Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim, 2010/11

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Bad Kleinkirchheim, 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 10:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Najbolj primerna bo spodnja gondola Kaiserburg, mogoče še odklopna štirisedežnica Maibrun. Spodaj med njima pa je še ena vlečnica za začetnike, mislim da so talarčki, a nisem siguren. Sicer pa ima proga ob Nockalmbahnu tudi modro obvoznico (št. 17):

http://ski.intermaps.com/Kaernten/skimap.asp?map=bad_kleinkirchheim&lang=de&startdata=lifte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 1:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Po tejle 17. sem reševal zagato z otrokom. Dolga je tale 17., ozka - verjetno kakšna pot - tako da za smučat ni. O.K. Hvala ti. Se bo že kaj našlo v BKK. Seveda pa spet najprej otroka v šolo smučanja, pol pa dve tri urce zase.

Čeprav mi je danes kolega prinesel karto Katschberga in pravi da bi bilo morebiti tamle za otroka še njbolje. Kakor koli nekam je treba it in izkoristit izven sezonske prednosti.
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2011 1:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Pravkar smo na enotedenski smučariji v BKK. V nedeljo je bilo vreme pretoplo vedar so proge opravile svoje poslanstvo dokaj dobro. Veliko ledenih plošč in postruženega snega. Smučat se jepa dalo lepo.
Enako v torek.

V ponedeljek smo šli na Moelltal občudovat prekrasno visokogorsko okolje. Proge enkratne, vreme pa toplo.

V sredo smo bili spet v BKK. Snežilo je srednje jakosti, sneg relativno suh. Prve dve vožnje z vrha Kaiserce še lepo in brez težav, pozneje vse več nanosov novo zapadlega snega. Za ne dobre smučarje šlo brez problema sam sem pa imel problem povozit plastiče snega. Pa sem se tokom dneva tudi tega navadil. Smučal sem od 9h pa do 16:20 in noge so mi žgale bolečine v mišicah. Tolk me je okupiralo tole povožanje nanosov snega, da nisem mogel nehat. Hvala bogu da so nehal delat. Danes v četrtek je pa bila pesmica od smučanja. Lepo steptan pomrznjen naravni sneg. V treh urah sem presmučal ves BKK in še Nockalmske proge V Brunnach sem i je zdelo preveč oddaljeno glede na to da sem moral še malo z mojim malčkom posmučat. Jutri in v soboto bo pa spet lepo.
_________________
2013/14 Krvavec 1x


Nazadnje urejal/a cimbalca Ned Jan 23, 2011 12:57 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2011 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes lep sončen dan na Oswaldu, BKK-ja sem se izognil zaradi nizkih temperatur in senčne lege. Na srečo je bila danes menjava tedenskih turistov in zato precej manj smučarjev. Preparacija prog, glede na to da je tukaj večinoma umeten sneg, odlična. Smuka je postala zoprna šele ob 15 uri, ko so proge prišle v senco in se je vidljivost močno poslabšala. Seveda smo se spet srečali s tomijem, in to že zjutraj na parkirišču. Letos nama je usojena skupna smuka, mogoče zato ker sva oba jutranja tiča.

Še nekaj slikovnih utrinkov današnjega dne:





Pogled na skoraj cel dan senčni BKK



Info za morebitne jutrišnje smukače, velika verjetnost večje gneče, danes ob odhodu domov ogromno novo prihajajočih turistov v BKK, verjetno to velja kar za vsa koroška smučišča.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 5:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Danes božansko na St.Osvaldu

Tako dobro se pa nisem že dolgo nasmučal. Folka zmerno, nikjer gužve, piste pa perfektne, fajn mraz pa krasno sonce

Tako, da je blo potem res potrebno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
EWER
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2010 20:41
Prispevkov: 13


Lp!

Zanima me če so na tem smučišču kakšne zelo lahke proge za otroke ali neizkušene smučarje in kje če bi lahko kdo na map označil ker se malo bojim da ne bi bil primeren za družino.

Hvala lepa!
_________________
1X Nassfeld 1X Gerlitzen 1XTrbiž/Višarje 1X Turracher Höhe 1X Heiligenblut
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kra
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 17:46
Prispevkov: 39


V St.Oswald imaš bejbiko z krogci,ki je kar primerna za otroke,pa tud proga za neizkušene smučarje se najde npr.kar zraven po sidro gor in nato proga z sedežnico nevem točno kolko je številka...!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Na bergfleksu so se malo zmotili,tako da ni bil cel dan lep sončen.Dopoldan je bilo oblačno,popoldan pa sonček.Bilo je precej toplo(ob odhodu osem stopij),vendar je sneg zdržal,le spodaj se je malo ojužil,ampak ni bilo preveč moteče.Za te razmere proge odlične,malo kamenja v BKK,v St.oswaldu ga pa nisem opazil.Najbolj zdrajsana je bila Kaiserburg bahn na koncu dneva,tako da je bilo ogromno ledenih plošč,drugod je bolo pa super.Boljša smučarija kot sem pričakoval glede na temperature.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
deep impact
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 07, 2011 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2011 0:36
Prispevkov: 24


Prebral celotno temo, vendar ne najdem odgovora, ki bi ga želel
Kaj bi priporočali bolj za enodnevno smuko, BKK ali St.Oswald? Po možnosti kjer je manj ljudi, kakšna lepa proga več, bolj urejeno....
Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 08, 2011 12:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Meni osebno je bolj všeč St.Oswald,je tudi bolj sončen.Vendar kadar grem smučam na obeh delih.Ponavadi začnem in končam v BKK,vmes pa v St.Oswaldu.Morda je malo zoprno,ker moraš naredit peš kakih 100 metrov iz ene na drugo stran.Proge so pa na obeh straneh podobne,največ srednje težkih,solidno široke in kar dolge.Edino naprave so bolj boge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
deep impact
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 08, 2011 12:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2011 0:36
Prispevkov: 24


Aha, razlika je samo 100m za pes? Potem to ni problema, sem si predstavljal kak kilometer razlike vmes. Hvala za odgovor, grem sprobat oboje :-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 08, 2011 12:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Samo pod cesto moraš pridet po železnem mstičku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 18, 2011 1:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


Jutri je akcija na SKIPASS TRAVEL

19. februar 2011
BADKLEINKIRCHEIM
Odrasli/Mladina 27 ? Otroci 12 ? ( + kavcija Key card 5 ?)
_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 24, 2011 10:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Učeri spet v Badu
Mraz(kar je sicer fajn) novega snega pa res za vzorec, tako da so proge kar ledene, folka pa u iber...

Najboljša pa je sonnleiten 1 in 2... obup, preden prideš do vrha, oz. vmesne postaje...sem hitro ob 12.00 šel rajš na
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 26, 2011 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Na bergfleksu so se spet zmotili.Po napovedi naj bi bil cel dan sonček,naju je pa pričakalo oblačno vreme.Na srečo se je popoldan zjasnilo.Proge so bile trde,predvsem v zgornjem delu Nockalma precej ledenih plošč.Zjutraj rahla gužva na progah,na vlečnicah se je čakalo dva,tri sedeže.Okrog poldneva pa se je čisto spraznilo,pa še sonček,tako da je bila popolna uživancija do konca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim, 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB