Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Nočni Schladming 2011

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Nočni Schladming 2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
MarkoK
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 10:34 pm    Naslov sporočila: Nočni Schladming 2011 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2008 22:26
Prispevkov: 18


Zdravo,

gre kdo na slalom?
Mi lahko kdo pove, če se vstopnice lahko kupi na prizorišču ali je potrebo karto imeti že prej? V Kitzu za smuk lani ni bilo problemov, nevem pa kako je tam.

Je zlo gužva, da se pride na prizorišče? Po viamichelin mi kaže točno 3 ure od doma ob normalnem prometu.


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2011 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Do Schladminga pretirane guzve ponavadi ni. Kako je s parkingi v Schladmingu in samimi vstopnicami ne vem (mi imamo svoje parkinge, prav tako pa akreditacije), je pa po Schladmingu huda guzva, tako da ti priporocam, da prides kar nekaj prej, ce hoces kaj videti. Schladming je ena hudo majhna vas, na dirki je pa ponavadi okoli 50.000 (delno do pretezno pijanih) ljudi, tako da si lahko predstavljas kako izgleda. Drugace pa ne vem od kje si, ampak iz Kranja jaz ponavadi rabim slabe dve uri, za to dirko ponavadi se par minut vec, ker je zadnjih par let vedno totalno zanic vreme (dez, sneg), tako da predvidevam da bo enako tudi letos
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Nočni Schladming 2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB