Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Servis smuči v Ljubljani

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Servis smuči v Ljubljani « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 01, 2011 4:29 pm    Naslov sporočila: Servis smuči v Ljubljani Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Živjo,

vem sicer, da vas veliko skrbi za smuči doma in za to svaka vam čast

Toda nekateri za to nimamo ne znanja ne volje in ne opreme...

Ali mi znate priporočiti kakšen dober, ugoden, prijazen servis smuči v Ljubljani?



Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dejan_007
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 01, 2011 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2009 12:12
Prispevkov: 41


http://www.skiservis-strel.si/?pid=24
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 01, 2011 9:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Hvala, o tem sem že razmišljal. Kakšne so kaj cene?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 10:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 124


Zdravo!
Ima kdo izkušnje z VEN servisom? http://www.ven-sport.com/ski-servis-smuci/ Piše da sta bila tudi serviserja Tine Maze in Andreja Jermana

No v glavnem tu je ugodna ponudba pa me zanima če se splača.
http://www.kuponko.si/profesionalno-pripravo-smuci/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Profesionalna priprava a če jim prinesem planšarske smučke jih tudi profi. pripravijo.
To je samo osnovni servis.


? Ponudba vsebuje: priprava in pregled smuči na zimsko sezono (brušenje in ravnanje drsne obloge, brušenje robnikov in mazanje drsne obloge). Doplačilo za BOARD je 7?.

? Zalivanje poškodb na drsni oblogi, druga večja popravila, nastavitev in montaža vezi, čeplenje ob doplačilu. Koristniki kuponov imajo na dodatna popravila 40 % popusta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Hvala za post, ki v ničemer ni prispeval h kvaliteti tega foruma in nikakor ni odgovoril na vprašanje, ki ti ga je StarGazer zastavil.

Keep up the good work.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 1:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

StarGazer je napisal/a:
Zdravo!
Ima kdo izkušnje z VEN servisom? http://www.ven-sport.com/ski-servis-smuci/ Piše da sta bila tudi serviserja Tine Maze in Andreja Jermana
No v glavnem tu je ugodna ponudba pa me zanima če se splača.

Ce se tebi splaca se bos moral odlociti sam. Definitovno pa sta to cloveka, ki obvladata stvari. Perovsek je bil z Mazejovo do Vancouvra, Papi pa je bil z Jerryem se lani. In ce je dovolj dobro za svetovni pokal, verjamem, da bo dovolj dobro tudi za povprecne uporabnike tega foruma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 1:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Dobro no, takšne izjave, profesionalna priprava itd. so tako ali tako samo za privabljanje strank.
Do sedaj sem vedno nosil smučke v Igor sport in so jih vedno pripravili kot se zagre lahko bi rekel "profesionalno" kar pa mislim, da se trudijo početi vsi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 1:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1017


Damjan-doc je napisal/a:
Dobro no, takšne izjave, profesionalna priprava itd. so tako ali tako samo za privabljanje strank.
Do sedaj sem vedno nosil smučke v Igor sport in so jih vedno pripravili kot se zagre lahko bi rekel "profesionalno" kar pa mislim, da se trudijo početi vsi.


Pa kaj naj po tvoje napišejo da boš zadovoljen, amaterska priprava :-)
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ena stvar je "se trudijo poceti" s tem, da zares nikoli v zivljenju se niso pravilno pripravili smuci, druga stvar pa sta recimo ta dva doticna cloveka, ki imata leta >LASTNIH< izkusenj v svetovnem pokalu... in to ne z Brazilci ampak s smucarji na samem vrhu. In ce si vsak, ki si je kupil pilo in peglezn lahko da zraven "profesionalna priprava" potem si ta dva to (pa se kaj drugega) lahko definitivno mirne vesti pripneta k svojemu oglasu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

No fantje, vsekakor je ena velika razlika. Eno je profesionalna priprava (oziroma priprava za tekmovalce), čisto nekaj drugega pa množična priprava smuči. Brušenje smuči za široke množice poteka strojno, drugače dvomim da bi ti kdo za 20 EUR pripravil smuči. Je pa tudi pri strojni pripravi velika razlika. Če so meni v Giga sportu odbrusili pol mm robnika in smuči potem še vedno niso bile za nikamor, dokler jih nisem sam popravil, jih je tudi meni Igor sport pripravil vrhunsko. Sam je rekel da zato, ker ima odlično novo mašino, jaz pa mislim da tudi zato, ker mu ni vseeno. VEN-servisa sicer ne poznam, ampak referenca je dobra, mašina izgleda nova in očitno ne gre za kar neka šušmarja. Cena pa je res odlična.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 2:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 124


Hvala za odgovore. Samo še ena stvar. Zalivanje poškodb na drsni oblogi je za doplačati. Nekaj raz spodaj seveda imam, zanima pa me kdaj se ponavadi te luknje zaliva. Kako velike, globoke luknje rekreativnega dejansko začnejo motiti pri vožnji? Če sploh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 3:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Damjan-doc je napisal/a:
Dobro no, takšne izjave, profesionalna priprava itd. so tako ali tako samo za privabljanje strank.
Do sedaj sem vedno nosil smučke v Igor sport in so jih vedno pripravili kot se zagre lahko bi rekel "profesionalno" kar pa mislim, da se trudijo početi vsi.


No pa saj... zato je pa vprašal ane.

Hvala pa za tvoje informacije o Igor sportu, to je to kar se nuca. Informacije o dobrih servisih po izkušnjah uporabnikov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Špik je napisal/a:
Damjan-doc je napisal/a:
Dobro no, takšne izjave, profesionalna priprava itd. so tako ali tako samo za privabljanje strank.
Do sedaj sem vedno nosil smučke v Igor sport in so jih vedno pripravili kot se zagre lahko bi rekel "profesionalno" kar pa mislim, da se trudijo početi vsi.


Pa kaj naj po tvoje napišejo da boš zadovoljen, amaterska priprava :-)


No sedaj mi pa povej koliko uporabnikov na tem forumu potrebuje profesionalno pripravljene smuči in to za 11eur opp 25eur, kaj me briga komu je peglal smučke v preteklosti.
Ne poznam njihovih storitev, moti me explicitno opevanje, kot na avto.net, vsa vozila so odlično ohranjena, ljubiteljsko vzdrževana.
Dejstvo je, da za ta denar ne dobiš profi. servisirane smučke, če bi jo bi bilo precej neumno od izvajalca, da bi to počel oz. bi bila sama storitev precej dražja.
Snubljenje strank, nič drugega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 27, 2011 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


StarGazer je napisal/a:
Hvala za odgovore. Samo še ena stvar. Zalivanje poškodb na drsni oblogi je za doplačati. Nekaj raz spodaj seveda imam, zanima pa me kdaj se ponavadi te luknje zaliva. Kako velike, globoke luknje rekreativnega dejansko začnejo motiti pri vožnji? Če sploh.


To spada zraven v konkreten servis, tudi če so rajse majhne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Servis smuči v Ljubljani
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB