniku pa se še konca smučarskega dneva na smučišču ne da ujeti. Je pa v teh primerih zelo prikladna nočna. In v treh urah se človek, če le ima mero, tudi znori in nasmuča. In potem naslednji dan v službo. Za osnovnošolske otroke pa, če končamo smučarijo ob deseti uri in še kakšna ura, da pridemo do doma, naslednji dan pa naj bi bili zjutraj ob osmih v šoli in spočiti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2011 9:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

No, če se pa še ZUTS sprašuje podobne stvari kot jaz, bo celotna zadeva malo bolj verodostojna, a ne??

http://www.sloski.si/resources/files/pdf/zuts/tecaji/Odprto_pismo_ZUTS_Slovenije_-_ZGCS_in_ZSZ.pdf
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » ESSV in Kranjska gora
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB