Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Novosti Avstrija 2011/12

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Novosti Avstrija 2011/12 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
brodi
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 28, 2011 5:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Maj 2011 9:21
Prispevkov: 24


marko je napisal/a:
Ja, mislim na tvoj link, ampak jaz sem tam za to isto smučišče našel drugo sliko:
http://www.skiresort.info/ski-resort/fuegenspieljoch/library-trail-map/

Je pa pri projektu (iz tvoje slike in letošnjega zemljevida smučišča) zanimivo, da niso narisane proge, ki bi povezovale Fugen in Hochfugen, čeprav projektirana naprava to omogoča. Po moje je ravno to smisel nove naprave, saj bi se s povezavo to smučišče prebilo med 20 največjih na svetu in si tako pridobilo nekaj več ugleda in prepoznavnosti, kar bi si smučišče, ki je okoli 5. mesta po velikosti med avstrijskimi, gotovo zaslužilo.


Očitno je vsak gledal svojo sliko in je prišlo do nesporazuma.

"Tvoja" slika je očitno starejša ali pa so se pri risanju enostavno zmotili. Možno je tudi da so uvideli, da ta povezava ne bi dala velike dodane vrednosti in so se odločili drugače - torej za "povezovanje". Tudi sam mislim, da bodo tam dodatne proge. Če ne takoj pa kasneje, pa tudi kakšna nova naprava za "preskočitev" vlečnic bo verjetno zgrajena. Sicer pa je na tem linku namesto naprave (iz stare slike) vrisana nova proga http://www.skiresorts-test.com/skiing-holiday/fuegen-spieljoch.html .

Ja, vse teži k povezovanju, če je le mogoče. Sodeč po tem linku http://www.skiresorts-test.com/ski-resorts/austria.pistenkilometer.DESC.2#sort so sedaj 10 največje smučišče in če dodaš še tistih 21 pride cca 188 km (166+21), kar bi po teh podatkih zneslo za 8 mesto. Je pa res, da ti podatki niso vedno verodostojni, ker pogosto pretiravajo.
_________________
Naključni smučar, ki vijuga zelo naključno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2011 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

@brodi + marko: nerad vama jemljem iluzije, ampak tista (še vedno projektirana) kabinka na smučušču Fügen nikakor ne bo omogočala direktne povezave Fügen - Hochfügen. Med njeno spodnjo postajo in prvo žičnico smučišča Hochfügen je dobrih 5 km zračne črte. Na planu prog seveda zgleda drugače, ampak saj vemo, papir prenese vse . Planirana 'povezava' bi funkcionirala v obliki skibusa med spodnjo postajo projektirane kabinske žičnice (ki bi stala na robu ceste proti Hochfügnu) in smučiščen Hochfügen. Sicer pa se projekt hudo zatika, še spomladi 2010 so bili optimistični da bo žičnica nared za sezono 2010/11, na robu vasi si celo že razstavili reklamno kabino, potem pa se je vmešal tirolski zavod za gozdove (ali nekaj podobnega), da bo žičnica (in še bolj proga) posegla v varovalni gozd ki so ga tam s težavo in velikimi stroški vzpostavili po letu 1950. Zanimivo: prej je bilo pobočje skozi stoletja golo, šele zadnjih 60 let je tam gozd, in če bi skozenj zdaj izsekali 50m široko progo bi po mnenju 'gozdne' stroke bilo skoraj konec sveta, dolino bi prizadeli hudourniki, poplave, zemeljski in snežni plazovi ... samo cunami še manjka (malo po svoji navadi karikiram, ampak tako približno je zvenel odgovorni vodja gozdne uprave). V občini Fügen so sicer še vedno previdno optimistični in upajo na kompromis, v najboljši varianti bi letos sekali in morda betonirali, gotova pa naprava do sezone 11/12 zagotovo ne bo .

Wagrain pa je tudi meni velika uganka, na spletni strani se ne najde nič o gradnji nihalke čez dolino in začuda tudi fantje z AF nimajo nobenih informacij ... nekaj mi pravi da letos tudi ta žičnica ne bo zgrajena ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brodi
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2011 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Maj 2011 9:21
Prispevkov: 24


miki je napisal/a:
@brodi + marko: nerad vama jemljem iluzije, ampak tista (še vedno projektirana) kabinka na smučušču Fügen nikakor ne bo omogočala direktne povezave Fügen - Hochfügen. Med njeno spodnjo postajo in prvo žičnico smučišča Hochfügen je dobrih 5 km zračne črte. Na planu prog seveda zgleda drugače, ampak saj vemo, papir prenese vse . Planirana 'povezava' bi funkcionirala v obliki skibusa med spodnjo postajo projektirane kabinske žičnice (ki bi stala na robu ceste proti Hochfügnu) in smučiščen Hochfügen. Sicer pa se projekt hudo zatika, še spomladi 2010 so bili optimistični da bo žičnica nared za sezono 2010/11, na robu vasi si celo že razstavili reklamno kabino, potem pa se je vmešal tirolski zavod za gozdove (ali nekaj podobnega), da bo žičnica (in še bolj proga) posegla v varovalni gozd ki so ga tam s težavo in velikimi stroški vzpostavili po letu 1950. Zanimivo: prej je bilo pobočje skozi stoletja golo, šele zadnjih 60 let je tam gozd, in če bi skozenj zdaj izsekali 50m široko progo bi po mnenju 'gozdne' stroke bilo skoraj konec sveta, dolino bi prizadeli hudourniki, poplave, zemeljski in snežni plazovi ... samo cunami še manjka (malo po svoji navadi karikiram, ampak tako približno je zvenel odgovorni vodja gozdne uprave). V občini Fügen so sicer še vedno previdno optimistični in upajo na kompromis, v najboljši varianti bi letos sekali in morda betonirali, gotova pa naprava do sezone 11/12 zagotovo ne bo .


Prav zaradi tega sem omenil še dodatne naprave. Tehnično se da marsikaj narediti, če le lahko. Recimo Gurgl: tista povezovalna kabinka je res legendarna - vsaj meni zgleda tako.

Tole glede gozdov nisem vedel, je pa zadeva "tipična". Je precej več mnogo hujših stvari glede okolja, kot pa smučarija, a kaj češ. Vseeno pa naši sosedi se na koncu vendarle nekako zmenijo - če ne letos pa pač čez par let. Poglej si pri nas. Po mojem so naši eko teroristi precej hujši. Si predstavljaš, da bi našim omenil recimo en smučarski tunel skozi kakšno goro, kot je recimo v Soeldn-u ali Hochjoch-u? Po mojem bi vsi postali penasti.
_________________
Naključni smučar, ki vijuga zelo naključno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 04, 2011 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

miki je napisal/a:
@brodi + marko: nerad vama jemljem iluzije, ampak tista (še vedno projektirana) kabinka na smučušču Fügen nikakor ne bo omogočala direktne povezave Fügen - Hochfügen. Med njeno spodnjo postajo in prvo žičnico smučišča Hochfügen je dobrih 5 km zračne črte. Na planu prog seveda zgleda drugače, ampak saj vemo, papir prenese vse . Planirana 'povezava' bi funkcionirala v obliki skibusa med spodnjo postajo projektirane kabinske žičnice (ki bi stala na robu ceste proti Hochfügnu) in smučiščen Hochfügen. Sicer pa se projekt hudo zatika, še spomladi 2010 so bili optimistični da bo žičnica nared za sezono 2010/11, na robu vasi si celo že razstavili reklamno kabino, potem pa se je vmešal tirolski zavod za gozdove (ali nekaj podobnega), da bo žičnica (in še bolj proga) posegla v varovalni gozd ki so ga tam s težavo in velikimi stroški vzpostavili po letu 1950. Zanimivo: prej je bilo pobočje skozi stoletja golo, šele zadnjih 60 let je tam gozd, in če bi skozenj zdaj izsekali 50m široko progo bi po mnenju 'gozdne' stroke bilo skoraj konec sveta, dolino bi prizadeli hudourniki, poplave, zemeljski in snežni plazovi ... samo cunami še manjka (malo po svoji navadi karikiram, ampak tako približno je zvenel odgovorni vodja gozdne uprave). V občini Fügen so sicer še vedno previdno optimistični in upajo na kompromis, v najboljši varianti bi letos sekali in morda betonirali, gotova pa naprava do sezone 11/12 zagotovo ne bo .


Miki, če si tole povezavo gledal po zemljevidu, moram reči, da je v živo meni izgledalo drugače. Jaz sem bil na Spieljochu (Fugen) pred 2 letoma in takrat sem imel občutek, da bi se že takrat lahko spustil do spodnjih vlečnic Hochfugna. Nazaj pa seveda ne. Z ne prav velikim posegom buldožerja se mi zdi, da bi z lahkoto naredil povezavo v stilu povezav Mariborskega pohorja. Povezava bi se odcepila precej višje od spodnje postaje nove kabinke.

Za povezavo nazaj (iz Hochfugna proti Spieljochu) sem jaz sicer iskal rešitev v napravi višje na gori. Projektanti so očitno našli drugačno rešitev v podaljšanju naprave v dolino. Iz Hochfugna bi se v podaljšku obstoječih vlečnic spustili po dolini po položni progi do spodnje postaje nove kabinke. Ta rešitev mi takrat ni posebno padla v oči, zato tudi ne vem, če je zares izvedljiva. Po moje da je, saj razdalja do Fugenberga ni prav velika. Tam so že tudi urejene tekaške stezeSe pa seveda ne bi branil še kakšne naprave, smučišča in možnosti terenske smuke na lepem širokem pobočju zmerne naklonine med obema smučiščema.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 05, 2011 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Iz Spieljocha so mi odgovorili naslednje:
derzeit werden Behördengespräche geführt, wir hoffen, dass wir beim Projekt Geols Neu noch dieses Jahr mit dem Bau beginnen können. P.S: Wir erstellen momentan eine neue Homepage, sämtliche Infos werden dann angeführt (Mitte - Ende Juli 2011).

Odgovorili so v bistvu nekaj drugega, kar sem vprašal. Vprašal sem jih namreč, kateri od obeh projektov je aktualen, v kakšni fazi je in če je predvidena povezava s Hochfugnom. Za tiste, ki ne razumete, odgovor je, da so za Geols (kaj je to?) v fazi pridobivanja dovoljenj in upajo na začetek gradnje letos. Informacij bo več na prenovljenih spletnih straneh koncem julija.

Na bergfexu pa sem našel tole:
PROJEKT AB WINTER 2011-2012 !!! - Skigebietserweiterung - zusätzlich 10 HA Pistenfläche - mit neuen Abfahrten vom Onkeljoch zur Hochfügenerstrasse nach Talegg - Anbindung an die Skigebiete Hochfügen/Hochzillertal mit Shuttle-Bus in 8 Minuten nach Hochfügen.

Po temle sodeč torej povezave na smučeh zaenkrat ne bi bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 14, 2011 9:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Če ima kdo preveč časa, priporočam naslednje branje: http://uvp.ktn.gv.at/221915_DE-Greiner-08.07.11BEGoldeck.pdf. Samo 246 strani , gre za rezultate presoje vpliva na okolje za projekte na Goldecku. Zanimivo postane šele na str. 103. Na kratko, obsežen dokument obravnava naslednje projekte:

- kabinsko žičnico iz doline (Talbahn) z okvirnimi podatki: 1233m višinske razlike, 3027m dolžine, max. 2400 os/h
- 54,67 ha zemeljskih del na progah, del tega novogradnja, del pa posegi na obstoječih progah; med drugim naj bi se razširila obstoječa proga v dolino, zgoraj pa naj bi dobila povsem nov črn odsek z naklonom 50%. Tudi nekdanja proga, danes 'Skiroute' Kalberriegel od vrha nihalke naj bi spet postala urejena proga, seveda z zasneževanjem
- nova akumulacija prostornine 135000 kubičnih metrov, locirana zraven obstoječe
- širitev zasneževanja v etapah s sedanjih 95,8 na skupno 116,98 ha (!), sedanjim 5 propelercem + 75 žirafam naj bi se pridružilo še 85 propelercev + 20 žiraf (!!)
- parkirišče pri spodnji postaji kabinke za 1054 osebnih avtomobilov in 34 avtobusov

V kasnejši fazi so predvidene še otroške vlečnice ('Kinderland') pri zgornji postaji labinske žičnice, vlečnica med zgornjo postajo sedežnice Barenbiss in restavracijo ter sedežnica Seetalnockbahn (desno od obstoječe Gipfelbahn), za katero je v tem dovoljenju izdano načelno soglasje, bo pa seveda še potrebno pridobiti gradbeno dovoljenje.

Nekje v dokumentu (ne da se mi iskat kje) piše tudi, da so za žičnice Gipfelbahn (ki obratuje že 2 leti), Barenbiss (v gradnji) in Seetal (zamenjava 'ovinkaste' dvosedežnice, še ni v gradnji) že bila izdana ločena dovoljenja, torej niso predmet te presoje.

Skratka, če dežela Koroška ne bo bankrotirala , se v prihodnjih letih lahko veselimo velikih sprememb na Goldecku.
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 18, 2011 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Saj ni res, pa je: po poročanju ORF in Kleine Zeitung so inšpekcijske službe ustavile gradnjo štirisedežnice Alteck na ledeniku Mölltal, saj investitor ni imel vseh soglasij, natančneje okoljskega soglasja za gradnjo . Pred leti je bilo sicer izdano soglasje za gradnjo osemsedežnice, vendar po malenkost drugi trasi, za štirisedežnico po aktualni trasi pa seveda to soglasje ni veljavno. Malo nerodna stvar za Schultza, ampak nobene panike: po izjavah namestnika deželnega glavarja, ki je na Koroškem odgovoren tudi za okolje, so v bistvu pridobili že vsa mnenja, samo 'birokratske poti so včasih malo dolge' (= enemu preplačanemu birokratu se ni dalo premaknit r**i, zložit vseh papirjev v mapo in pritisnit štampiljke na pravo mesto). Obljubil je tudi da bo 'skrajšal postopek', da bo projekt lahko končan do oktobra.

Saj si mislite kakšen bo moj komentar: ja, birokrati so na obeh straneh Karavank enaki. So pa drugačni politiki. Si predstavljate da bi pri nas v podobni situaciji kak minister javno izjavil da so 'birokratske poti dolge' in da bo 'pospešil postopek'? Kje pa, kvečjemu bi grmel da bodo 'odgovorni strogo kaznovani zaradi neupoštevanja predpisov' ali kaj podobnega. Glavno da gre vse po predpisih, pa četudi gre vse (turistično) gospodarstvo v maloro ...

Pa še malenkost z Mokrin, kjer sem se včeraj popoldan vračal s planinske ture. Najprej mi je padel v oči prizidek k enemu od hotelov na levi strani ceste. Vprašanje za tiste ki ste boljši opazovalci od mene: gre za novogradnjo, nadzidavo obstoječega objekta ali kaj? V spodnji etaži je garaža, ki očitno ni nova, kaj pa je bilo nad njo ... ne vem :


Še večja zadeva se gradi na parkirišču desno nad spodnjo postajo sedežnice Gartnerkofel, menda gre za apartmaje za trg - če se prav spomnim gradbene table, ki je tu stala že pozimi:

_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2011 12:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Ja tu gre za apartmaje/počitniška stanovanja, ki jih po koroških cajtngah že lep čas oglašujejo.
Cen in datuma izgradnje se žal ne spomnim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2011 9:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Mislim da gre za naslednje apartmaje:
http://www.riedergarten.at/immobilien/neubauprojekte/appartements-nassfeld.html
Cen žal nisem našel, zagotovo pa bodo astronomske .

Sicer ne gre za novost prihodnje sezone in strogo vzeto tudi ne za Avstrijo, ampak o projektu Pontebba itak vedno pišemo v zvezi z Mokrinami: po pisanju časnika Messaggero Veneto iz prejšnjega tedna naj bi strokovna (tehnična ?) komisija dežele Furlanije - Julijske Krajine dala zeleno luč oz. pozitivno mnenje vladi za projekt Pontebba. Zdaj mora vlada dokončno odločiti o projektu, v Pontebbi upajo da še pred poletnimi počitnicami. Podobno poroča tudi Kleine Zeitung z dodatkom, da bi morala deželna vlada, če kljub soglasju omenjene komisije projekta ne potrdi, nesojenim upravljalcem povrniti stroške izdelave projektne dokumentacije (ki menda znašajo že 2 milijona evrov). Ker je to malo verjetno, je dokončna potrditev projekta zelo verjetna (verjel pa ne bom dokler ne vidim prvih stebrov ). Trbiž, Forni di Sopra in še katero od manjših smučišč v regiji ki že vnaprej jočejo kako bodo izgubljala goste pa bodo v naslednjih 2 - 3 letih verjetno 'potolažili' s kakšno dodatno žičnico in progo .
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2011 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

Kar se tiče apartmajev v Nassfeldu, je pa cena za 100 kvadratov 330K? zraven je garaža in eno park mesto za ostalo ponudbo pa http://www.riedergarten.at/immobilien/neubauprojekte/appartements-nassfeld.html
Ma nič ne bom kupoval sem ravno sredi investicije v en burek in jogurt
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 27, 2011 8:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Za primerjavo.
Na Rogli so naprodaj app. hošice ( leto izgradnje 2009) 51 kv. m. za približno 230.000? z DDV. (rogla.eu )
Če bi imel višek denarja kje bi kupil (kupili)?
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 27, 2011 12:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

V Leviju, pa je splosno gledano veliko bolj fancy vas kot Rogla ali Nassfeld, pa ga dobis za cca. 50-60k eur
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 27, 2011 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

Non najprej odgovor Frenku po bivališču vidiš, da sem bližje Nassfeldu kot Rogli, pa cena letne karte Nasfeldu za sezono 11/12 v predprodaji 360 ejrov(karta velja za vso Koroškoo in vzhodnno Tirolsko) Rogla in Krvavec pa za lansko leto 455 ejrov.Vinjeto za ASFINAG sem že zaslužil, pa še za nekaj Golaschsuppe mi ostane.Ma Levi mi je pa nekam daleč za vikend.Pa fansi faktor mi ne igra vloge, barbar v črni čeladi, rumeni jakni in črnih hlačah sem kot osa samo , da pičim.
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 27, 2011 9:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Če pa na letaku za sezono 11/12 dobro pogledate, pa lahko po panoramski sliki ugotovite, da bo kar nekaj sprememb na Mölltalerju :-)

http://www.gletscher.co.at/wp-content/uploads/moelltalergletscher1112.pdf

Med drugim je projekt Alteck zaustavljen in so ga celo odstranili iz panorame...


_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 28, 2011 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Milko je napisal/a:
... pa cena letne karte Nasfeldu za sezono 11/12 v predprodaji 360 ejrov(karta velja za vso Koroškoo in vzhodnno Tirolsko)


Matr, si me že razveselil, pa sem šel gledat cenik in videl, da bo za naju letos karta dražja kar za 118 evrov .

Lep pozdrav iz Turčije, za malo ohladitve paše spremljati smučarski forum, ampak tole me je pa spet nazaj pogrelo .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 4 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Novosti Avstrija 2011/12
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB