Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2011/2012

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2011/2012 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2012 10:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

anzex1 je napisal/a:
....upam da bo smuka možna do konc marca


Brez strahu...zagotovo bo možno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2012 9:07 pm    Naslov sporočila: Krvavec danes Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


Danes zjutraj vse lepo pomrznjeno, snega je od 0 do cca 30-40 cm (mogoče v kaki luknji več) tako da je podatek 120 cm laž. Na slikah se vidijo znamenite "stopnice", ki jih je bilo povsod ne glede na teren veliko, prav tako tudi ledenih kep do 10 cm. Ne morem reči, da sem bil s pripravo smučišča zadovoljen, raje obratno. Dobra samo strmina skrajno levo - na Gospinci. Sneg (beri led) cel dan ni popustil, popoldne se je zdrsalo do ledenih plošč, kjer se je dalo voziti le z zelo dobrimi robniki.
Ljudi je bilo občasno kar presenetljivo veliko, ampak nasmučali smo se pa kar dobro.
Pa še pohvala KAMENJA PRAKTIČNO NI BILO. Res lepo, da so dilce ostale cele..
Torej spoštovani kolegi in kolegice, če bo daljša odjuga (najbolj nevaren je jugozahodni veter) in če ne bo novih snežnih padavin, ne bomo več dolgo drgnili Krvavca ali pač ...kaj pa topništvo, temp. je cel dan pod nulo že več dni

stopnice



znamenitost


še enkrat


vrsta na 6 sedi ob 10h


proga za trening


do 120 cm


pod Gospinco


Zadaj v sredini so Golte


Z Vrh Krvavca proti Gospinci
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzex1
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2012 10:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2011 18:59
Prispevkov: 22


Tudi sam sem bil danes gor, res je da je vse poledenelo, hehe no ja krvavčani trdijo da bo smuka do velike noči seveda če bojo pogoji taki bojo sneg že nastreljal sam nej mal pritistne mraz ne pa 10 stopinj plusa...
Sicer pa SUSTI zdej vidiš kake pogoje majo tisti ki tekmujejo v svetovnem pokalu oz oni majo še mal več ledu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2012 11:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


Mi je poznano kaj je led, ker sem že velikokrat smučal po Podkorenu v dneh po svetovnem pokalu, pa vedno priznam da so kar đeki ker lahko terajo po takem na polno. Sam imam najraje trdno poledenelo podlago, ne pa šipe. Danes proti koncu, ko se je pa pooblačilo in je bila difuzna svetloba sem si pa potihem zaželel kar malo odjuge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2012 6:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


A kdo ve kateri model kamere imajo na krvavcu? včasih je bila reklama v levem zgornjem kotu, zdaj je pa ni več
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slowinter
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2012 7:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Za kamero ne vem, je bilo pa danes na Krvavcu zjutraj trdo (skorajda za drsalke), nato pa je v eni uri popustilo ter se nato še pred 13h zmehčalo skorajda v tekoče stanje. Luž je kar nekaj, nekatere so celo lično zavarovane in označene.

Zopet je bilo preveč prehitrih, "preveč naravnost" smučarjev, ki potrebujejo točno štiri zavoje z vrha do dna. Še posebno križišče na dnu Njivic in pri hotelu sta danes videla vsak svojo bero nesreč. Fantje in dekleta, prosim, bolj obzirno in počasi, hvala!
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Triglavski
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2012 7:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2012 18:00
Prispevkov: 56


Evo danes sem bil na Krvavcu.Smucat smo zaceli ob 10.00 in smo smucali do 14.30. Na zacetku se mi je zdelo skoraj cudno,da ni NOBENE guzve nato pa sem se spomnil,da je ponedeljek .Cisto pri gondoli je bilo ze na zacetku ravno prav mehko drugje pa je bil beton.Proge so bile pa KATASTROFALNO prpravljene .Bilo je polno stopnic,lukenj in pa reber.Postajalo je vedno topleje in proge so se mehcale in okoli 12tih so bile razmere najboljse.Naredili smo polurno pavzo in prisli na mocno ojuzene proge.Na Zvohu pa sem celo jaz(ne maram juznega snega) na zgornjem delu ob robu zelo uzival saj se je proga omehcala tja do 10cm v globino in na delu,ki je bil se deviski si imel obcutek,da smucas po vodi(kar zaplaval si in se pocutil kot da bi lebdel).Najbojsa proga popoldne je bila vsekakor Njivice in pa spodnji del proge,ki se spusti iz Vrha Krvavca do plaze(ne vem imena).V spodnjem delu pa se je naredila tipicna cofta z odrezanimi kuclji,ki jo je na zadjem spustu zacinila se rahla difuzna svetloba.Ocena dneva:7
_________________
Srecno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 07, 2012 8:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Bravo, na Krvavcu izkoriščajo dobre pogoje za zasneževanje tudi marca:

-9, 92% (Arso)
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 07, 2012 9:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Ski_Fanatic je napisal/a:
anzex1 je napisal/a:
....upam da bo smuka možna do konc marca


Brez strahu...zagotovo bo možno


Kot sem napovedal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hrošč
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 07, 2012 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Tudi mene so presenetili zjutraj s streljanjem. Pod nekaterimi zirafami so zrasli kar lepi kupcki.

Sicer pa dokaj soliden dan. Ce imas rad trde proge. Pa se zame je bilo pretrdo. K sreci pa plosc zivega ledu niti ni bilo, kamenja pa tudi ne. Zjutraj sta bili odlicni zgornji del njivic in proga od stolpa do plaze, kasneje ko je spustilo pa tudi proga od hotela do zg. postaje gondole. DOber je bil se Zvoh, ostalo pa tako tako. Pretrdo vglavnem, ampak boljse kot cofta. Do 1 se ni ojuzilo. Najvecja betonarna pa zgornji del proge pod 6sedo. Folka zelo malo, brez cakanja na napravah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 12:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


V arhivu se je našel še filmček iz daljnega 3. marca 1982 :-)

Poskrbi, da ne bo šlo v pozabo in posreduj naprej!

http://vimeo.com/38055992
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzex1
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2011 18:59
Prispevkov: 22


hehe če sm odkrit mi je bil lanski retro fest bolj všeč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Zakon stari, ZAKON!

Vse te smuči še vedno hranim doma...hm - smučarske palice celo uporabljam še danes - čeprav so že čisto svčvekane...

V glavnem, dobra reportaža.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aldor
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 4:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Apr 2010 18:28
Prispevkov: 56


dejvi je napisal/a:
smučarske palice celo uporabljam še danes


Evo, moje so pa letnik '85 Parkrat že u šraufštuku na izravnavi, paščki še original, plastika kot nova, edino marjetici zamenjani.

Sicer pa ne vem, zakaj bi sploh kadarkoli kar tako za brez veze menjal palice. Tastare sem takrat polomil na srednji postaji sedežnice Skripi/Kanin (pozabil jih dvignit, frfrasti najstnik pač )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slowinter
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Danes na Krvavcu nekoliko višje temperature kot včeraj ter veliko smučark - živel 8. marec Proge so zdržale tam do 13h, nato pa se je počasi ojužilo vse do vrh Zvoha.
Pod šestsedo je bila ob tekmovalni progi ena hujša nesreča, prišel je helikopter, ostal je rdečkast "flek" od krvi. Upam, da ni bilo nič hujšega
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Naslednja Stran 20 od 22

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2011/2012
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB