Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Nassfeld/Mokrine 2010/11

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Nassfeld/Mokrine 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@pj informacije za karavanški tunel, malo so offtopic informacije samo so zelo koristne za vse.

Vrsta vozila EUR
Vozila, katerih največja dovoljena masa ne presega 3.500 kg 6,50
Vozila z dvema osema, katerih največja dovoljena masa presega 3.500 kg 10,50
Vozila s tremi osmi, katerih največja dovoljena masa presega 3.500 kg 15,00
Vozila z več kot tremi osmi, katerih največja dovoljena masa presega 3.500 kg 22,50
Neprenosljiva mesečna točkovna karta za 1. cestninski razred 21,50
Prenosljiva letna točkovna karta za 1. cestninski razred 58,00


Zadnji dve karti sta pomembni, prva je mesečna, vezana na registrsko tablico, velja točno mesec dni od nakupa, mislim da ni neomejeno število prehodov, ampak je limitirano na 10 prehodov v obe smeri, tukaj me ne za besedo držat, ker jih jaz nikoli ne porabim. Na mitnici imajo velika ogledala, da ti lahko preverijo registrsko številko.
Druga, letna pa velja celo leto od nakupa, prenosljiva na druga osebna vozila in je približno za malo manj kot 7 prevozov v obe smeri. Na Avstrijski strani greš z njo lahko čez avtomat (Tudi z mesečno). Kar ti ostane pik na stari kartici ti poračunajo, ko kupiš novo in ti obračunajo samo razliko na novi kartici. Malo čudno, ampak ko kupiš prvo kartico ti vedno ostanejo pike, hehe, morajo nas jeb..

Jaz uporabljam obe, kupim letno, ko vem da bom imel vsaj tri prehode v mesecu, kupim vmes še mesečno. tomi bo bolj vedel za mesečno, ker je iz Jesenic in jo skozi uporablja že lep čas.

@gas
vsekakor prej prideš iz Jesenic preko tunela spodaj do gondole v Tröplachu, kot preko Pontebbe do šestsede ali obeh štirised zgoraj. Če pa rajši parkiraš zgoraj pri sedežnicah, potem pa nisem siguren več kje je hitrejše.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Mesečna karta za predor je res za 10 prehodov.
Letna karta, kupljena pri nas, velja 12 mesecev, kupljena na avstrijski strani pa 18 mesecev, cena in število točk je isto.

Ampak, skozi predor sem še na Mokrine le enkrat, ko je snežilo. Sicer grem vedno skozi Pontebo, tudi s 6m kombijem ni nobenega problema. Na vrhu si pa prej ali vsaj istočasno kot po AC do spodnje postaje Milleniuma. Tam pa '' zu fuss'' ali z ''vlakcem'' do gondole, pa dobrih 20' z njo do vrha...., nak, hvala lepa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 10:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

hvala,...grem prvič v Nassfeld, tako da bom uporabil kar tunel.

Mesečna mi je pa super, ker čer Koren se mi res ne da vozit. :-)

Moram pa še mal letno poštudirat....
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
donmiller
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2011 15:33
Prispevkov: 2
Kraj: lj

js bi sou tut jutr u nassfeld a bi sou kdo zravn?
_________________
Sezona 11/12: 3xMölltaler Gletscher
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 10:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@tomi tole za 18 mesecev v AUT, pa nisem vedel, točke pa vedno prej porabim kot v enem letu, hehe.
tomi je napisal/a:
Na vrhu si pa prej ali vsaj istočasno kot po AC do spodnje postaje Milleniuma.

tomi tole pa ne drži, vedno pridem prej iz LJ po AC (je pa več KM) čez tunel do Tröplacha, s hitrejšim vozilom se AC pozna in tudi cesta po dolini je lepa, niti ni ovinkasta.
tomi je napisal/a:
Tam pa '' zu fuss'' ali z ''vlakcem'' do gondole, pa dobrih 20' z njo do vrha...., nak, hvala lepa.

Tole pa velja tudi zame , ker pa sem že vsaj ene štirikrat stal gor na Passo Premolu zaradi Italijanov, ko so si obuvali gume, crknu motor , tako sovražim to cesto, da grem vedno čez karavanški tunel po AC v Hermagor/Tröplach in potem na sedežnice na prelazu. Nazaj se vračam pa čez Italijo. Itak smo različni, po moje večina gleda bolj na ceno prevoza, jaz zjutraj bolj na čas vožnje, ker sem rad tam pred začetkom obratovanja smučišča.
Pa ena velika razlika je med teboj in nami plebejci , ti si lahko privoščiš smučanje med tednom, medtem ko mora večina nas delat in gremo čez vikend, ko je dostikrat na cesti na Passo Premolo čisto sranje (sploh če pade kaj snega), počasni Italijani, gost promet in ozka cesta.
Za Mokrine se pravzaprav ne sekiram preveč, ker grem tja le še največ dvakrat v sezoni, pa še to ne v glavni.

LP
p.s:tomi, da ne bi mislil, da ti ne privoščim smuke med tednom 'i tata bi isto '
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 20, 2011 11:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Da je bil današnji dan po vremenski plati perfekten, verjetno ni treba posebej razlagati : sonček, odlična vidljivost, nekaj vetra, ki pa vsaj na Mokrinah ni bil moteč. Snega ogromno, zadnja fronta je spet spustila 35 cm novega:




Bil pa je sneg za moj okus kar preveč trd, pravi 'beton', in na severnih progah (recimo na Sonnleitn ali pod kabinko Trogkofel) ni cel dan prav nič spuščal, ravno obratno, na spodnjih delih prog, kjer je novega snega manj, so se popoldan pokazale ledene plošče in je bilo vse skupaj še bolj trdo. Ostale proge pa tako, po spomladansko: tu in tam se je na kakem sončnem robu malo ojužilo, v senci pa ves dan trdo. Recimo direktna proga pod sedežnico Gartnerkofel (slikano ob 14:30): levi rob zame, desni pa ... recimo za fischerproja3 :


Proga v dolino je še v perfektnem stanju (kapo dol!) in ob pol dvanajstih sem na njej užival kot že dolgo ne, ulovila sva tisto kratko obdobje ko je beton začel popuščati :


Tako fajn je bilo, da sva proti najini navadi izstopila na prvi vmesni postaji in se še enkrat spustila v dolino:




Da me ne bo kdo obdolžil lažne propagande: ob štirih je seveda stanje proge povsem drugačno, kdor to progo pozna samo z zadnje fure v dolino po koncu smučarskega dneva, o njej ne more imeti dobrega mnenja:


Smučišče je bilo sicer kar polno, čakanja na žičnicah pa ni bilo, ob devetih (ja, uspelo nama je biti na snegu nekaj minut pred deveto !!!) sva na Milleniumu dobila tretjo kabino in podobno je bilo ves dan, v povprečju se je čakalo 1 - 2 sedeža oz. kabine. Mislim da z Mokrinami za to sezono še nisva zaključila !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 02, 2011 7:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


Prečudovit dan na Mokrinah. Glede na snežne razmere bi lahko dejal - "Mikijev dan". Mehak sneg, vendar se je dalo kar lepo smučati.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 03, 2011 9:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Ja Špik včeraj je bil res prečudovit dan na Mokrinah, odlična pomladanska smuka, sneg seveda spušča ampak nikakor ni gnil, najslabše je seveda na progi v dolino- tam pa je to za ta čas itak normalno.












_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 09, 2011 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Plavalne urice na Mokrinah, hehe. Vročinski val je pustil globoke posledice na debelo snežno odejo na Mokrinah. Od torka, ko je bil nov sneg, so se razmere drastično spremenile. Zase lahko rečem, da že dolgo nisem smučal v taki čofti . Že zjutraj ob 8:30 je bil čudno zmrznjen sneg, slabo pripravljene proge (razumljivo), ki se hitro omehčal in postal na izpostavljenih delih moker. Še najdlje je zdržala leva proga iz Gartnerkofla, jaz sem zaključil malo pred 12 uro, tomi, s katerim sva spet skupaj smučala, pa pol ure pozneje. Po kosilu sva še malo poskušala, samo te je pošpricalo skoraj do pasu, hehe, sva šla rajši na žur na spodnji postaji Trögla. Kaj naj rečem, dan za dopoldansko smuko, plavanje, lahko rečemo kar nov šport plavanje smučanje plavačanje, potem pa počivanje v ležalniku, Brazilke, Kubanke, Čehinje in

Jutranje stanje na progah na videz v redu, v resnici, pa zmrznjen sneg/voda

Proga na pisani sedežnici

Na rudniku, tukaj še vedno ugodne razmere, nad spodnji postaji gondole Trogkofel pa že znaki čofte.

Zgoraj še relativno ugodne razmere.

Iz FIS-a zgoraj še prebavljivo, potem pa vedno večja čofta.

Pogled na dugo stran Madritschen in Trögl

Iz La Perle popoldan, tukaj bi še miki kapituliral, razne če bi vozu za kakšno luštno Čehinjo , samo jih tukaj ni bilo


Zdaj pa še glavne slike, razlog zaradi česa se pride v takih razmerah na plavačanje
Shake in jurček break from Brazil (Gartnerkofel), velikonočni zajček pa je za dober ritem, saj veste po čem so znani, jošk ne bo, ker so premladi obiskovalci Foruma, posebej lenko


DJ na strehi postaje štirisede

Še šov spodaj na Tröglu, mlade Čehinje na modni reviji, v kopalkah ali brez ni problem, ko je bilo pa tako mrzlo, hehe.



Lep poletni pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2011 8:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Age, tole je naše včerajšnje smučanje, zgrešili smo žičnico z najboljšima progama, ugani katero:



Danes so bile razmere bistveno boljše kot včeraj, bilo je malenkost hladneje, predvsem pa očitno ponoči ni bilo vetra in je sneg bolj 'stisnilo'. Pa še namesto zajčka so bile tu zajčice:



Ampak najprej k smučanju. Tudi pripravljenost prog je bila na splošno boljša kot včeraj, čeprav je bila na nekaterih mestih prav katastrofalna:



Zjutraj je bila zelo dobra proga ob sedežnici Trogl:



Po deseti uri sva se preselila na Sonnleiten, kjer sta bili obe progi dobri vse do opoldneva:





Čeprav je spodaj izgledalo bolj žalostno:



Tudi na Mosernu ni bilo slabo:





Sredi dneva sem se nato preselil na Gartnerkofel, kjer pa je bilo slabo, zato sem se vrnil na Sonnleiten, kjer se je dalo lepo smučati še popoldne, pravi putrček, bi rekel miki. No, po slabih šestih urah so imela kolena dovolj, zato je preostala samo še kubanska fešta:



Salsa:





Zaključek: kljub toploti prav dober smučarski dan, plavačenje je bilo samo ob vračanju na Troglskiplatz. Pravzaprav ga moram zaradi preseženih 10.000 višinskih metrov šteti za odličnega.





Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 76 x = 18 x Mölltal, 9 x Sillian, 9 x Turrach, 9 x Mokrine, 9 x Osojščica, 8 x BKK, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 2 x Innerkrems, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 2 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2011 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

tomi je napisal/a:
Age, tole je naše včerajšnje smučanje, zgrešili smo žičnico z najboljšima progama, ugani katero:


Ja na tisto, na katero sem zapeljal po pomoti 'Sonnleiten', pa sem moral nazaj štamfat, hehe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Včeraj na Mokrinah: sonce med 9. in 11. ter po 14. uri, vmes precej oblakov. Razmeroma mrzlo in vetrovno, seveda je sneg kljub temu na soncu pridno spuščal. Ljudi malo, proge dobro porihtane.

Obratovale so štirisedežnice Trogkofel, Trögl in Sonnleiten, šestsedežnice Garnitzen 1, Madritschen in Mössern, vlečnica Rudnik (desna) in kabinka Millenium - Express. Na štirisedežnicah je bilo treba zjutraj celo počakati sedež ali dva, ampak še to samo zaradi tega ker je bilo pol sedežev v garaži .

Po dolgih letih sem se spet zapeljal z avtom na smučišče in gledal na uro. Nikakor ne morem pritegniti mnenju, da se s tem časovno karkoli profitira. Vozil sem 12 minut (po suhi in prazni cesti, lahko si predstavljam da v sezoni, ko navalijo razni Madžari, traja še bolj dolgo ), kar je res manj kot potrebuje Millenium Express, ampak če prištejem še štirisedežnico Trögl, sem do vrha porteboval natančno toliko kot vozi kabinka. Torej, razen da sem porabil liter bencina več, nisem profitiral ničesar. Pa še na parkirišču sem moral zapenjati pancarje, običajno to opravim v gondoli (spet minuta prednosti za Millenium Express ). Edino prednost vožnje z avtom na prelaz vidim a) za tiste, ki radi med smučanjem skočijo do avta (po malico, kak kos opreme itd.) ali b) če je v dolini na Milleniumu gneča. Torej, dokler bo možna smuka v dolino se bom tudi v bodoče kar držal gondole, z avtom na prelaz pa kvečjemu pozno spomladi.

Trögl ob devetih: brez komentarja, preparacija perfektna:






Madritschen je bil precej obiskan, zato proga ob desetih ni bila več tako perfektna kot na Tröglu (ampak še vedno čisto OK):




Vmes sva se občasno zapeljala na gondolo, da sva se v kabinah malo pogrela - na sedežnicah je bil zaradi vetra kar mraz:


Obe progi v odličnem stanju, sploh desne folk nekako ne najde:


Omenjeni oblaki čez opoldne, slabo za slike, dobro za sneg:




Leva proga ob štirisedežnici Sonnleitn, še ob enih so se našli sledovi teptalca:


Na zadnji strmini Sonnleitna je proga sicer ozka, ampak brez kamenja ali zemlje. Dragi Pohorci (in še kdo), tako se gospodari s progo na pomlad. Ne pa da se zapre vse proge v dolino, čim se pojavi prva kopnina:






Garterkofel je bil zjutraj beton, zgodaj popoldan pa uživancija::




Žal zaprta sedežnica FIS, snega bi bilo še dovolj, pa kaj ko ni nikjer nikogar ... :


Pogled na drugo stran:


Deset minut do štirih še ena fura na pisani sedežnici:






Pa še ena, tri minute do štirih še zadnjič skozi avtomate :


Gartnerkofelska stran, desna proga je seveda zaprta:


Skratka, nepričakovano dober dan na Mokrinah. Za praznike pa ... bomo videli !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 23, 2011 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice



(Veliko)sobotna smuka je bila kar dobra, na spodnjih delih smučišča snega že zmanjkuje, višje pa ga je še dovolj. Začela sva na Troglu, kjer je bil sneg že zjutraj lepo mehak , ker ni bilo veliko ljudi pa se proga ni dosti razrila in se je dalo lepo smučati še ob dveh.





Tudi na Sonnleitnu sta bili obe progi dobri, spodaj so se potrudili in narinili precej snega.





Tudi kasneje na Gartnerkoflu je bilo dobro, po daljšem času smo se spet srečali z Mikijem in skupaj z žičnice opazovali svizce, ki so (tako kot mi ) uživali na soncu.









Ravnina na Troglskipltzu pa je počasi postajala kritična, sneg je vidno kopnel. Že zjutraj je bila samo ena ratrakova špura, ob dveh pa je bilo že takole:



To je pa tudi edino kritično mesto, vse ostalo bo brez problema zdržalo še ta dva dneva do konca sezone, so pa nekatere proge na posameznih mestih zožane.


Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 81 x = 18 x Mölltal, 11 x Turrach, 12 x Mokrine, 9 x Sillian, 9 x Osojščica, 8 x BKK, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 2 x Innerkrems, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 2 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 2:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Že čas objave tega poročila pove veliko. Danes je bilo veliko slabše kot včeraj, verjetno zaradi oblačne noči. Pohvalim lahko edino zgornji del prog na Sonnleitnu. Na dnu Gartnerkofla pa je bilo stanje zjutraj še slabše kot včeraj popoldan. Ob devetih! so narinili nekaj umazanega snega, ki ni izboljšal stanja, opoldne so potem začeli dovažati sneg s traktorjem. Zadnji (moj) dan na Mokrinah torej ni bil najboljši, je bil pač 13. .


Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 82 x = 18 x Mölltal, 13 x Mokrine, 11 x Turrach, 9 x Sillian, 9 x Osojščica, 8 x BKK, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 2 x Innerkrems, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 2 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


Pozdravljeni, ali mogoče kdo ve, če se bo 10.12. že dalo smučati v Nassfeldu, namreč 10. gremo s Celjskimi študenti v Nassfeld, pa me zanima, če se bo moralo prestaviti. Kdaj predvidoma bo pa otvoritev sezone, ali se že kaj ve, na spletni strani ni nič napisano...

Hvala, lp
_________________
Sezona 2011/2012: Golte (24.12.2011)
Sezona 2012/2013: Golte (30.12.2012)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 5 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Nassfeld/Mokrine 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB