Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » So Golte primerne za otroke?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 So Golte primerne za otroke? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
HANA.K
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 8:59 am    Naslov sporočila: So Golte primerne za otroke? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Jan 2011 8:54
Prispevkov: 2


Pozdravljeni!
ker nikjer ne najdem kakšnih podatkov, sem se obrnila na vas in bi prosila, če mi poveste, ker še namreč nismo bili na Golteh ali je primerno za otroke?
Hči je stara 3leta in bo letos spet poskusla na smučkah pa me zanima, glede na to da v kolikor se odločimo za Golte bi bili v tem novem hotelu, kje so proge za začetnike in sankališče? pa kje je otroški trak-na vrhu pri hotelu ali je vse spodaj-ker potem bomo se morali voziti vsak dan z nihalko ali kako pridemo dol?....res ne najdem podatkov, pa tudi po mailu čakam odgovor že par dni.....
za kakršnokli inforamcijo se vam že v naprej prav lepo zahvaljujem!!!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lavigo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 9:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Avg 2010 7:20
Prispevkov: 17


Golte imajo progo za začetnike ( Morava ), ampak trenutno še ne obratuje, ker tam ni snega. Drugače pa imajo tudi tekoči trak in ograjen prostor z raznimi animatorskimi pripomočki čisto zraven hotela. Je res sicer bolj majhno ampak za malčke dosti solidno. Kako izgleda, pa si lahko ogledaš kar na njihovi spletni strani, kjer so "kamere v živo". Klikni na "Kamera Golte Medvedjak". Tam se vidi ograjen prostor.
Prav sankališča pa mislim, da nimajo. Kolikor sem videl, se ljudje sankajo kar ob progah ali pa tam, kjer imajo parkirišče za teptalce; tam je tak majhen, ampak res majhen hribček, kjer ni smučarjev...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HANA.K
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 9:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Jan 2011 8:54
Prispevkov: 2


hvala!!! se zdaj malo bolj znajdem.....ok trak je kar ob hotelu kar mi je fajn, pa če še lahko vprašam: tudi jaz nisem zelo dobra v smučanju pa je potem kakšna lažja proga ob hotelu ali morš it na rdeče proge....oz kako pol prideš na modre?... kr res ne vem pa ne bi rada pol bla gor 5dni v kolikor ni primerno za naju...
še enkrat lepa hvala!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 10:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


Na Golteh imas tik ob hotelu 2 sedezinici od katerih gre ena na vrh Medvedjaka. Od tam imas na desno družinsko progi, ki je dokaj enostavna in primerna za začetnike. Ni pa pretirano široka. Ampak je dovolj za neveščega smučarja. Po tej progi sem vedno učil svoje nečake smučat, ko so prerasli trakec. Tako da je OK. Zahtevnost ostalih prog je malo višja, vendar niso to neke hudo strme proge. Tako, da ni panike.
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » So Golte primerne za otroke?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB