Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nassfeld povozil slovenski Snežni telefon

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Nassfeld povozil slovenski Snežni telefon « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Celski
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2011 9:19 am    Naslov sporočila: Nassfeld povozil slovenski Snežni telefon Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Sep 2010 19:45
Prispevkov: 37


Snežni telefon naj bi bil spletna stran z informacijami o slovenskih smučiščih. V letošnjem letu na tej spletni strani agresivno oglašuje Nassfeld in to na način, da se pri odpiranju strani najprej pojavi njihov oglas, ki prekriva naslovno stran Snežnega telefona. Simbolno sporočilo je seveda naslednje: opustite bedna slovenska smučišča, pridite k nam, kjer imamo vse kar si zaželite.

OK, razumem, da je snežni telefon komercialna zadeva in da so oglaševalski prihodki pomembni, ampak, da se grejo takole prodati... Precej sramotno.

Seveda ne gre za naključje, saj avstrijci delajo to načrtno. Za letošnjo sezono je Nassfeld že objavil, da se je število slovenskih gostov povečalo za 13%.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2011 6:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Pravilno, naj se naši zgledujejo po Avstrijcih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dejan_007
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2011 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2009 12:12
Prispevkov: 41


Pravilno. Glede na cene slovenski smučarskih kart se definitivno splača smučat v Avstriji. Nassfeld pa je itak svetlobna leta pred slovenskimi smučišči. Dokler bodo takšne cene v Sloveniji in tako slabo zrihtane in nevarne proge grem raje v Avstrijo, Italijo za kakšen daljši odmor pa v Francij.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

No ja, Avstrijska smučišča imajo res kar nekaj prednosti pred našimi, ampak, da bi bila to varnost in pa cena!!! Se sprašujem ali ne poznaš naših ali avstrijskih smučišč. Tudi če si na kakšnem vaškem smučišču bil deležen teptanja neveščega strojnika na kakem starem ratraku brez freze, tega vsekakor ne moreš posploševati. Na nekaterih slovenskih smučiščih so proge urejene enako ali bolje kot na uglednejših avstrijskih.

Sicer pa kaj bi lahko pričakoval od nekoga, ki ne ve, da je svetlobno leto enota mere za razdaljo in ne za čas. Pa prosim, ne bodi preveč užaljen. Mi gre pač na živce to zaničevanje slovenskih žičničarjev, ki marsikje v težkih razmerah delajo čudeže. Jim lahko priznamo vsaj tisto, v čemer so dobri, ne pa da kar počez udrihamo čez vse, kar je domačega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


marko je napisal/a:
No ja, Avstrijska smučišča imajo res kar nekaj prednosti pred našimi, ampak, da bi bila to varnost in pa cena!!! Se sprašujem ali ne poznaš naših ali avstrijskih smučišč. Tudi če si na kakšnem vaškem smučišču bil deležen teptanja neveščega strojnika na kakem starem ratraku brez freze, tega vsekakor ne moreš posploševati. Na nekaterih slovenskih smučiščih so proge urejene enako ali bolje kot na uglednejših avstrijskih.

Sicer pa kaj bi lahko pričakoval od nekoga, ki ne ve, da je svetlobno leto enota mere za razdaljo in ne za čas. Pa prosim, ne bodi preveč užaljen. Mi gre pač na živce to zaničevanje slovenskih žičničarjev, ki marsikje v težkih razmerah delajo čudeže. Jim lahko priznamo vsaj tisto, v čemer so dobri, ne pa da kar počez udrihamo čez vse, kar je domačega.

Se povsem strinjam!!
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Marko sam se nisem videl kaksnega nasega smucisca, ki bi bilo vsaj blizu avstrijskim... vsaj kar se tice urejenosti prog. Je pa res, da kar se tice varnosti definitivno Avstrijci s svojimi rednimi voznjami z ratraki in sankami po delujocem smuciscu, definitivno ne morejo biti za zgled. Cene? V mojem primeru so v Avstriji, se posebej pa v Italiji, krepko ugodnejsi kot pri nas
PS: Slovenski zicnicarji imajo ravno toliko tezke razmere kot avstrijski, svicarski, italijanski ali drugi. In "tezke razmere" zame niso izgovor za slabo urejeno/vzdrzevano smucisce ampak zgolj pokazatelj njihove nesposobnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Se načeloma strinjam s tabo Marko, ker avstrijska skučišča dobijo nepovratna sredstva, kredite zelo nizkimi obrestmi ter zastonj reklamo financirano s strani države. Na naši strani alp pa imamo ornitologe, zelene, pašno skupnost, polenometalce takšne in drugačne, butaste uradnike in na koncu cepca Pahorja, ki npr. šenka 384 M evrov grškim lenuhom in lopovom za njihove 14. in 15. plače! 10% tega denarja bi namenili smučiščem in bi imeli drugo leto mali raj, tako pa imamo kot ponavadi...šupak in obilco jamranja kako je na sosedovem vrtu trava 100x bolj zelena!

Na drug strani pa so recimo na Krvavcu milorečeno precej nesposobni. Da bi avstrijci imeli največje letališče 15 minut stran bi privlekli na podobno smučišče vsaj 5 letal vsak teden iz EU metropol. Naši turistični delavci pa raje jamrajo, nad izgubljenim tednom počitnic. Če baziraš celotno sezono na enem samem tednu, potem raje zapri in pejd delat kaj drugega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 1:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


pj je napisal/a:
Cene? V mojem primeru so v Avstriji, se posebej pa v Italiji, krepko ugodnejsi kot pri nas


Imaš kakšne posebne ugodnosti, verjetno? Redne cene so pač enostavno višje kot v Sloveniji... Nassfeld ima dnevno karto okrog 40 EUR, najdražja slovenska smučišča pa 29.

Drugo pa je, če gledaš ceno glede na kilometre prog. V tem primeru pa Francija gladko prehiti celo Avstrijo in Italijo... ne poznam primera, ko bi za 100 eur dobil 6 nočitev in 6 dnevni skipass za 200 km prog. Sicer v času skiopeninga, ampak vseeno... januarja je pa pač par desetakov več. Pa tudi, če gledaš redne cene - dnevna karta za Risoul je 35 EUR, dobiš pa 180 km prog. Nassfeld jih ima pa okrog 100 za 40 EUR.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dejan_007
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2009 12:12
Prispevkov: 41


Prednost avstrijskih smučišč:
- dobri organizacija smučišča samega
- široke in pregledne, dobro pripravljene proge
- povečini razpolagajo celo s tematskimi parki
- odlična ponudba obsmučarskih dejavnosti
- Njihova parkirišča so varna in dobro urejena
- osebje in varnostne službe pa prijazne in ustrežljive
- Na teh smučiščih je dobro poskrbljeno tudi za gastronomske užitke in zabavo po zaprtju smučarskih prog
- prav tako pa večina nudi dnevno animacijo za otroke in odrasle

Le skok čez mejo in znašli se boste na prekrasnih smučiščih Italije in Avstrije. Prednost tujih smučišč so daljše in bolj raznolike proge ter na splošno večja ponudba. Ponudba pa ni vedno sorazmerna s ceno in tako boste za smuko v Trbižu odšteli ravno toliko evrov kot za smuko v Kranjski gori. Ponujajo celo karte z omejenim številom ur, na primer 5-, 4- in 3-urne karte, s katerimi lahko seveda precej prihranite.
Podobno velja tudi za avstrijska smučišča. Cena karte na smučišču Ankogel je po 11. uri 28 evrov, z vsako uro pa se še dodatno zniža. Na avstrijskem Koroškem se lahko odločite za posebne karte, ki veljajo na vseh koroških smučiščih. Za dva dni smuke bi npr. odšteli 72 evrov. Na večini avstrijskih smučišč so otroške karte kar polovico cenejše od kart za odrasle.

Ski pass vam ponuja ugodnejši nakup smučarskih kart. Do 3. decembra so karte na voljo tudi po predprodajnih cenah. Cena karte za Trbiž, ki sicer stane 29 evrov, tukaj znaša le 27,50 evrov.

itd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 2:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Amater ja imam par ugodnosti, tako da je zame stvar definitivno cenejsa (v Avstriji me pride karta od 0 do 20eur/dan, v Italiji po vecini zastonj, medtem ko moram pri nas vedno in brez vprasanj placati polno ceno... izjema je le tisti dan ali dva ko so v Kranjski Gori ali Mariboru tekme svetovnega pokala)
Ampak se enkrat... Vecina kar je napisal Dejan drzi (tisto o apres ski me ne zanima ne pri nas ne v Avstriji, tako da to zame ni pogoj), tisto o varnih smuciscih v Avstriji pa bom se enkrat napisal da to ni res. Ce sredi smucisca direktno pod prelomnico srecas ratrak, mi nihce ne bo rekel, da je to varno. In v Avstriji imajo redno prakso vozenj z ratraki ali sankami po smuciscih. Ja se strinjam, da je to tvoj problem, ce priletis cez in se zaletis v ratrak, saj moras prilagoditi hitrost voznje temu, da se lahko ob cudnih situacijah ustavis, pa vseeno. Pri nas ze lep cas nisem prav veliko smucal, ampak vseeno dvomim, da je ob zakonu, ki prepoveduje voznje z ratraki med obratovanjem smucisca, prav veliko moznosti za to da ga srecas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Dejan_007 je napisal/a:
Prednost avstrijskih smučišč:
- dobri organizacija smučišča samega

Lahko dobim razlago kaj pomeni tebi organizirano smučišče?
Citiram:

- široke in pregledne, dobro pripravljene proge
V sami sloveniji se mi zdi, da so proge kar pregledne, verjetno za sebe ne boš gledam, glede pripravljenosti pa še za zdaj nebom rekel nič preko, vse proge se mi zdijo solidno pripravljene glede na dane pogoje, ki jih imaš na progi. Široke proge, to pa mene tudi kdaj pa kdaj zmoti, da recimo vsi smučajo po sredini, obstrani pa 10m rob, kjer celi dan smuči proga ne vidi.
Citiram:
- povečini razpolagajo celo s tematskimi parki
A to pomeni, da maš na progi recimo vlake smrti kot v garadalndu, ali podobnem tematskem parku?
Citiram:

- odlična ponudba obsmučarskih dejavnosti

Sam bom dal primer pohorja, ker mi je seveda najbližje. Po smučanju, se z minuto hoje lahko sprehodiš do bazena na bolfenku, nato lahko zaigraš nogomet v draš centru ali kak drug šport. Poleti pa samo smučišče razpolaga z veliko dejavnostmi, ki jih ne bom omenjal. Ne potrudite se, in nič ne najdete. Z levo roko, lahko veliko najdeš.
[qoute]
- Njihova parkirišča so varna in dobro urejena [/quote]
Tu v Sloveniji, pa maš kaj manj možnosti, da ti avto ukradejo, ali kaj takšnega? Tudi pri nas maš urejena parkirišča, če ne pač prej prideš, in uloviš še nezasedeno parkirišče.
Citiram:

- osebje in varnostne službe pa prijazne in ustrežljive

Sam sem opazoval malo situacije na smučišču. Pa ste se kdaj zamislili zakaj so včasih žičničarji tako neprijazni? Jih poznam par, in tako nasploh so dobri ljudje, prijazni. Nato pa na smučišču razne mamike z otroci, tudi z arogantnim jezikom blebetajo nazaj. Halo, tudi oni so ljudje, pa ne pravit da pač morjo to delat ker so za to plačani. Pa cel dan zmrzovati tudi ni fajn.
Citiram:

- Na teh smučiščih je dobro poskrbljeno tudi za gastronomske užitke in zabavo po zaprtju smučarskih prog

Sam malo bolje pogledaš po smučiščih, imaš tudi zabave po zaprtju prog. Recimo na koncu bejbike, imaš dober lokal, kjer tudi kdaj poteka "čaga" po smučanju. Vendar to da se vsi povprek napijate. Ne hvala. Tudi imaš nov klub v postaji stare gondole.
Citiram:

- prav tako pa večina nudi dnevno animacijo za otroke in odrasle

Tudi večkrat sem videl, razne pingvine, samo Pohorje (se opravičujem, da samo Pohorje omenjam, vendar nimam boljšega Slovenskega primera.) ponuja Smučam gratis paket

Citiram:
PAKET SMUČAM GRATIS VKLJUČUJE:
polpenzion, dnevna smučarska vozovnica, dnevna animacija
Imaš animacijo.
Kaj še torej manjka slovenskim smučiščem? Vsak pa tudi nima denarja, da bi se vsak vikend vozil v avstrijo, plačeval karte po 40?, si predstavljate, kakšne stroške ima družina, da gre smučat recimo na mokrine, iz maribora naprimer.
50? najmanj za bencin, vinjeta slovenska, oz. avstrijska če greš po avstrijski strani, 5x po vsaj 30? za karte, otroci lačni, vsaj še 50? za hrano. 250? za en dan smučanja, ni tako majhen strošek. Greš na pohorje, dobiš karte za okoli 100?, daš za hrano tudi nekje 50?, in imaš smučarski dan za 150?.

Sam bi tudi rad mogoče smučal na avstrijskih smučiščih zaradi širokih prog, ter hitrejših naprav, vendar kaj, prevoz me drago stane, pa še smučarska karta. Spustim malo bolj na piskru, in se nasmučam, ali pa celo veleslalom iz bolfenka v dolino. Mi ne manjka kaj več, kot zjutraj sveže speglane proge, in gasa.

Še enkrat, se opravičujem zaradi izpostavljanja pohorja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Glede varnosti: poleg ratrakov je še kaj drugega, npr. proge ob prepadni steni, ki so označene zgolj s kolom vsakih 20 metrov so v Avstriji nekaj običajnega, pri nas je pravilo varovalna ograja. Ceste, ki prečkajo smučišče, bodeča žica, drevasa sredi smučišča itd. Vse to se najde na avstrijskih smučiščih. V megli zelo nevarna reč.

Glede urejenosti smučišč: ker na nekaterih drugih slovenskih smučiščih v zadnjem času nisem smučal, lahko primerjam Krvavec, Cerkno in Stari vrh. Proge so bile po moje (v podobnih vremenskih razmerah) precej bolje pripravljene kot v Bad Kleinkirchnu, Kačjaku, Zillertalu, približno podobno kot na Kronplatzu, Mokrinah, Višarjah, Alta badii, Valgardeni, Obertauernu in malo slabše kot v Flachau, Speikbodnu, ...

Glede cen: smo že večkrat ugotovili, da so slovenske nižje od primerljivih avstrijskih in italijanskih (ne velja za sezonske!!). Če misliš, da bi morala biti dnevna karta na Krvavcu ali v Kranjski 10 EUR cenejša kot npr. na Višarjah ali Tromeji se itak nimava kaj meniti. V Dolomitih stane dnevna karta 42 ali pa celo 46 EUR. Dopoldanskih ali urnih ni. Na malem (a odličnem) smučišču Speikboden (kabinka +3 sedežnice) stane dnevna 35 EUR. Mladina 16 let plača karto za odrasle, imajo pa za razliko od ostalih smučišč vsaj 3-urne karte. Primerjaj to s krvavškimi 29 EUR in 25 za mladino. Nekdo je omenjal Ankogel (brez ene same sedežnice), tam karta stane 38 EUR. V Flachau je odrasla 41, otroška pa 33 EUR. 1 dan smuke za mojo družino (hrana, bencin, tuneli, karte, skromen obrok na smučišču) me je stalo 250 EUR. Najdeš pa tudi kaj cenejšega (v Avstriji in pri nas). Sploh se mi zdi, da v Avstriji na smučiščih 2. lige že ugotavljajo, da so cene previsoke. Smučišča uvajajo dopoldanske karte (npr. Osojščica). Se mi pa zdi, da zna zaskrbeti tudi prvoligaše. Menda letos ne bo prav dobra sezona.

Glede pogojev: kot je že nekdo omenil, v tujini smučišča dobijo od države dotacije, pri nas pa kazni in ovire. Žal so tu tudi naravni pogoji in naravna nesposobnost nas zahojenih slovenskih hribovcev.

Pa da ne bo dileme, tudi jaz imam več smučarskih dni v tujini kot doma. Ne zato, ker bi bilo pri nas tako zanič, ampak zato, ker rad spoznavam nova smučišča in ker so naša smučišča vsa bolj za dnevno smuko, pa vsa že 100x presmučana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

No pa da še jaz pristavim svoj piskerček k debati.

Če gledamo ceno glede na kilometer odprtih prog, potem verjetno cenejše karte kot je Tirol Snow Card ni: 453 EUR za 3100 km prog, torej manj kot 0,15 EUR na kilometer. V takem primeru je Avstrija res daleč cenejša od Slovenije. Vendar če recimo primerjamo urejenost prog, se mi zdi da so na Krvavcu in Pohorju (slovenska smučišča, ki jih najbolj poznam) proge v povprečju veliko boljše urejeno kot na večini Tirolskih smučišč, ki sem jih obiskal to sezono, že če pogledamo SkiWelt, ki je največje avstrijsko povezano smučišče, jim tudi na najbolj položnih delih uspe proge poteptati tako, da so med posameznimi teptanimi področji tudi 30 cm visok stopničke, to pa nikakor ni varno, niti vrhunsko. Prav tako je, kot je že omenil marko, na avstrijskih smučišč vožnja teptalcev in motornih sani običajen pojav med obratovanjem smučišča.

Kar se pa Apres-Skija tiče...glede na to, da je ponavadi pijača draga kot pes, glasba pa je enaka v vsakem baru na vsakem smučišču v Avstriji sem mnenja, da je na vseh pomembnejših slovenskih smučiščih boljše poskrbljeno za tovrstne aktivnosti, še posebej, če pogledamo, da je povprečna cena velikega piva v Avstriji okoli 4?.
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Lenko, ceprav si kot kaze odvetnik Pohorja, in se lahko do nezavesti zajebavas glede vlakcev smrti in ne vem se cesa, ampak kot kaze je dejstvo to, da so, pa ce ti je prav ali ne, slovenska smucisca kakovostno neprimerljiva z avstrijskimi. Ce bi bilo drugace, bi avstrijska smucisca propadala nasa pa bi se otepala prestevilnega navala gostov (pa mogoce bi prav Pohorje okupiralo avstrijsko verzijo sneznega telefona). Prav tako pa je nesposobnost slovenskih zicnicarjev neprimerljiva z avstrijskimi. V nasprotnem primeru bi namesto dveh mesecev brezveznega jokanja zaradi enotnih pocitnic naredili kaj situaciji primernega, ne pa da so zgolj jokali nad slabim obiskom. Kot sem ti ze enkrat napisal (pa tudi razlozil zakaj), ce bi moral smucati pri nas, bi si raje omislil drug sport.
PS: Kaj mene briga ce nekemu zicnicarju ni fino stati na mrazu. Naj si pa najde drugo sluzbo, saj ga nihce ne sili, da je zaposlen prav tam. Konec koncev tudi mene zebe ko stojim v Val Gardeni 4 ure na progi pri -20c pa ne pizdim zaradi tega. Ko bom zacel, si bom pa poiskal drugo sluzbo. It's as simple as that.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Se pa promovirajo v splitu in drugih hrvaških, in tudi bolj južnih krajih. Pohorje je edino, ki je nekako imelo obiskana smučišča od vseh slovenskih.
pj, pomojem si človek, ki dela samo pisarniška dela, ali pa kje na toplem. Ne razumem zakaj bi se peljal tako daleč, da bi 4 ure stal na smučišču? Bi pač šal bol na toplo smučišče. It's as simple as that.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nassfeld povozil slovenski Snežni telefon
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB