Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Poletna sezona » Kdo je od tu bajker???

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Kdo je od tu bajker??? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 3:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


kere so take bolše firme downhillcov?
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 7:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

prevec jih je da bi jih nasteval, moje najljubse:

turner, intense, orange, nicolai, santacruz, karpiel, GT, mongoose, itd..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 5:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Munger je napisal/a:
Valjhun; kake maš kaj izkušnje s Focusom? Jaz mam Black Hills-a...

skoz je treba zračni amortiter pumpat , drgač pa u redu kolo, lahko, trpežno, za po makadamskih poteh in spustih dobra zadevšna a zame premalo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 10:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Valjhun je napisal/a:
Munger je napisal/a:
Valjhun; kake maš kaj izkušnje s Focusom? Jaz mam Black Hills-a...

skoz je treba zračni amortiter pumpat , drgač pa u redu kolo, lahko, trpežno, za po makadamskih poteh in spustih dobra zadevšna a zame premalo!


Hehe, a to je kaki Suntour tudi gor, axon al kaj takega? Jaz sem od začetka kar klel ker je skos nekaj škripalo, samo ga je pol dobo en majster v roke in malo pošraufal .. Ko je bil novi je bil bolj bogo sestavljen.. Zdaj je še kar kul, menjal sem pedale in dal gor ono zaščito da veriga ne tolče po okvirju .. Take malenkosti, tu se mi zdi butasto da špara Focus, ker jih ne bi nič stalo, občutek bi bil pa boljši. Drugače pa je prejšnjo sezono solidno šla zadeva..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 30, 2005 6:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Pedale bo red s treba zamenjat, pa okvir sem tud moral zaščitit pred udarci verige , druhačej pa je kolo kar ql, sam bi rajše kaj boljšega npr:GT ID XC 2.0
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 30, 2005 7:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Ja, samo kakor je enkrat polnovzmeten je tudi cena "polnovzmetena" Moj bo še moral en čas it.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2005 2:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Ma ni panike sem lih kar pred pomembnim otkritjem: drevo na katerem rastejo soldi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2006 10:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

jaz sem pa kr za to, da prilepite kakšno slikico od svojega bicikla

evo tu je moj traktor, drugače pa še vozim BH-jevo specialko.


_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2006 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center


_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2006 11:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

gaj...a maš to singlespeeda al je menjalnik tako gor zvit?

drugač pa fajna zadeva za norije
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

jup, SS je ja, nisem imel se distancnkov oz spacerjev da bi imel samo en zobnik, pa je bila potem kar cela piramida gor
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gk
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

@SaMmy: daj opiši nam malo opremo

Zlo lep bike..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Kaj bi pa rad vedel, oz cesa ti slika ne razkriva, razen menjalnika ?


_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gk
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 4:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Gaj je napisal/a:
razen menjalnika ?



Točno to..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

am...oprema je XT/deore, vilce so Marzocchi MXcomp ETA (prej so bile Manitou Axel Elite), felne so alexrims, aluminjast geštel (6061), Giant MPH 3 diski, SPD pedala...tehta pa okol 11,5 kg
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Poletna sezona » Kdo je od tu bajker???
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB