Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 Smučarska očala « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matjaz55
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2014 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2014 9:47
Prispevkov: 2


Iščem smučarska očala pa me zanima vaše mnenje o teh sm. očalah (smučarska očala Alpina Panoma pro sport ) in še link http://www.asa.si/default.asp?xpath=816626/233402&xpathid=866105
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2014 12:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Ce pasejo na glavo in celado ne vidim razloga proti nakupu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NoriSnezak
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2014 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2013 13:25
Prispevkov: 133


matjaz55 je napisal/a:
Iščem smučarska očala pa me zanima vaše mnenje o teh sm. očalah (smučarska očala Alpina Panoma pro sport ) in še link http://www.asa.si/default.asp?xpath=816626/233402&xpathid=866105


Ne priporočam polariziranih očal, saj ne služijo ničemur, lahko so celo nevarna! Odbojev na smučišču ni, razen v primeru, ko je na progi led, le-tega pa je za varno smuko TREBA videti!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 11, 2015 8:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


Mnenje o očalih jublo ? Mam šanso v iglusport s popustom kupit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 11, 2015 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Kvalitetna znamka je pa odvisno od modela oz od popusta

pa čelado obvezno imejte sabo da se proba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 12, 2015 10:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Imam
http://www.iglusport.si/trgovina/akcija/revolution-cameleon/
in za to ceno je top zadeva.

Je pa spet vprašanje kakšne oči imaš. Zame so oranžne šipce neuporabne(rahel farben blint za rdeče odtenke).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ravensburger
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2015 10:48
Prispevkov: 47


Moje očala se pri dnevni svetlobi super obnesejo. Pri nočni pa ravno obratno. Kakšna očala imate za nočno smuko?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 9:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Sicer redko smučam ponoči, ampak sigurno prozorna šipca.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marc1
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 1:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2016 13:45
Prispevkov: 8


Si bom sposodil temo. Ve kdo, kateri model smučarskih očal Alpina je dober tako za sončno, kot za oblačno vreme? Pri modelu, ki ka imam sedaj, v oblačnem vremenu sploh ne vidim terena. Trgovci hvalijo vse sorte, vendar me skrbi, da ne bi spet kupil mačka v žaklju, saj v trgovini očal ne moreš testirati.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kamal
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2016 12:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 17:46
Prispevkov: 34


Jaz imam Colambo OTG Quattroflex in so zame super tudi ko je slaba vidljivost.
_________________
Se vidimo, ko se zagledamo.
Sezona 2014/2015: 3x Sillian, 2x St.Jakob im Defreggen, 1x Katschberg, 1x Stari vrh, 1x Vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2016 8:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Probi si sposodit od kolegov, da vidiš kaj ti najbolj odgovarja. Saj med firmami potem ni toliko razlik.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2016 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Načeloma je jantarna barva najbolj all-around.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marc1
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2016 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2016 13:45
Prispevkov: 8


Hvala za odgovore. Imam čelado Alpine, tako, da bi imel tudi njihova očala, ker pa nobeden od prijateljev nima Alpininih očal, tudi ta možnost z izposojo odpade. @kamal, bom pogledal v tej smeri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2017 4:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2017 16:18
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

Tudi sam imam Aplina Spice čelado. Po nasvetu prodajalca, kot tudi napisano na forumu je najboljše kupiti očala istega proizvajalca.

Od Alpine so mi glede na čelado in obraz

Prodajalec mi je sicer kot dober all-arounder svetoval model Challenge 2.0 zavoljo stekel, ki mi tudi lepo sede na obraz, ampak ne ustreza čeladi, ker imajo očala zgoraj rob, ki povzroča, da jih čelada potiska na moj nos.

Zelo lepo so mi sedla očala Pheos S kjer pa sem v dilemi glede stekel, ki so na voljo pri tem modelu.
Želel bi nek kompromis za smučanje v sončnem, oblačnem/megla in v primeru nekega zmernega sneženja. Vem, da je iskanje takega kompromisa mokre sanje, ampak iščem kompromis, ki bi šel v zgoraj zapisanem zaporedju, nobeno steklo pri Pheos S pa menda ni za kaj več od mojih kompromisov kot sončne razmere.

Na strani od Alpine sem pregledal kaj ponuja model Pheos S in glede na svetlost stekel se mi zdijo primerna PHEOS S QVMM SPH.

Mnenja, izkušnja kakšna je vidljivost s tovrstnimi stekli v različnih razmerah?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejc
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2017 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2017 16:18
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

Težava rešena. Sem se zapeljal v Naklo do uvoznika, ki ima tudi svojo trgovino - ASA.

Smo našli rešitev z Pheos S okvirjem in Quatroflex stekla brez refleksije oz. mirror efekta.
Zelo prijazni, ustrežljivi in razložijo vse kar te zanima in tudi kar moraš vedeti povedo. Vse pohvale! Jih priporočam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja Stran 4 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB