Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Les Sybelles

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Les Sybelles « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Jure84
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2011 4:59 pm    Naslov sporočila: Les Sybelles Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 16:50
Prispevkov: 1


Kdo ima kaj izkušenj s tem smučiščem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verhigi
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 01, 2012 1:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:55
Prispevkov: 9


Pozdravljeni

tudi mene zanima, če bi kdo lahko povedal kaj glede tega smučišča. Namreč januarja smo namenjeni tja in nas zanima kaj nas čaka.

Čakalo naj nas bi 310km smučarskih prog, kakšna je kaj povezava med smučišči? So sedežnice novejše ali bolj starejše? Kakšne so proge?

Uglavnem zanima me, če bi nam lahko kdo posredoval kakršnokoli izkušnjo glede tega smučišča...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


Hja, bli tam lani januarja, !!NORO!!! (dan pred našim prihodom padlo vsaj meter celca!). Razmere super. in ja, od teh 310km sem preikusil vsaj 250km prog, od kateih jih ne nekaj perfektnih, so pa tudi une klasične francoske povezovalne med njimi.
Naprave - u glavnem niso francoske => so hitre kar nekaj odklopnih šestsedežnic, štirosedežnic, gondol ni, proge pa boš gotovo našel uporabne. Res pa je da - vsaj če si lociran v sybelllesu - maš kar daleč po povezovalnih da prideš na (vsaj meni) najboljše proge. Off-piste je zakon (upam da bo celc .
Kdaj pa greste? 19.1?
aja, slike na zs, če želiš.
_________________
2011-12 : cca 26x
2012-13 : Vogel 3x, Krvavec 8x, Višarje 1x, Nassfeld 2x, Cerkno 4x, Kanin-Sella nevea 2x, Les Sybelles 6x, Stari Vrh 2x, Kranjska Gora 2x, Katchberg 1x
2013-14 : Nassfeld 1x, Višarje 1x, Serre Chevalier 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verhigi
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 9:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:55
Prispevkov: 9


Ojla

Hvala za odgovor...že komaj čakamo

Gremo pa tako kot ponavadi 12.1.

Locirani bomo v Saint Sorlin d`Arves. Daj mi samo namigni na kateremu koncu so tebi omenjene najboljše proge?? Vem, da je smučišče razdeljeno na ene 5 področij, iTak bomo pa probal čimveč presmučat.

No na ZS sem ti pa poslal kontakt za fotke...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2012 10:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


Še podatki o napravah:
http://www.skiresort.info/ski-resort/les-sybelles/ski-lifts/
_________________
2011-12 : cca 26x
2012-13 : Vogel 3x, Krvavec 8x, Višarje 1x, Nassfeld 2x, Cerkno 4x, Kanin-Sella nevea 2x, Les Sybelles 6x, Stari Vrh 2x, Kranjska Gora 2x, Katchberg 1x
2013-14 : Nassfeld 1x, Višarje 1x, Serre Chevalier 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2012 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Se priporočam za fotke na zs-ali pa kar pod temo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lun_a
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2012 10:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2012 15:06
Prispevkov: 3


Tudi mi se letos odpravljamo v Sybelles. Zanima me če so smučarske karte s fotografijo ali brez, potujemo namreč z dojenčkom, pa ne vem ali naj si kupim svojo ali bi si lahko sposodila od drugih, ko bom smučala (ker bom pač malo manj)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2012 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


Kolkr se spomnem so ble naše brez fotk
_________________
2011-12 : cca 26x
2012-13 : Vogel 3x, Krvavec 8x, Višarje 1x, Nassfeld 2x, Cerkno 4x, Kanin-Sella nevea 2x, Les Sybelles 6x, Stari Vrh 2x, Kranjska Gora 2x, Katchberg 1x
2013-14 : Nassfeld 1x, Višarje 1x, Serre Chevalier 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tsirk
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 14, 2012 7:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2012 19:42
Prispevkov: 4
Kraj: šmartno pri litiji

lun_a je napisal/a:
Tudi mi se letos odpravljamo v Sybelles. Zanima me če so smučarske karte s fotografijo ali brez, potujemo namreč z dojenčkom, pa ne vem ali naj si kupim svojo ali bi si lahko sposodila od drugih, ko bom smučala (ker bom pač malo manj)
lani ni blo nobenih slik. dobiš magnetno tedensko karto in uživaš
_________________
Lp, Tadej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
yoichi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 8:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Maj 2012 22:38
Prispevkov: 87
Kraj: Ljubljana

Mene bi pa zanimalo, od tistih, ki ste že bli če se mogoče spomnite koliko je bilo kaj snega, da nardim primerjavo s tem kar je sedaj. Zdaj piše da ga je okrog 1 meter zanima me pa predvsem zaradi dobrih off piste terenov gremo pa 2. februarja
_________________
Sezona 2012/13: 1x Višarje, 1x Krvavec, 2x Stari Vrh, 1x BKK, 1x Rogla, 6x Les Sybelles,1x Mb. Pohorje
13/14 1x Vogel 1x Grosseck-Speiereck 6x Les Sybelles 1x Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 11:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


javim ko pridemo nazaj (po 26.1)
_________________
2011-12 : cca 26x
2012-13 : Vogel 3x, Krvavec 8x, Višarje 1x, Nassfeld 2x, Cerkno 4x, Kanin-Sella nevea 2x, Les Sybelles 6x, Stari Vrh 2x, Kranjska Gora 2x, Katchberg 1x
2013-14 : Nassfeld 1x, Višarje 1x, Serre Chevalier 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sepp
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2013 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2012 2:13
Prispevkov: 8


yoichi je napisal/a:
Mene bi pa zanimalo, od tistih, ki ste že bli če se mogoče spomnite koliko je bilo kaj snega, da nardim primerjavo s tem kar je sedaj. Zdaj piše da ga je okrog 1 meter zanima me pa predvsem zaradi dobrih off piste terenov gremo pa 2. februarja


Sem bil v Lesibelu v terminu od 5 do 12.1.13, snega je ogromno spodaj 1 meter, zgoraj pa preko 2 metrov celca, to govorim izven smučišča. Koliko ga je na progi ne vem, ampka kamenja ni bilo
Nastanjeni smo bili v St. Sorlinu... takoj bi šel še enkrat, tudi žuri v grotte du yeti so nepozabni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verhigi
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2013 1:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:55
Prispevkov: 9


Mi smo se ravno vrnili iz Saint Sorlina (12.1.-19.1.2013). Bilo je nepozabno.

Glede na slabo vremensko napoved, so se nam uresničile želje, tako da smo imeli skoraj cel teden sončno,..vmes je sicer čez noč zapadlo še kakšnih 30cm snega (čez cel teden), vendar so šli ratraktisti takoj v akcijo, tako da smo do 9ih imeli že skoraj vse urejeno.

Snežne odeje je bilo dovolj, kamnov pa tudi nismo zasledili.

Moram pa priznat, da na tako "fluffy" snegu še nisem smučala.

V glavnem,..to je kraj, ki se ga splača ponovno obiskat. Zelo priporočam!!

Slike sem hotela dati zraven, vendar mi ne gre to ravno dobro od rok.
Upam, da se mi uspe naučit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verhigi
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2013 2:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:55
Prispevkov: 9


Evo,..uspelo!!















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modriDirkac
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2013 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:36
Prispevkov: 28


pravkar tuki U glavnem, v 4 dneh še nism po progah smučal, ker je perfektn celc na voljo. Sploh če čez noč vse špure spet zamede oz jih veter zbriše. Zdej končno planirano 2 dni po progah.
Njami.....
_________________
2011-12 : cca 26x
2012-13 : Vogel 3x, Krvavec 8x, Višarje 1x, Nassfeld 2x, Cerkno 4x, Kanin-Sella nevea 2x, Les Sybelles 6x, Stari Vrh 2x, Kranjska Gora 2x, Katchberg 1x
2013-14 : Nassfeld 1x, Višarje 1x, Serre Chevalier 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Les Sybelles
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB