Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Gerlitzen brez vinjete

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Gerlitzen brez vinjete « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 09, 2011 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Samo za info, ker je bilo toliko pisanja, včeraj pri vračanju s smučanja preko karavanškega tunela pregled vinjet na mejnem prehodu na avstrijski strani, toliko o tem ali lahko prideš do tunela brez vinjete, očitno ne, ker ne vidim drugega razloga zakaj nas bi pregledovali, bili pa je ASFINAG (Avstrijski DARS). Na strani sta stali sta dve vozili, videl sem nekaj besednega prerekanja, samo vse je bilo zelo na hitro.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 10, 2011 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jim pač rečeš, da si prišel gor v St. Jakobu in je vse v redu. Ampak imajo kamere in ni rečeno, da bo blef uspel, morda bodo šli preverjat. Sem vprašal tudi na našem Darsu in izvedel, da tudi slovenske vinjete ne rabiš do prvega odcepa. Tudi na naši strani je pred predorom večkrat kontrola vinjet in pravijo, da preverjajo kamere, če si res vstopil na zadnjem priključku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 18, 2011 10:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


rahlo offtopic, včeraj sem padel na radar in sicer kmalu po prvem Turskem tunelu (iz smeri Flachauwinkla proti Slo), tam sem že večkrat opazil utripajoč znak, omejitev 100, vendar se do sedaj nisem preveč menil zanj, nikoli ni bilo nič, tokrat pa so imeli zaporo na mestu, kjer se tunela plačujeta; skratka, 123km/h na omejitev 100, kazen 20 ?, kar prebavljivo, pri nas bi odštel stotaka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klump
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 15:02
Prispevkov: 31
Kraj: LJ

Ja, to je dobra stran visokih kazni pri nas, Avstrija včasih izgleda poceni Lani so me dobili nekje na Tirolskem takoj po izvozu z AC 60 km/h pri omejitvi 40 km/h (nisem bil pozoren na table, sem mislil itak 200m naprej v mestu zmanjšat ...), pa je bilo tudi enih 20-25 ?.
_________________
2010/1: Krvavec 2x, Kanin 2x, Kranjska Gora, Kobla, Mokrine, Kronplatz, Zauchensee-Flachauwinkl
2010/2: Kranjska Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Gerlitzen brez vinjete
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB