Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim, 2010/11

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Bad Kleinkirchheim, 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 5:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Včeraj sva še zadnjič v tej sezoni obiskala St. Oswald, no saj ob malo konkretnejši otoplitvi bo itak konec. Zjutraj so bile proge dobre, tudi spodaj ni bilo ''betona'', kot bi ga glede na sobotne temperature morda pričakoval. Opoldne se je sneg na prisojnih progah precej ojužil, nastali so kupi, popoldne pa se je hladilo in sneg je začel ponovno zmrzovati. Smučanje je postalo precej utrudljivo in tudi nevarno, zato sem kmalu po drugi uri zaključil.

















Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 62 x = 18 x Mölltal, 9 x Sillian, 7 x BKK , 7 x Turrach, 5 x Osojščica, 5 x Mokrine, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 1 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 11:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


V St.oswaldu že zjutraj mehke proge,tako da sem se zelo hitro preselil v Bad.Kaiserburg v zelo dobrem stanju,trd brez ledenih plošč,vendar je bilo kar nekaj prometa.V glavnem proge v Badu cel dan zelo dobre,najbolša pa Klamerca,ki je bila v glavnem prazna.Ob povratku v St. oswald so bile proge na vrhu trde,pod kabinko pa ojužene z veliko narinjenega snega.Vreme perfektno,veter v glavnem na vrhu.Odlična spomladanska smuka,se pa bojim da letos ne več dolgo trajalo.na nekaterih mestih je pogledala zemlja,pa tudi ko sem zarobil sem ponekod prišel do zemlje,na srečo nič hujšega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2011 12:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Tudi jaz sem bil včeraj v BKK-ju, in boštluvemu komentarju nimam kaj za dodat, mogoče samo par slik:







_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2011 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Očitno smo bili v soboto vsaj trije forumaši 'u badu', glede na to kar berem v prispevkih iz Obertauerna in s Turracha, smo se kar prav odločili. Kot piše Boštl, je bilo za vsakega nekaj: St. Oswald za ljubitelje mehkega spomladanskega snega (torej za naju, tam sva ostala večji del dneva):


... in severne proge nad Bad Kleinkirchheimom, ki so kljub skromni nadmorski višini ostale v zimskem stanju (trda podlaga z nekaj 'moke' na vrhu), še posebej Klamerca. Tja sva se spravila zadnji dve uri, ko je postalo nad Oswaldom celo meni preveč južno :


Čakalne dobe na žičnicah so bile nepoznane, proge dokaj prazne, vreme sončno, edino po grebenih je precej vlekel jugozahodnik, zaradi katerega so popoldan zaprli zgorni odsek Kaiserburga. Lep dan!
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

V soboto sva bila v BKK, vreme ni bilo najboljše, pa tudi razmere na progah ne, zgoraj led, spodaj čofta. Glavna zamera pa gre zelo slabemu ratrakiranju (v St. Oswaldu) in predvsem ''neratrakiranju'' nekaterih prog. Očitno so izumili nov način varčevanja (ob polni ceni kart!) in na nekatere proge samo namestili znake, da pač niso urejene. In to ob trdo zmrznjenem novem in starem snegu. Tako so naredili na Klamerci, Wiesernockabfahrtu in spodnji progi Sonnwiesen (tudi tam je ena strminica, ki je nekaterim povzročala hude težave). Pri tem pa veselo oglašajo, da je vse odprto in urejeno .

Alle Pisten wurden in der Nacht frisch präpariert.

http://www.vondenpistenindiethermen.com/daily_news/?lang=de

Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 69 x = 18 x Mölltal, 9 x Sillian, 9 x Turrach, 8 x BKK , 6 x Mokrine, 6 x Osojščica, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 1 x Innerkrems, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 2 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elanfan
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2011 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2011 17:07
Prispevkov: 113


Lep pozdrav!
Sem nov na tem forumu, za smučanje pa se navdušujem že kar nekaj časa. Na vas se obračam z vprašanjem, če mogoče kdo ve gdaj se začne sezona v BKK. V BKK odhajamo 15.12, na internetu pa še nisem zasledil da bi že zasnežili katero od prog.
Lp!
_________________
Sezona 2016/17: 34x Topskipass Karnten
Sezona 2015/16: 45x Topskipass Karnten
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 8:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Na Kaiserburgu še krave pasejo.
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RooooK
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 11:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2009 10:17
Prispevkov: 9


jst grem isto,samo 1 dan prej. Zdele sm mal gledal in majo otvoritev 10.po kamerah je pa tud vidt da zasnežujejo. Ampak me je vseeno strah da bo tole vse skupej ena srednja žalost. Upejmo na najbolše!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim, 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB