Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Internet stran STC Stari vrh

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Internet stran STC Stari vrh « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Na njihovi strani me motijo predvsem naprave. Tam dajo slikce gor neki napišejo (brezveznega), kake kapacitete, višinske razlike, dolžine pa nič.

Pri nas ima najboljšo stran Pohorje. Vsi podatki, webcami, itd.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 05, 2010 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Spletna stran je od lanskega leta naprej prenovljena.

Mnenja?

Jaz mislim da manjka kakšna galerija in video sekcija.
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dominicelzi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2010 8:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 9:32
Prispevkov: 76


Meni se zdajšnja stran (http://www.starivrh.si/) zdi zelo dobra za tako smučišče. Na njej zveš partično vse.
Lani sem zasledil, da so dodali webcam in to v živo (slika se je ene 3x (ali celo večkrat) na sekundo osvežila, tako da si videl čisto v živo, kaj se tam dogaja). To mi je bilo dejansko zelo všeč, saj sem videl razmere v živo. Sedaj je na njihovi strani webcam tak kot pri ostalih smučiščih. Osvežuje se le na par sekund.
Letos se je stran zelo veliko dopolnila in uredila. Na strani lahko sedaj vidimo galerijo s slikami, dodan je skibus ter "paketi in popusti". Za webcam mi je tudi vredu, je dovolj v živo
Edino kar me moti je to, da na prvi strani niso "Aktualna obvestila" ločena. Vsaj črto vmes bi morali dati. Bi bilo pa dobro, če strani "Aktualno" nebi bilo in bi bila ta na strani "Domov", kot prej, ker sedaj se strani nekaj bašejo v meniju in je za stran "Domov" kar hiška
Ampak stran mi je absolutno všeč, prav tako smučišče.
1.1.2011 grem gotovo smučat na Stari Vrh

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Internet stran STC Stari vrh
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB