Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 Aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2006 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja tisti zemljevid sem pa vidla. V četrtek so proge na Lbinsko stran prej zaprli, da so ga lahk gor obesli... No saj ni bilo dobesedno tako.. Slabo vreme je blo pa veter pa , pa so meli cajt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dadi
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 21, 2006 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 7:50
Prispevkov: 39


Danes sem se kljub zapori zapeljal po progi Beli zajec. Ko sem pešačil ob vlečnici Morava, sem opazil, da so pobrani vsi krogi. Ob zgornji postaji je stal tudi stari ratrak in očitno so nekaj delali. Slik na žalost nimam.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dadi
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2006 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 7:50
Prispevkov: 39


Zaradi močnega vetra sta obratovali le dvosedežnica Smrekovec in vlečnica Morava. Proga Turist ob dvosedežnici je bila zaprta. Enkrat sem se zapeljal po njej in pred tistim zoprnim ovinkom zagledal podrto drevo! Še sreča, da ni koga zadelo.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 27, 2006 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Veš dadi,
zaradi takih nevarnosti kot je bilo tisto drevo so pa proge zaprte.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 02, 2006 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Po daljšem času spet malo mojega poročanja z Golt... (bolj slikovno kot pa besedno .

Pogled proti Mozirski planini v torek okrog pol 8h...


Žal se je vremenska situacija na spodnji sliki kmalu spremenila - sonce so zamenjali oblaki, proti popoldnevu pa tudi megla in nekaj snega...


Včeraj pa je bil super dan. Vreme je bilo krasno - jasno, ravno pravšnje temperature, proge odlične, gneča pa, glede na to, da so počitnice, niti ni bila velika.

Če pa sedaj še kdo ne ve, od kje je ta fotka...


Ista lokacija, druga smer - pogled proti progi Ciciban...


Razgled...




Družinska proga...




Preseka...


Tepih v Muldi...


Stari Stani...


Ročka...



Danes je bil pa pravi 'snežni dan' (sem hotel napisati 'snow day' pa sem se spomnil na debate o powder-ju itd. ). Snežilo je skoraj cel dan, ponehalo je okoli pol 3h. Po tistem se je za kakšno minuto med oblaki celo prikazalo sonce. Pa vendar je bil dan v znamenju prave zime. Proge sneženju primerne (bile so dobro poteptane, vendar so se s količino novo zapadlega snega večali tudi kupi). Ljudi pa bore malo.

Miki je nekaj časa nazaj povedal zgodbo o dami, ki jo je motilo zasneževanje. Danes sem slišal podobno anekdoto. Nekaj dni nazaj, ko je ponoči (in tudi prejšnji dan) snežilo, so bile proge zjutraj razumljivo mehke. Bile so potepatpane, a (skoraj) vsi veste da se pri mehkem snegu 'ratrakove špure' vidijo kakšno vožnjo, potem pa se počasi delajo kupi. In potem je konec popoldneva neka gospa v gondoli modrovala, da kako te proge dolgo niso videle strojev itd. Pa jo je nekdo vprašal, kdaj je prišla 'gor'. Pa je rekla da ŽE ob pol 1h (torej po tistem, ko je po progah peljalo že ne vem koliko ljudi). Draga gospa, bo treba pa malo prej prit smučat... Poleg tega pa včasih slišiš še koga, ki pravi, da v Franciji pa Italiji pa ne vem kje še pa tega sploh ni... Ja, seveda.


Za konec pa še moj (amaterski ) zračni načrt vseh prog na Golteh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 8:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Jao, ful ful lepo. Super slike. Te Golte pa res sekajo. Se mi zdijo kot en naravni rezervat, daleč od civilizacije in sred neokrnjene narave.
Skratka enkratno...
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dadi
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 2:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 7:50
Prispevkov: 39


Si se pa potrudil okrog zemljevida prog, Lux. Kolikor vem, si ti učitelj smučanja na Golteh, zato bi tvoj predlog o prenovi zemljevida na spletni strani bolj resno jemali. Kaj meniš?

Če bo v nedeljo zapadlo dosti snega tudi v dolini, potem se lahko veselimo ponovnih voženj dol!

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 6:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

a je proga 1-slalom odprta in teptana?..supr slike
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dadi
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 04, 2006 8:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 7:50
Prispevkov: 39


Proga "Slalom" je odprta in neteptana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 10:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Čudovit dan je bil danes na Golteh! Prava idila ob tako veliki količini snega ... Pa še z Luxom sva uspela nardit skupaj nekaj fur, kar je pa tudi nekaj .
Naj govorijo slike :






























Lp

P.S. Zime še ni konec!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 12, 2006 1:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

a je biu južn sneg?

ja supr slike..res zima še traja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 12, 2006 10:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


morel je napisal/a:
a je biu južn sneg?


Ah, kje ... suh, kot se spodobi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 21, 2006 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

MaLi, super fotke!

Sledi pa še nekaj mojih z nedeljske smučarije.

Po pravem zimskem petku in soboti (oblačno, na trenutke megleno, super sneg) je bil v nedeljo krasen pomladanski dan. Proge so bile odlične, proti popoldnevu pa je sneg na sončejših delih, nekje bolj, drugje manj, 'spustil'.

Pogled z Medvedjaka proti Blatniku...


Proga Ciciban... Na desnem robu fotografije se vidi, sedaj že precej zaraščena, poseka, kjer je nekoč potekala vlečnica (ki jo sicer še lahko vidimo vrisano na kakšne načrtu prog) Poljana.

Nekje na internetu pa sem našel tudi fotko, na kateri je ob stari enosedežnici in 'kandelabrih' od osvetljave za nočno smuko, ki je bila včasih mogoča, vidna tudi spodnja postaja te vlečnice.


Zgornji del Medvedjaka...


Družinska proga...


Spodnji del Blatnika, kjer se vpliv spomladanskih sončnih žarkov ponavadi najbolj občuti...


Pogled s sedežnice Ročke proti vrhu Starih Stan - snega je še vedno ogromno...


Pogled s spodnje postaje Starih Stan = zgornje postaje Ročke...


Zgornja postaja Ročke z novim zemljevidom...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lux
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 23, 2006 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Še ena novička.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 23, 2006 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


hvala za info, gleda na vreme sem skoraj pozabil, da se bliža pomlad

Lux, a si mogoče ljubitelj Nevejskega sedla??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 7 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB