Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Bodo navdušili tudi slovenske smučarje?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Bodo navdušili tudi slovenske smučarje? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 12:46 pm    Naslov sporočila: Bodo navdušili tudi slovenske smučarje? Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Zanimivo...
http://dominvrt.si/clanek/rubrika/trend/svedi-smucajo-v-prihodnost.html
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 2:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Jaz bom pa smučal namesto njih.....brez muje se še čevelj ne obuje... Mene bolj zanima, kdaj bodo kje blizu nas kakšno pokrito halo zgradili, ker se bojim, da bomo v bodoče zelo malo smučali na našem Pohorju....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Malo si zloben Ta kompleks bo pač očitno namenjen bolj lenobni vrsti ljudi + tistim z debelimi denarnicami. Mi pa bomo še vedno z veseljem (nekateri bolj, drugi manj) nosili smučarsko opremo do vlečnic, pa še na svežem zraku smo. Na koncu pa vsi uživamo.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Le čemu bi komplicirali s tovrstnimi kompleksi, ko pa je nam vsem jasno, da je prihodnost v virtualnem smučanju!
Ali pač ne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2011 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Nana je napisal/a:
Malo si zloben Ta kompleks bo pač očitno namenjen bolj lenobni vrsti ljudi + tistim z debelimi denarnicami. Mi pa bomo še vedno z veseljem (nekateri bolj, drugi manj) nosili smučarsko opremo do vlečnic, pa še na svežem zraku smo. Na koncu pa vsi uživamo.


Niti ne....kar splošen odraz stanja v družbi....vsi bi nekaj imeli, pa se za to niti najmanj ne potrudijo...toliko o zlobi...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2011 12:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Pa sej po drugi strani, če realno gledamo pa maš prav, glede na to kakšno je današnje stanje. VEČINA jih res tako dela, se pa najdejo posamezniki, ki pa morda vseeno nekaj vlagajo. Samo dobro, ta kompleks je stvar zase.

P.S. Moj pojem "zloba" je bil tako na splošno mišljen. Zdaj se po mojem mnenju uporabniki že več ali manj dobro poznamo in upam si reči, da te toliko "poznam" da vem, da vedno poveš kar si misliš-glede na določene komentarje na forumu (s tem sem mislila "zloben", kar pa ne zanikam da sem tudi sama).
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2011 12:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Charlie Uno je napisal/a:
Le čemu bi komplicirali s tovrstnimi kompleksi, ko pa je nam vsem jasno, da je prihodnost v virtualnem smučanju!
Ali pač ne?


Hm..pa ne vem, če bi se ravno strinjala. Kakor za koga. Nimam pa nič proti virtualnem smučanju.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2011 9:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Jaz pa imam, veliko.
In moja pripomba je bila zgolj in samo zlobna, ali pa vsaj hudomušna.
Ni jih čez prave stvari in za mene jih prav nič ne more nadomestiti. Računalniki in virtualen svet pa ustvarjajo neke čudne poglede na svet, kjer je vse mogoče, kjer nič ne boli...
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2011 9:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Nana je napisal/a:
Pa sej po drugi strani, če realno gledamo pa maš prav, glede na to kakšno je današnje stanje. VEČINA jih res tako dela, se pa najdejo posamezniki, ki pa morda vseeno nekaj vlagajo. Samo dobro, ta kompleks je stvar zase.
P.S. Moj pojem "zloba" je bil tako na splošno mišljen. Zdaj se po mojem mnenju uporabniki že več ali manj dobro poznamo in upam si reči, da te toliko "poznam" da vem, da vedno poveš kar si misliš-glede na določene komentarje na forumu (s tem sem mislila "zloben", kar pa ne zanikam da sem tudi sama).


Nepotreben "šnikšnak" skratka......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Charlie Uno je napisal/a:
Jaz pa imam, veliko.
In moja pripomba je bila zgolj in samo zlobna, ali pa vsaj hudomušna.
Ni jih čez prave stvari in za mene jih prav nič ne more nadomestiti. Računalniki in virtualen svet pa ustvarjajo neke čudne poglede na svet, kjer je vse mogoče, kjer nič ne boli...
Lp


Sem te narobe razumela, oz. bolje rečeno tvojo pripombo. No, sedaj ko vem kaj misliš, pa se strinjam s tabo.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Bodo navdušili tudi slovenske smučarje?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB