Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Smučarska očala « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2006 9:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

No ja, svetujem ti, da se zapeljes do kakega hervisa, kjer bodo celade in ocala sigurno znizane za vec kot 20%..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Andy
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2006 4:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Bil sem v Hervisu in ugotovil da smučarska očala niso nič znižana, še vedno so 20k: Alpina BONFIRE.

Tako da bom moral verjetno skočiti v ASA Naklo,

zanima pa me tudi ča kdo ve za koliko % so tam znižana očala?

če kdo ve naj prosim napiše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2006 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

20%
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 6:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Andy na drugi strani sem ti napisal telefonsko pa poklič mogoče imajo še kakšna stare modelu ampak težko verjame saj poidejo vsako leto povprašaj za Jano pe povej da te pošilja Dare iz Elan rudnik mogoč pa dobiš še kej skonto. V petek sem bil gor na obisku pa tud nisem pogledu kolk % imajo skonto men dajo po bolj drugačni ceni. Če pa se bi vas zmenilo več pa se da kaj zrihtat sam vprašanje je kak model komu paše
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2006 1:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Danes sem bil v naklu in si kupil očala Alpina Challenge.

Z očali sem zelo zadovoljen, komaj čakam da jih preiskusim tudi za smuko.

debevk hvala ti za vse, drugače pa te v Naklem vsi lepo pozdravljajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2006 11:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Andy je napisal/a:
Bil sem v Hervisu in ugotovil da smučarska očala niso nič znižana, še vedno so 20k: Alpina BONFIRE.

Tako da bom moral verjetno skočiti v ASA Naklo,

zanima pa me tudi ča kdo ve za koliko % so tam znižana očala?

če kdo ve naj prosim napiše.

Bil sem prejšnji teden tam. Imeli so zelo slabo izbiro, od modelov, ki mene zanimajo niti 1 očal, pa niti 1 slike za pokazati, kako zgledajo. Menda dobijo novo pošiljko konec meseca. Popustov ni nobenih razen za rolerje in drsalke), boljša očala stanejo čez 20.000 sit. Po moje je bolje kupiti preko interneta ali še bolje na kakšni razprodaji v Avstriji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2006 2:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


marko, če imaš možnost se zapelji v Naklo k firmi ASA Naklo (to je uvoznik za Alpinina očala), tam imaš kar pestro izbiro očal pa še popust ti dajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 10:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Andy je napisal/a:
marko, če imaš možnost se zapelji v Naklo k firmi ASA Naklo (to je uvoznik za Alpinina očala), tam imaš kar pestro izbiro očal pa še popust ti dajo.

Ravno v naklem pri Asi sem bil, očitno moj prejšnji post ni bil jasen. Zelo slaba izbira (menda trenutno, pričakujejo novo pošiljko, ampak če bi bil jaz zastopnik, bi se trudil, da bi imel stalno na zalogi vsaj glavne, če ne vseh modelov), niti enega od modelov za tiste, ki nosijo očala z dioptrijo. Nobenih popustov, vsi modeli s triplex šajbo precej čez 20.000 sit. Izbira in cene so bile npr. že v trafiki pod osojščico bistveno boljše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 2:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Ja to je verjetno res glede očal z dioptrijo, samo popusta sem pa dobil kar nekaj, pa še dverbnik ma tam veze
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 2:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Lahko mi naročite pa se zapeljem pogledat kdaj bodo dobili novo robo.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejg
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

mene zanima če ve kdo za kakšna dobra očala za oblačno vreme. Za sonce, imam samo malo zatemnjena in sm zelo zadovoljen. Kakšna barva pa da v oblačnem vremenu najboljši kontrast da se lepo vidi teren. Eni pravijo da je roza za to idealna, drugi rdeča. napišite svoja mnenja, da ne bom imeu cel kup raznih očal doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


za 30k si jih kupi v madnesu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 8:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


jaz sem s svojimi Alpina Challenge smučal tudi nočno smuko pa je bilo čist OK.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 9:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


o teh očalih k skoz govorimo so za vse vremenske razmere ene pa imajo še da se šipca spreminja varioflex šipca. Ampak mislim da so zakon polaroid
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bibi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2006 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:23
Prispevkov: 3


Lep pozdrav!
Nekaj bi vprašala, ker sem v bistvu že precej obupana...še dobro, da sem odkrila tale forum...
Torej iščem otroška smučarska očala....in ne boste verjeli...jih ne najdem!?
Torej za otroka 5 let in 7 let.
Bili smo v Impulzu, probavali Svans, mlajša ima pri vseh za prst ''lufta'' pri temenu (?). Pa delana so za na čelado!?
starejši...ja njemu smo pa našli očala ...Svans Coupe-Mini-PDH s polariziranimi stekli,..., 17.000 sit!! Za otroka!
V Sport 2000 tko ni nič, v Intersportu tud ne, v Hervisu...verjetno tudi ne (ko sem bla nazadnje ne).
Tako da, lepo prosim, dajte mi svetovat kam naj še grem pogledat!
Ker to je noro...človek ne bi verjel, da je kao najljubši slovenski šport smučanje...ali pa trgovci ne vedo, da tudi otroci rabijo očala, al kaj?! Saj smo v letu 2006 zaboga!! ....oprostite, sem se mogla mal skašljat...

V skrajni fazi pa...a mal prostora pri temenu ima pa lahko ;-) ?
Katera očala so res v redu za otroke? Mogoče Alpina - kje pa jih imajo?
Najlepša hvala za pomoč,
Bibi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB