Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Naslednja
 Vogel - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 20, 2009 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Pa se ti ne bi zdelo bolj 'slovensko', da zicnicarji raje podaljsajo se kaksen teden ali dva in kaj zasluzijo?

Glede remonta je odgovoril direktor Krvavca (ali Kanina) v enem clanku lani: gre za specializirane ekipe proizvajalca, ki so bookirane celo leto, zato morajo vnaprej rezervirati datum in ker se ve kdaj priblizno se v Sloveniji zakljuci smucarska sezona, lahko za takrat predvidijo remont. Ce je po kaksnem nakljucju se dovolj snega je pa smola. Bi sigurno raje videli delujece zicnice tako zicnicarji kot mi smucarji.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 7:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


No, slovensk remont ali ne...

Danes smo smučali na Voglu. Ob 10ih se je še dalo parkirati na zgornjem parkirišču, razlog je bil močan veter, ki je tudi zakrivil zaprtje Šije, Zadnjega Vogla in unih dveh vlečnc na vrhu.

Dan se je naredil tam nekje okol 13ih, ko se je precej zjasnilo veter pa je malenkostno pojenjal, tako da so odprli tudi Zadnji Vogel. Ker je bilo tako malo ljudi in nizke temperature(ob 16:00 bojda - so proge zares lepo zdržale do konca in smuka je bila z izjemo vetra, popolna.

Žagarjev graben je odprt, tudi ob 16ih je bil lep, brez kucljev, trdih delov oz. kamnov/zemlje.


Lepa smuka, povsem ne-spomladanska
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
facko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2009 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2008 8:25
Prispevkov: 42
Kraj: LJ

Torej ... preštudiral sem vremensko napoved, vzel dopust pri ženi, v službi in v akcijo !

Na Voglu me je pričakalo pravo "visokogorsko" okolje z mnoooooooogo snega, prijaznim soncem, malo vetra, doooooolgimi razgledi, ...

Sneg prva liga ne glede na uro, vrst nič, zato sem dopoldansko karto izkoristil in brez prekinitve smučal od 9ih do13ih. Precej je bilo Madžarov, Hrvatov in podobnih "pozerjev" , ki pa so hitro zavzeli znane položaje ... .

Nekaj slikc sem pripravil tudi za forum, pa mi firefox napiše tole (a mi kdo razloži kje kaj narediti - v slovenskem firefoxu ...)
Zaradi stroge varnosti v Firefoxu dostop do odložišča trenutno ni mogoč. Prosimo, odpravite se na stran 'about:config' in vrednost 'signed.applets.codebase_principal_support' nastavite na 'true'
_________________
Sezona 09/10: 1x nov družinski član ))
Sezona 10/11: 3 ure na smučeh ((
Sezona 11/12: 1xStVr; ni slabo :-))
Sezona 12/13: 15 ur na smučeh. Situacija se izboljšuje ...
Sezona 13/14: plan = 1 teden v KrGori; realizacija = 2uri na smučeh
Sezona 15/16: ne vem
Sezona 16/17: pozabil
Sezona 17/18: 1x
Sezona 18/19: nič
Sezona 19/20: 1x Višarje. Juhuhuuuuu
Sezona 20/21: samo preveril smučarsko opremo
Sezona PCT: bomo videli ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Matic
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2009 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


facko je napisal/a:
Nekaj slikc sem pripravil tudi za forum, pa mi firefox napiše tole (a mi kdo razloži kje kaj narediti - v slovenskem firefoxu ...)
Zaradi stroge varnosti v Firefoxu dostop do odložišča trenutno ni mogoč. Prosimo, odpravite se na stran 'about:config' in vrednost 'signed.applets.codebase_principal_support' nastavite na 'true'

Bom kar tukaj, čeprav je malo offtopic. V polje, kjer sicer zapišeš URI spletne strani (npr. "www.smucisca.net"), vpiši "about:config". Tam lahko spreminjaš nastavitve programa (Firefox), vendar previdno, da ne pokvariš česa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2009 9:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Še bolje: fotko najprej shrani nekam na disk in jo potem naloži. Verjetno si jo hotel kar prilimat noter, glede na to da maš težave z dostopom do odložišča

Drugače pa mi ljudje delate skomine, ni časa za smučarijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
facko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 2:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2008 8:25
Prispevkov: 42
Kraj: LJ

Upam da bo tole sedaj delovalo! Se že vnaprej opravičujem zaradi slabe kvalitete slikc, vendar menim da več pove vsebina ...























Pa še en prispevek v rubriko "saj ni res - pa je": na Voglu sem zadnjič smučal pred ... 30imi leti ...
_________________
Sezona 09/10: 1x nov družinski član ))
Sezona 10/11: 3 ure na smučeh ((
Sezona 11/12: 1xStVr; ni slabo :-))
Sezona 12/13: 15 ur na smučeh. Situacija se izboljšuje ...
Sezona 13/14: plan = 1 teden v KrGori; realizacija = 2uri na smučeh
Sezona 15/16: ne vem
Sezona 16/17: pozabil
Sezona 17/18: 1x
Sezona 18/19: nič
Sezona 19/20: 1x Višarje. Juhuhuuuuu
Sezona 20/21: samo preveril smučarsko opremo
Sezona PCT: bomo videli ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 4:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


He, he, pred 30 timi leti !!! Vsa čast.

No, če komentiram slike, lepo res. Vidim, da se je dalo maksimalno nafurat. Kje pa so smučarji?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
facko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2008 8:25
Prispevkov: 42
Kraj: LJ

Citiram:
He, he, pred 30 timi leti


Odgovor se glasi: Nikoli ni prepozno. In še dodatek: vedno je prezgodaj

Citiram:
Kje pa so smučarji?


Tisto o "pozerjih" je splošno res. Bilo je nekaj skupin "sedečih" borderjev in sem ter tja kakšen model (kot npr. jaz ). Po količini pleha zjutraj na parkirišču bi sklepal, da smuča /borda vsekarlezeingre ...
Se bo pa potrebno do praznikov še enkrat vrniti ... in popraviti povprečje
_________________
Sezona 09/10: 1x nov družinski član ))
Sezona 10/11: 3 ure na smučeh ((
Sezona 11/12: 1xStVr; ni slabo :-))
Sezona 12/13: 15 ur na smučeh. Situacija se izboljšuje ...
Sezona 13/14: plan = 1 teden v KrGori; realizacija = 2uri na smučeh
Sezona 15/16: ne vem
Sezona 16/17: pozabil
Sezona 17/18: 1x
Sezona 18/19: nič
Sezona 19/20: 1x Višarje. Juhuhuuuuu
Sezona 20/21: samo preveril smučarsko opremo
Sezona PCT: bomo videli ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 6:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ja, je hecno-fleten obcutek, ko po 'malci' kar naenkrat skoraj nikogar ni vec na smuciscu.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stripy
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 7:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 19:34
Prispevkov: 33
Kraj: Gorenjska

...Kje ste sedaj vsi "smučarji", ki bi smučali Prvega maja????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


V financah sem prebral, da bodo obratovali samo do 13. aprila. Za prvi maj ne bodo obratovali zato, ker so baje to večkrat probali in obisk ni ekonomsko upravičil obratovanja.
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
offroad
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 18:23
Prispevkov: 24


Marvin je napisal/a:
V financah sem prebral, da bodo obratovali samo do 13. aprila. Za prvi maj ne bodo obratovali zato, ker so baje to večkrat probali in obisk ni ekonomsko upravičil obratovanja.


tole se precej bolj smiselno sliši kot tisto z remontom, ki ga morajo vnaprej rezervirati ravno v spomladanskem terminu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 10:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Ja, se strinjam s tabo, tisto glede spomladanskega remonta je malo za lase privlečeno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Dej SMUČAR(KOPE) bod tih, pa ne odkrij tople vode v vsakemu postu. Vedno se neki strinjaš z enim oziroma, sam itak nisi sposoben normalnega posta napisat. Dej se za tisto tvoje vreme rajš brigi, ko itak nimaš pojma o smučariji. To z remontom je popolna resnica in ti nihče ne puli las. Idiot
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2009 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Citiram:
Idiot

Mal pazi kaj govoriš oz. pišeš , se ti vidi da si iz VELENJA, sam js se ne spuščam na velenjski nivo, ker je itak brezveze je vse skup preveč primitivno, še sreča da nism "taprav" velenčan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Naslednja Stran 34 od 36

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB