Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Grelci za smučarske čevlje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Grelci za smučarske čevlje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2012 5:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Tak je ko sn napisal....drugač pa včasih je šlo brez kape, pa rokavic....danes pa perilo, pa puli, pa neki baslayer, pa windstoper, pa grelci, pa pira več ne pijem, samo še čaj....ampak skijam pa še ....... Geriatrija na smučiščih pač....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2012 5:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Podobne grelce so še prejšnji teden prodajali v Hoferju. Cena je bila precej nižja, če se prav spomnim 30 EUR. Jaz sem si grelce namontiral pred 2 letoma, ko me je zeblo že pri -2. Zanimivo, da zdaj grelcev ne uporabljam več niti pri -15. Očitno se pri starejših dogajajo tudi kakšne spremembe v krvotoku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2012 8:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Valunge marko, valunge....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2012 12:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Sem sicer moral pogledati v slovar, ker pojava ne poznam pod tem izrazom. Ampak to ni to, ker pojav je ravno nasproten. Pri valungah gre za vročinske valove ali rdečico v obraz. K sreči, prebral sem namreč, da to pri moških običajno srečamo le pri popolni izgubi testosterona.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vitek
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2013 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2009 20:31
Prispevkov: 8


Pozdravljeni,

nabavil sem grelce za pancarje od firme alpenheat in sicer že cca. 2 leti nazaj .
Odločil sem se, da zadevo končno vgradim in sedaj probam pa grelci nič ne grejejo. Baterije sem dal polnit 10 ur, lučke svetijo, prebral navodila, kabel priklopim, vendar vse ostaja hladno

Sem imel pač smolo in zadeva ne dela ali sem kje kaj spregledal?


Še slika:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vitek
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2013 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2009 20:31
Prispevkov: 8


Pozdravljeni,

nabavil sem grelce za pancarje od firme alpenheat in sicer že cca. 2 leti nazaj .
Odločil sem se, da zadevo končno vgradim in sedaj probam pa grelci nič ne grejejo. Baterije sem dal polnit 10 ur, lučke svetijo, prebral navodila, kabel priklopim, vendar vse ostaja hladno

Sem imel pač smolo in zadeva ne dela ali sem kje kaj spregledal?


Še slika:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Mogoče pričakuješ preveč toplote. Gretje je minimalno in samo na sredini sprednjega dela.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Točno tako kot pravi Tomi. Tudi jaz sem se spraševal, če sploh dela.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 2:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

sj fora gretja je, da nekako drži normalno temperaturo, ne pa da hajca

recimo da je to tako, da ti pri -15 ustvari klimo, kot da bi blo zunaj -5. point je da te ne zebe ne pa da maš sauno
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Sicer pa tudi izračun pokaže, da take toplote, da bi na pancerju pekel jajca, ne moreš doseči. Akumulator ima kapaciteto skoraj gotovo pod 10.000 mAh, to se pravi da ima v recimo 6 urah lahko moč kvečjemu nekaj watov. Za kaj več bi moral imeti ogromne akumulatorje ali pa jih menjati recimo vsako uro. Pa to tudi ne bi bilo zdravo. Če te zebe kljub grelcem, si nabavi prevleko za pancerje. Pa še nekaj je. Včasih s pretiranim oblačenjem več debelih nogavic dosežemo nasproten učinek. Eni štumfi so itak zanemarljiv izolator napram centimetru pene v notranjem čevlju, lahko pa bistveno otežijo kroženje krvi v stopalih. Kroženje krvi je lahko slabše tudi zaradi zelo zategnjenih pancerjev. Druga stvar je, da človeka včasih zebe v noge, ker je slabo oblečen drugje. Tako vem za primere, da je ljudi zeblo v noge, dokler niso dali kape na glavo. Najboljši recept za preganjanje mraza pa je štamfanje. kakih 20 metrov štamfanja prežene še tako hud mraz in ogreje noge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Grelci za smučarske čevlje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB