Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg 2010/11

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Katschberg 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 26, 2010 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Pri šestsedi Tchanekbahn (nasproti blagajne) so omarice z ključem(mislim da za en euro),drugače pa mi pustimo pri kaki koči,kjer so tudi nasloni za smuči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
EWER
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 26, 2010 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2010 20:41
Prispevkov: 13


Najlepša hvala za odgovor! Vam v sredo poročam kakšno je stanje gor.

Lep večer še naprej!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 27, 2010 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Porocilo od danes: na vrhu Ainecka sicer malo prsica, sicer pa trd pomrznjen sneg, podobno kot prejsnji teden na Gerlitznu. Ledene plosce redke, pokazale so se proti koncu sele na bolj obremenjenih delih prog. Diretissima koncno odprta. Sonce, prakticno nic vetra in zelo zelo malo folka za ta del leta. Prakticno se ni nic cakalo. Zame, ki imam raje trso podlago, odlicna smuka. Kdaj pa kdaj pa pridejo prav dobro nabruseni robniki;)

Na parkiriscu pa kar nekaj nasih avtodomov, verjetno spet kaki forumasi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 27, 2010 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


No pa še poročilo iz Skiline, smučal sem s hroščem.

http://www.skiline.cc/skiing_day/1gu7nhrbjnk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 31, 2010 9:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Včeraj lep dan na Katshbergu. Posledica lepega vremena pa je bila dokaj velika gneča na smučišču- ponekod se je čakalo tudi do 15 minut ( DSB Aineck, Branntweinerlift, Aineckbahn), proge proti St. Margarethen so bile že okoli dvanajste ure kar fino zdelane. Še nekaj slik








_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 9:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Danes krasen ,sončen, mrzel dan.sneg na začetku trd pomrznjen,odličen,zjutraj do desetih malo ljudi,potem pa kar dobra gužva.Hvala bogu ,da sem eden tistih nespečnih norcev,da sem izkoristil prvi dve urici ko še ni bilo preveč ledenih plošč.Nekje po enajsti pa je bilo čedalje več zdrsanega,na gamskoglu so se tudi pojavljali kupčki vmes pa led.Tchanekbahn,je še najdalj zdržal(vsaj kupov ni bilo),ob približno treh je pa bilo že tako zdrajsano,da se ni več dalo normalno pelat.Ocena prvi dve urici odlično,potem pa zadovoljivo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kra
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 1:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 17:46
Prispevkov: 39


Halo pubeci!Nekaj me zanima!Gremo 8.februarja v Katchberg organizirano in me zanima kakšna je primerjava recimo z smučišči kot so Bad,Nassfeld,Gerlitzen...so široke proge dolge....?Prosim za odgovore kdo je bil!?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iga10
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 5:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Avg 2008 10:10
Prispevkov: 117


kra je napisal/a:
Halo pubeci!Nekaj me zanima!Gremo 8.februarja v Katchberg organizirano in me zanima kakšna je primerjava recimo z smučišči kot so Bad,Nassfeld,Gerlitzen...so široke proge dolge....?Prosim za odgovore kdo je bil!?


Tudi mene mene zanima ta primerjava...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Prijetno smučišče na dveh hribih(Tchanek in Aineck),proge vseh vrst kratke,dolge,lahke ,težke,solidno široke.Najdaljša mislim da je okrog 6 kilometrov (A1),samo se vleče pot nazaj na vrh,ker imaš najprej sedežnico,pa sidro,na koncu pa še kabinko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Starsa za podalsan vikend na Katschiju in pravita, da je bilo danes na Ainecku vetrovno, sicer pa kar toplo (sploh spodaj celih 9°), folka pa..nic. Tako da razmere glede na kolicino folka zelo dobre.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 08, 2011 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Danes zopet toplo pomladno vreme,zgoraj vetrovno,gužva zmerna.Proge so bile trde,z veliko ledenih plošč.Na Tchaneku je sneg postal težek že okoli poldneva,medtem ko so proge iz Ainecka v dolino zdržale praktično do konca.Po moji oceni so bile proge v BKK v nedeljo veliko boljše pri podobnih temperaturah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 21, 2011 11:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Včeraj na Ktchbergu krasne razmere za smuko.Sneg trd ,zdržal do konca,ledenih plošč skoraj nič(popoldan je edino Gamskogel bil zdrsan).Vreme pa perfektno,sončno,temperature zgoraj cel dan pod ničlo,v dolini pa malo nad.Nekaj gužve je bilo okrog enejstih,vendar se je hitro razkadila.Z eno besedo perfekten dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 23, 2011 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Dva dneva na Koroškem Kačjaku;torek snežen,oblačno,turobno in megleno do 10 cm novega pustega snega,ni šlo nikamor-slabo.Danes pa lepo,sneg dober a kaj ko je hudo pihalo.Pred dvanajsto še ustavili sedežnico na Aneck,gneča oba dneva nepopisna,smučarji od vsepovsod ne samo Naši.Krmilnice opoldan polne kljub ne poceni pijači(kava,čaj,kuhanček)ne dobiš prazne mize.Mislim,da bo treba spremeniti moj izbor smučišč.
18x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2011 9:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Včeraj zaradi cenejših kart gužva.Na Tchaneku se je čakalo dobrih pet minut,na dvosedo iz Margarete pa meni neverjetnih15-20 minut.Po malici sva se počasi spakirala nazaj naTchanek,kjer je bila situacija mnogo boljša.Nekje po eni praktično ni bilo nobene gužve,Gamskogel je pa bil praktično prazen.Je pa res,da je bil sneg zaradi temperatur rahlo ojužen,ampak se je kar dalo smučat.Glede na začetek dneva sem mislil da ne bom naredil pet fur,se je na koncu kar dobro izteklo.So bile pa koče popoldan polne smučišče pa prazno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blurej
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2011 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2009 20:59
Prispevkov: 29


Včeraj na Katschbergu lep smučarski dan. Vreme zelo lepo, sončno, vetra skoraj nič. Sicer je bilo zelo toplo, posledično temu sneg po 11 uri ponekod južen, ponekod malo zdrsan ampak v celoti gledano čez cel dan proge zame zelo dobre. Snega je na progah dovolj (kamen težko najdeš), okoli pa le toliko, da so vrhovi videti beli.

Jasno, zaradi mobitelove akcije zelo veliko Slovencev včeraj na Katscbergu. Med 11 in 13 uro je bilo nekaj čakanja na Ainecku in spodaj na dvosedežnico iz Margarethe; bilo je več otroških tekem, predvsem pa se je čakalo ker se je folk vrival iz strani... pa me tiste 2x ko sem malo čakal ni pretirano zmotilo, ker sem hvalabogu prišel na smučišče dovolj zgodaj, da sem sem se do poldneva že pošteno nasmučal (in še proge so bile dopoldan zelo lepo speglane). Popoldan spet nobenega čakanja in dan smo izkoristili do konca.

Trisedežnica na Aineck in spodnji dve žicnici iz Margarethe sta ozki grli ob velikem navalu, ampak posledično temu pa na progah nikoli ni večje gneče. Kjub razmeroma velikemu številu ljudi sem imel ves dan veliko prostora na progi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB