Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 6:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Nekaj dni je bilo idealnih. Za veter je pa tam skoraj navada.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

jest sem biu ta vikend useeno gor. V soboto smo meli meglo pa sneg da nisi nč vidu. Da ne omenjam da je v uri namedl na proge 10 cm pršiča in so bli taki pukli da sploh nisi mogu smučat. Ob ene 3 je zategnu še ornk vetr. U nedeljo zjutri megla, popoldne visoka oblačnost, močan veter in pa okol -15°C

Škoda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja raje poglej vremensko napoved. Drugače pa naj bi bilo ta vikend kar lepo.Pa tudi vetra ne bo. Bo pa zagotovo boljše kot v Nassfeldu kjer še vedno ni vsega odprto. Pa še gužve verjetno ne bo. Torej sklep: Na Katschberg pojdite če ni napovedanega grdega vremena.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 10:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

se bo kdo prijavil na to z busom ?
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2005 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Atomic je napisal/a:
Ja raje poglej vremensko napoved. Drugače pa naj bi bilo ta vikend kar lepo.Pa tudi vetra ne bo. Bo pa zagotovo boljše kot v Nassfeldu kjer še vedno ni vsega odprto. Pa še gužve verjetno ne bo. Torej sklep: Na Katschberg pojdite če ni napovedanega grdega vremena.

Za Mokrine: bil sem v nedeljo tam in je vse odprto. Delale vse naprave in zasnežene vse proge, tudi variante. Drugače je pa za Mokrine treba biti previden, ker je objavljeno vreme za Hermagor in misliš da bo toplo, potem je pa mraz in veter.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2005 9:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Katschi 24.12 z avtobusom odpade, zaradi premalo prijavljenih..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Caia
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 9:48
Prispevkov: 31


Mi lahko prosim nekdo pove, koliko daleč je Katschberg - realno - od meje (časovno). Se odpravljamo tja v soboto in še nikoli nismo bili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 5:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Caia je napisal/a:
Mi lahko prosim nekdo pove, koliko daleč je Katschberg - realno - od meje (časovno). Se odpravljamo tja v soboto in še nikoli nismo bili.

Do tja je iz Lj. dobrih 160 km, v 2 urah že moraš biti tam, saj je avtocesta čisto do vznožja. Zadnjih par km je precej strmih in velikokrat se brez verig ne prebiješ na vrh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Kdo od forumasev gre se jutri na Katschi? Lahko napisete stevilko pa magar spijemo kak caj ali se peljmo skupaj furo ali dve
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja valda da gremo.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Dons je blo pa najbolš. Proge so bile dobre do konca razen nekaj izjem. Slovencev je blo velik in veliko tistih, ki so bili prvič. Slike in podrobni opisi malo pozneje.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 10:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Nekaj besed o danasnji smuki in kratka fotoreportazica, slike so narejene z mobilnim telefonom tako da kakovost fotk ni ravno na nevem kakem nivoju:

Ob prihodu na kraj dogodka cca 8:40, sem imel super obcutek, malo avtobusov in osebnih avtomobilov parkiranih (res da je bila se zgodnja) pa vendar, je lustno lepo parkirat brez panike, ko pa sem zazrl v nebo je bila pa se pika na i, tako vreme kot si ga lahko le zelis v najboljsih moznih okoliscinah! Skratka "perla", "sajba", "bomba",..

Zacetek in prvi "check point" ob 9:11 min, na progi milina, sveze zratrakirana, ni zive duse..


Se ena, sveze proge, nic ljudi!


Pogled z vrha proge Aineck (2220m)


Ponovno Aineck Bahn tokrat slikan z Tschaneck-a


Pa se za konec, panoramska in delcek sinje modrega neba (himmel)..

_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

No, resnici na ljubo je bilo v soboto kar nekaj drena na Katschbergu, na nekaterih napravah si čakal več kot 5 minut. Ogromno je bilo Slovencev in Hrvatov (imeli so počitnice). Vreme je bilo pa zanimivo: na prelazu nad nuičlo in se je sneg topil, spodaj, na drugi strani Ainecka pa -14, enkrat sem šel po položni progi skozi gozd in sem skoraj zmrznil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Zanimivo, jaz nisem nikjer cakal vec kot 5 min, pa tudi ce bi, se mi 5 min ne zdi neka "bajna" cakalna doba, res ne!
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 9:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Gaj je napisal/a:
Zanimivo, jaz nisem nikjer cakal vec kot 5 min, pa tudi ce bi, se mi 5 min ne zdi neka "bajna" cakalna doba, res ne!

Saj se tudi meni to ne zdi zelo kritično. Samo je za isti vikend par ljudi napisalo, da je bil hud dren na Cerknemm in na Krvavcu, ker so čakali kar po 5 minut, zato se je meni zdelo prav, da napišem enako. Lahko ti napišem, kdaj in kje je bil dren. Na 6-sedežnici Gamskogel (tista običajna ishodična za Katschberg) je bil stalen dren od 10-14. ure (za prej ne vem, potem pa je postala za večino neatraktivna, ker je bila v senci-difuzna svetloba). Na ostalih sedežnicah je bilo malo boljše, vlečnice so v glavnem tekoče požirale. Na 3-sedi za Aineck je bil stalen dren, tam po 14. uri je čakalna doba narasla na 10-15 minut, ker so bila ostala smučišča v senci in so se ljudje preselili na Aineck. Tudi na drugi strani Ainecka je bil na vlečnicah manjši dren, čakanje 5 minut za tiste kratke vlečnice ni zanemarljivo, ko so se ljudje vračali v Katsch. je bilo še huje. Na spodnji 2-sedežnici pod Aineckom drena nisem zasledil, morda zato, ker je bila najbolj atraktivna proga zaprta zaradi ene tekme in ker je bilo tam spodaj pasje mraz (-14), ker je bila nekakšna inverzija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB