Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Elan Amphibio....WTF « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Ve kdo, če so popusti za učitelja pri elanu tudi za stare modele? Oz, če velja popust za vse izdelke v ponudbi? Popust varira glede na učiteljsko stopnjo ali je za vse stopnje isti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Za stare modele ne. Samo za določene pare smuči (trgovinske smuči; večinoma malo trše/za boljše smučarje). Se mi zdi da ne variira glede na stopnjo. Vsaj par let nazaj je blo tak.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JeZn
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 6:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Tudi sedaj je isto, s tem da POPUST VELJA SAMO DO 31.12.
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zanccek
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 3:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Nov 2010 15:05
Prispevkov: 4


Tisti ki kupujete Amphibio v raznih intersportih gigasportih in hervisih, naj vam povem iz zanesljivih inf. da smuče niso enake tistim, ki jih kupite direktno v elanu. Te smuče imajo boljšo kakovost sredice kot pa tiste v raznih trgovinah... In pa še nekaj, ne more biti 20-30% na najnovejše in vrhunske smuče, tega vam še direktno v elanu ne dajo, če nimate vez...
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spaca157
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 20:59
Prispevkov: 30


To sm že js tud govoril pa so se brihtne buče smejale, (pa se smejali in govoril kao da imajo v murski fabrko da bolše materjale vn pobirajo pa slabe not filajo). Js sm že izkusil razliko... pa nikoli več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 6:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Ja je razlika če kupuješ trgovinsko serijo kot je bila včasih wf11 ali pa če kupuješ SLX dilo, ki naj bi bla letnik 2011 pa je 2007 (to velja za Hervis) ampak je to jasno vidno in napisano na sami smuči. Ne verjamem, da to delajo tudi z boljšimi modeli
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peky08
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2011 22:34
Prispevkov: 41


To sem tudi jaz slišal že.
Imam pa en konkreten primer. Kupujem smuči Head ispeed supershape in imajo v hervisu zdaj 20% popusta. Zanima me kaj mislite, ali je ista kot pa recimo v kateri spletni trgovini? Razlika v ceni je približno 30? potem.
In še to, ali so oz. ali je katera internetna trgovina boljša za nakup smuči kot pa hervis,intersport,gigasport?

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jerikman
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 11:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2011 21:39
Prispevkov: 9


poglej Elanovo spletno trgovino. tam npr. prodajajo pancerje Nordica Sportmachine 90 kakih 40e ceneje kot v fizični trgovini. ampak sem jih na koncu kupil kar v Begunjah, ker nisem imel srca da bi po 1,5 urnem preizkušanju pancerjev in spraševanju prodajalke ki se je takrat ukvarjala samo z mano, odšel iz trgovine praznih rok Za smuče pa ne vem, ampak ker to pišem z mobitela tudi ne morem preverit.

Sem pa pri nakupu dobil bon za 25e, katerega bom izkoristil in šel iskat zastonj palice .

EDIT: ups, sem se šele zdaj spomnil da Elan verjetno ne prodaja Head smuči..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peky08
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2011 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2011 22:34
Prispevkov: 41


Ja, jaz sprašujem sicer za Head, ampak lahko kdo pove, če je pri vseh znamkah smuči tako ali samo pri elanu, ko ste ga že omenili?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2011 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Jaz mislim da kar se tiče teh modelov v višjem kakovostnem razredu je kvaliteta enaka v Hervisu, Gigasportu, Intersportu ipd. kot v kakšni drugi spletni trgovini. Kot je že Sorty napisal tudi jaz ne vrjamem da bi pri teh modelih kot so Amphibio in pri race serijah delali razliko - tudi cena je zelo podobna!

Mislim da lahko te Headove smuči brez problema kupiš v Hervisu. Pri takšnem denarju te že ne bodo "nategnili" ampak ti bodo prodali enako smučo kot če bi jo kupil kje drugje.
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
peky08
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2011 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2011 22:34
Prispevkov: 41


Hvala. No,takih odgovorov bi rad slišal še več, če ve kdo kaj o tem. Saj drugače sam tudi ne dvomim, da bi lahko bila kakšna razlika v istem modelu. Drugače je, ko imajo hervis,.... modele smuči, ki jih drugje ni za dobit, tisto pa je malo drugače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2011 12:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


zanccek je napisal/a:
Tisti ki kupujete Amphibio v raznih intersportih gigasportih in hervisih, naj vam povem iz zanesljivih inf. da smuče niso enake tistim, ki jih kupite direktno v elanu. Te smuče imajo boljšo kakovost sredice kot pa tiste v raznih trgovinah... In pa še nekaj, ne more biti 20-30% na najnovejše in vrhunske smuče, tega vam še direktno v elanu ne dajo, če nimate vez...
LP

Kaj to pomeni, da jih v Elanu izdelajo za vsako trgovino posebaj, daj ne kvazite neumnosti.
Ali veš kakšna je nabavna cena...Amfibijk za vse trgovine??

Ti povem en primer trženja.
Svakinja dela v priznani nabavni firmi, ki trži priznane produkte za nego.
Trgovska veriga .......(bom dal pike) je v enem primeru od njih nabavila določen artikel, ki ga je potem prodajala v maloprodaji ceneje kot je bila nabavna cena, ti moram razložiti zakaj?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simo
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2011 1:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 14:45
Prispevkov: 189
Kraj: Prlekija

tudi jaz sem dobil zagotovilo, da je amphibio vsepovsod enak... ker po nekaterih postih tukaj si človek res lako misli da sem za 460 eur kupil kaki ponaredek...

lp
_________________
2022/23: 2x Mb. Pohorje, 1x Rogla, 1x Stuhleck
2021/22: 2x Kranjska Gora, 1x Rogla, 6x Jahorina, 1x Mb. Pohorje, 1x Golte
2020/21: 2x Mb. pohorje, 1xRogla, 6x Jahorina
2019/20: 1x Rogla, 1xKreischberg, 6xJahorina
2018/19: 2x Rogla, 1x Osojščica, 1x Golte, 3x Mb. Pohorje, 1x Kranjska Gora, 1x Vogel
2017/18: 4x Jahorina, 3x Rogla, 1x Trije Kralji
2016/17: 5x
2015/2016: 8x
2014/2015: 8x
2013/2014: 6x, 2012/2013: 10x
2011/2012: 9x, 2010/2011: 11x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tinkara7
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 5:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2011 17:03
Prispevkov: 3


Tud jst nameravam letos v nabavo novih smuči in v ožji izbor so prišle tudi te famozne Elanove amphibio... in sicer 14-ka al pa 82xti. Ali mi lahko kdo, ki pozna ti dve verziji pojasni, v čem je glavna razlika. Bom zelo hvaležna za vsak odgovor... tudi če morda te smuči niso za ženske... čeprav sem zelo dobra rekreativna smučarka in sem doslej smučala samo na "moških" smučeh (moje zadnje smučke npr., ki so mi tako ustrezale, da sem jih imela celih 10 sezon, so bile Rossignol Viper S).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 6:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


kot že v opisu piše je 14-ka smuča namenjena za speglano smučišče in nudi ekstremne carving užitke med tem ko je 82xti allround smučka in se ne brani celca. Torej če smučaš na urejenih progah je izbira 14-ka. Glede te tvoje primerjave z Rossignol Viper S je tu neumesna - pri 14-ki je občutno manjši radij in materiali so povsem drugačni kar posledično pomeni, da je amphibio X-krat trša
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 3 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB