Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » najbolši dosežki na bordu

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 najbolši dosežki na bordu « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 15, 2006 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Jst osebno pravm da je to dobra zadeva.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
burton team
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2006 7:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 19:36
Prispevkov: 2
Kraj: muta

bordam 6let..letos sedmo...
naučiu sm se sam v enih dveh urah..zj zadna 4leta pa furam freestyle, pa sm največ obrnu fs720indy pa tailgrab čez gap.. drgač pa rejli ..tm pa z 270 noseslide..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2006 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

js bordam pa 9to al 10leto ne vem tocn in ne nism freestyler al pa freerider kot vecina...sm alpine style ne znam neki velik trikov ga znam pa mal zakarvat kar ga dosti ljudi na bordu ne zna to je blo z moje strani vse
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Newbie
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 8:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2007 18:03
Prispevkov: 5


jes bordam pa prvo leto.... za zdj je za mano 36 ur bordanja

mah kaj vlk ne znam.... zaenkrat sam FS 180...zdej ne vm a je FS al je BS...js mam desno nogo odspredaj...pa se zasučem v smeri urnega kazalca...mislim da je to FS?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazyk
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 8:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 17:28
Prispevkov: 168


FS je ja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 6:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

razen štirih zlomljenih bordov, izpaha rame in nekaj modric nimam omembe vrednih uspehov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
everts72
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 6:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Jazbec...dober si..le kak ti to rata? Katere deske si pa polomo vse?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 11:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Moj boljši dosežek na bordu letos je bil nedvomno 50/50 in pa boardslide na funboxu izvedena z desko Goltes Pro Carve
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jazbec
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2007 10:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

everts72 je napisal/a:
Jazbec...dober si..le kak ti to rata? Katere deske si pa polomo vse?
lp

..vse Race variante, ker sem od malega že Racer... ...nebi o znamkah,da se kermu ne zamerim, lahk sam tolk rečem, da jih obremenim kokr se da - po domače rečeno - jih ne šparam, morajo zdržat al pa naj gredo v kose ...trenutno furam Goltes Race Pro Carve in ko je powder Goltes Scorpion...nimam besed...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Racer
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2007 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


kombinacija !!!
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
everts72
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 09, 2007 8:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

jazbec je napisal/a:

..vse Race variante, ker sem od malega že Racer... ...nebi o znamkah,da se kermu ne zamerim, lahk sam tolk rečem, da jih obremenim kokr se da - po domače rečeno - jih ne šparam, morajo zdržat al pa naj gredo v kose ...trenutno furam Goltes Race Pro Carve in ko je powder Goltes Scorpion...nimam besed...



Jazbec...tut jaz sem ze od malega racer-zacel sem z doma nrjenim bordom8) Drugace pa tudi sam furam Pro Carva 170 in 175, pa tut Scorpiona 168 od Mazyka sem ze probal in morem rect da je zelo vredu deska,ampak race je vseeno race
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
merto
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 14:52
Prispevkov: 32
Kraj: gorenjska

Jst pa bordam drugo leto, učiv sm se sam, mi je pa ratal FS180.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


jaz pa nebi nikol bord sposodo!! bordanje zamene sux...! če pogledaš kaki so na pohorju kr sredi proge se ti ustavijo pol pa veš in znaš in ne moreš prav lepo smučat...

imam pa eno prigodo: grem jaz lepo od poštele do habakuka na habakuku skočim potem pa se pred mano ustavi border in se vsede! ok no na srečo sem se mu izognil... ampak če bi se ruknil v njega bi jaz fasal in on ker nisem majne hitrosti mel...


šlampe šlampaste!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Lenko...nismo vsi isti...tut js ne maram tistih pozerjev ko se skos vstavlajo po progi pa mislijo da so ne vem kaj a vbistvu sploh bordat ne znajo..sam kaj hočeš tak je in tak bo...sicer na drugi strani mas pa tut take smučarje da glava peče
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
merto
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2007 8:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 14:52
Prispevkov: 32
Kraj: gorenjska

Tud jst ne maram tistih borderjev pa tud smučarjev k se ustavlajo sred proge. Zarad takih smo borderji pri nekaterih ljudeh na zelo slabem glasu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » najbolši dosežki na bordu
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB