Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2011/2012

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije 2011/2012 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 01, 2011 10:02 pm    Naslov sporočila: Kanin - aktualne informacije 2011/2012 Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Nova tema za novo sezono.

Nazadnje urejal/a Matic Pon Sep 24, 2012 2:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
niko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 16, 2011 10:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Kanin naj bi odprli v Ponedeljek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 10:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Na svoji spletni strani so objavili letošnje odprtje za 20. 12.
Pri koči Gilberti je 75 cm snega. Ali ima še kdo kakšne podatke o debelini snežne odeje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 12:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Vem samo to, da naj bi nedavno zapadli sneg precej spihalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Ima kdo kakšne informacije, kako je? Vidim da so odprli na naši strani nekaj... do praznikov pa zgleda bolj slabo kaže za kakšne padavine, kajne? Sella Nevea če prav razumem še ne laufa?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
buly kass
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 10:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 21:53
Prispevkov: 326


Trenutno je jasno sedemdeset cm snega obratujejo veliki graben Podi ter Prevala,povezava z Sello Neveo bo odprta 22/12,res je veter spihal kar nekaj snegu,za novo posiljko pa bo potrebno pocakati novo leto smuk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2011 12:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Z njihove spletne strani:

OBVESTILO! V četrtek,22.12.2011, se odpira tudi smučišče v Selli Nevei. Obratoval bo zgornji del smučišča,torej do koče Gilberti. V soboto, 24.12.2011, pa bodo v Selli Nevei razen "Piste Canin 1 ali 2" odprte vse proge.

Do vključno petka bodo cene dnevnih smučarskih vozovnic 3o% cenejše!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mustang
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 25, 2011 11:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2011 23:22
Prispevkov: 9


Evo, bil sem v soboto gor... Odprto je bilo vse RAZEN glavne dolge proge, ki vodi do spodnje postaje gondole v Sella Neveo.
Na slovenski strani tudi ni odprt del proge od dvosede - spodnje postaje do kabinke.
Na nasi strani je kar bilo kar nekaj kamnov na progi, predvsem je največ na spodnji postaji dvosede, kjer je kot zgleda, spihalo sneg. Na italijanski strani teh problemov ni in je vse v nulo spedenano.
Sem pa prvic dozivel, da nas je bilo na smuciscu tako malo, bi rekel okrog 100-150 smucarjev. Okrog 13:30 je zacelo svinjsko pihati in so zgornji del zaprli. Ker se mi ni vec dalo voziti s povezovalno gondolo in je bilo na ita strani bolj revno vse skupaj, sem se odpravil proti avtu v Sello Neveo; ampak ne z gondolo; sledil sem turne smucarje, ki so šli mimo mrež.
3/4 proge je bilo poteptane, na spodnjem delu proti parkiriščem pa sem dobesedno moral sneti smuči in z njimi na rami oditi peš v dolino. Tam je bilo okrog 5cm snega po kamnih, ki so veselo gledali izpod snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PohorskaVzpenjača
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 1:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Avg 2011 11:46
Prispevkov: 276
Kraj: Maribor

Citiram:
Med prazniki so se na slovenskih smučiščih zgodile tri nesreče, v katerih so se poškodovali 13-letni Belgijec, 29-letni Anglež in 23-letni Ljubljančan. Enega so s helikopterjem prepeljali v ljubljanski klinični center.


Na smučišču Kanin je včeraj kmalu po 12.30 padel 13-letni Belgijec. Mladi smučar se je pri padcu poškodoval in so ga s helikopterjem odpeljali v ljubljanski klinični center.

Istega dne okoli 12.40 so policiste obvestili, da se je v nedeljo v Kranjski Gori zgodila smučarska nesreča. Ugotovili so, da se je huje poškodoval 29-letni Anglež, ki je padel in si poškodoval zapestje ter roko. Za nesrečo je bil sam kriv.

Še ena nesreča se je zgodila včeraj okoli 14. ure na smučišču Vogel. V smučarskem parku za deskarje je smučal 23-letni Ljubljančan, ki je pri doskoku padel in si huje poškodoval glavo. Tudi tokrat je bil kriv sam.


Na policiji poudarjajo, da mora biti skrb za varnost na smučišču najpomembnejša. "Za red in sožitje na smučišču smo odgovorni vsi. Smučanje bo lahko veselo in varno le, če bomo uporabniki smučišč dovolj ozaveščeni, obzirni do drugih, previdni in odgovorni." Poleg upoštevanja mednarodnih pravil morajo smučarji spoštovati tudi opozorila, odredbe in navodila nadzornikov, policistov in drugih oseb, ki skrbijo za varnost na smučišču, so dodali.

_________________
2013/14 1x dnevna 13x nočna
2012/13 25x dnevna 20x nočna
2011/12 23x dnevna 18x nočna

Najnovejši video: http://youtu.be/Cc4PfsCz4hI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Mustang, od zgoraj navzdol gledano leva proga v Sella Neveo je bila dovolj zasnežena. Danes so jo tudi uradno odprli. Žal nekaj dni kasneje od prvotnih napovedi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stubai
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2011 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


V ponedeljek smo bili na Kaninu. Parkirali na Nevejskem sedlu in z gondolo do Gilbertija. Tam obratuje sedežnica, kjer pa si kaj posebnega ne moreš pomagati --> torej na slovensko stran s funiforjem.

Na SLO strani naraven sneg (druge opcije tako ni), smuka sploh ne slaba. Kamni le na zadnjem delu proge Skripi. Ljudi ravno prav. Vreme zjutraj jasno, nato so se prikradli oblaki, veter na Sedlu.
Servis v Prestreljeniški restavraciji OK!

Naprave, razen sedežnice Prevala, so bolj muzejske vrednosti, vendar delajo! Ne glede na vse pa me vedno najbolj razjezi neumno postavljena spodnja postaja sedežnice Veliki graben.

Nazaj smo se vračali seveda spet na Nevejsko sedlo, kjer sem imel idejo, da bi mimo mrež prišel na progo proti spodnji postaji gondole. In glej, na obeh odcepih sta stala policista. Ker se z njimi nisem želel bosti, sem šel v dolino z gondolo, nato pa pešaka navzgor do parkirišča pri stari spodnji postaji . No, da ni bila samo kaprica upravljalcev, naj povem, da sem ob spustu z gondolo videl, da z vitli urejajo progo v dolino in da bi bil spust lahko kar nevaren.

Par slikc:











Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
humdrum
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2011 1:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 12:55
Prispevkov: 128


Mi je všeč proga V.Graben no jaz tudi sovražim konec proge....brezveze... je tako drag nov tekoči trak tam?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2012 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid


Do C postaje samo za hard rokerje, ki uživajo v ribanju...

Enkratni dnevi! Sonce, sneg, proga in žičničarji, pa malo ljudi - skratka, čista uživancija! Kamenja, razen ob progi -GA NI!!!!!
Italijanska stran v senci in bolj trda, ampak ne ledena!! Tud tam enkratna za furat! Odprta samo leva proga v dolino, še ta ponekod ožja, kar pa ob prazni progi ne predstavlja problema
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2012 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


Dekleta in fantje, čestitke za pripravo prog! Na Kaninu še nism videl tolk mal snega, a vseeno na Skripiju kamnov skoraj ni (al pa jih vzdrževalci prej stran zmečejo). V ponedeljek - niti ene ledene plate, naravn sneg, sonce, brezvetrje, idealne temperature, prazne proge, morsko sonce , razgled, skratka, defenitivno najboljš smučarski dan letošnje sezone.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2012 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Študentje pozor!
Akcija do konca sezone:
Dnevna študenstka karta le 17? !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2011/2012
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB