Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Deskarske rokavice

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Deskarske rokavice « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Helena5
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 6:11 pm    Naslov sporočila: Deskarske rokavice Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2010 18:04
Prispevkov: 2


Pozdravljeni.
Letos imam namen kupiti nove rokavice pa bi vas prosil a kakšen nasvet,mnenje...
3 sezone sem imel neke ne ravno najboljše snowboard rokavice iz Hervisa. Mislm da je firma le teh firefly. Gledal sem rokavice na bluetomato in v oči so mi najbolj padle tele: http://www.blue-tomato.com/en/Gloves/Celtek-Aviator-Glove/product.bto?product=300252957
in pa tele:
http://www.blue-tomato.com/en/Gloves/Rome-Bowery-Gloves/product.bto?product=300205286
Zdaj me zanima kaj pravite o teh dveh rokavicah? Kaj moram gledati pri rokavicah? Hočem da mi je toplo, vendar da pri tem ne švicam v roke- torej da rokavica diha in pa da je nepremočjiva. Nočem tudi da se kje kaj scefra po šivih ali kaj podobnega.
Najlepša hvala za vse odgovore.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Helena5
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 7:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2010 18:04
Prispevkov: 2


Kakšni odgovori???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


Borderji imajo načeloma dno prstov potegnjeno čez prst tako, da ni šivov na vogalu, ki se ob drgnjenju ob sneh scefrajo. Jaz sem za smučanje z kratkimi smučmi uporabljal take rokavice in jih imam še vedno za smučanje. Trpežne so nekje 2-3× bolj kot smučarske kar se drgnjenja po trdem snegu tiče. Niso pa tako mehke saj se spodaj kot nekakšna gumjasta tkanina in ne usnje.

Moje Burtonke so skoraj identične Burton Gore Glove pa jih imam že 8 let in razen dveh malih pikic, ki so nastale pri zapiranju pancerjev, ko se mi je rokavica ujela pod zaponko so kot nove, le malo mrzle so in to mi da misliti v smer zamenjave. Počasi se tudi šivi ob bokih prstov odpirajo, a to je zaradi drsanja po snegu ob carvanju z malimi smučmi brez palic, ob normalni rabi bi bile kot nove.

L.P.,
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Deskarske rokavice
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB