Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Smučarska očala « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 11:05 pm    Naslov sporočila: Smučarska očala Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Kaj pa očala saj stanejo tolk kot vezi jast mam proti difuzni svetlobi oz. polaroid Alpina da si bi ti zarosile NI Možnosti
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 12:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

uf ravno prava tema, ravno hotel ustvarit, imam tezavo pa bom kar tu izkoristil, dostikrat na smucanju naletim na kako slabse vreme, probal sem ze vse sorte imam tudi recimo dvoje ocala vedno s seboj na smuki, namrec z temi full face smucarskimi ocali nimam predstave za globino, skratka ko je kucel in ne poznam prav dobro terena ga preprosto nevidim in potem me tako zabije da dobim kolena v zobe, spraseval sem ze trgovce za taka ocala da imas globino kot jo naj bi imel z navadinimi soncnimi ocali, bi nosil take, samo je tako mraz da mi je se tisto premalo.. pozna kdo kako resitev oz ve za smu. ocala ki se mi zgornji problem ne bi vec pojavljal ?

hvala
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 5:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


prava očala zate ima alpina. Te se tud največ proda saj v elanu na Rudniku. Stanejo čez 20 flik na šipci mora pisat QF to je zlimanih 4 šipc vmes pa kristali v trgovin naj bi met tud tester da vidiš kako deluje. Lani so bli tud na sejmu v LJ: Qvadraflex se imenuje šipca ima vse lastnosti za katerimi povprašuješ
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

sem klican na info, pa nimajo prijavljene trgovine, bi lahko prosil da mi nekdo posreduje tel. od tega elana na rudniku,..

hvala
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 11:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

A ni Elan vse svoje trgovine zapru (stečaj)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 12:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Ja seveda sem mislu prej. Zde sem s.p. servis smuči
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 12:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

hum ima kdo potem idejo kje bi jih dobil, mogoce kak hervis ?
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 12:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tista Elanova trgovina v BTC je par tednov nazaj še bila tam. Sicer je pa Sport2000 tudi Elanova hčerinska družba, poglej tam, lani sem Alpina očala videl v Intersportu. V Hervisu imajo pa bolj kramo. V bistvu ti privlečejo en velik koš očal, potem pa brskaj in kar najdeš najdeš. Jaz sem imel še večje probleme, ker smučam z očali z dioptrijo in sem moral najti dovolj velika očala, da grejo čez in hkrati dovolj majhna, da ne gledajo čez čelado.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 4:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Ja, QF sem nekje bral da menda poudari kontraste. Sam sem mel od alpine tudi letna sončna očala in sem bil zelo zadovoljen...

Nazadnje urejal/a Munger Sre Nov 30, 2005 8:59 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 6:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

sedaj je le se uprasanje tocne cene in kje stvar kupit, si bom vzel med vikendom cas, pa porocam kje sem jih dobil..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Nekaj dodatnih informacij: pravilno se šipci reče Quattroflex, če bo kdo iskal na netu. Tako šipco ima kar nekaj modelov, eni pa imajo duoflex. Jaz sem malo pogledal na stran tovarne Alpina: www.alpina-eyewear.de/. Imajo objavljenih nad 500 trgovin v Nemčiji, nobene v Avstriji ali še manj Sloveniji. Večina na spletu nima enakih modelov, kot so na uradni strani. Cene se razlikujejo. Model challenge npr. v sport-conrad stane 70?, pri karstadt pa 80?. Pri conrad npr. je treba dodati še stroške pakiranja (10?) in poštnine (za Avstrijo 15?). Slovenije ni v tabeli, čeprav npr. pošiljajo tudi na Grenlandijo in na Češko. No če se komu ljubi, sem prepričan, da bo našel na spletu trgovino, ki bo imela nizko ceno in stroške in bo pripravljena poslati v Slovenijo. Potem pa naj nam o tem kaj napiše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

kot sem prebral na tej strani od alpine, sta samo dva modela z QF vizirjem in sicer COLAMBO TWO ter MAGNUM, danes grem pogledat v intersport tu v centru lj, cene pa obiscem blagovno trgovinski center cez vikend..

vam porocam
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
ŠUMI
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2005 12:58
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana

Zastopnik za Alpino za SLO je podjetje ASA Naklo.
asa.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 1:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Gaj je napisal/a:
kot sem prebral na tej strani od alpine, sta samo dva modela z QF vizirjem in sicer COLAMBO TWO ter MAGNUM, danes grem pogledat v intersport tu v centru lj, cene pa obiscem blagovno trgovinski center cez vikend..

vam porocam

Narobe si gledal. Tedva modela sta za tiste z očali (dioptričnimi). Za druge so še modeli RemTitan, Emperior, Fight, Bonfire,Challenge. QF pa imajo še nekateri drugi modeli, katerih ni na tej strani, se pa najdejo po trgovinah. Najbrž so to starejši modeli. Tak je npr, model Powder, ki je eden dražjih modelov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mark
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 2:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 11:28
Prispevkov: 68


ŠUMI je napisal/a:
Zastopnik za Alpino za SLO je podjetje ASA Naklo.
asa.si


Jp, jst sm jih šu ke kupt januarja to leto. Imel so 20%popusta, + 3% popusta na gotovino, tko da sm kr neki pršparu, pa še kolega je isto kupu, tko da sva pršparala ene 8 čukov.

Sicer so pa te quatroflex res zakon. Tud uvex niso slaba sam so men osebno ta bolša
_________________
Teško je danas biti glup, prevelika konkurencija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB