Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 Aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
zdrawc
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2005 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 13:04
Prispevkov: 7
Kraj: na levem bregu Savinje

V soboto bo menda malo bolj veselo....

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2005 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja rekli so, da bi naj blo mal bol veselo, sam ni blo z vseg skupaj nič... Vsaj men se je tak zdelo. Pa ta vikend je itak blo čist zanič vreme. V soboto je okoli 3 začel veter pihat. V nedeljo pa je do 1 bla vlečnica Stari Stani zaprta k je tak pihalo, pa še Ročka je kar naprej stala.

Kar se pa tiče gostinske ponudbe... Človek ostaja brez besed. Golte al pa Gost... Isti šmorn. Še če bi mel Štorman po mojem ne bi bilo nič bolš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2005 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Nekaj fotk sobotnega dogajanja si lahko pogledate tukaj.

V soboto je bila dobra smučarija, v glavnem sonce in nekaj oblakov, vendar je, kot je že rekla anči, pihalo. Proge so bile vredu, mogoče bi lahko preventivno postavili en top na prvo strmino Medvedjaka. Sicer sem v soboto bolj malo 'na fraj' smučal saj smo imeli obnovitveni seminar.

V nedeljo sem pa celo dopoldne preživel z otroki v Muldi, pa že tu sem se na trenutke zbal, da mi bo veter koga odpihnil. Res je močno pihalo, zato tudi kasneje nisem naredil nobene 'fure' na drugi strani. Če pa koga zanima, pa lahko povem, kakšna je situacija na 200 metrih proge v Muldi. (Super je!)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zdrawc
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2005 5:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 13:04
Prispevkov: 7
Kraj: na levem bregu Savinje

anci je napisal/a:

Kar se pa tiče gostinske ponudbe... Človek ostaja brez besed. Golte al pa Gost... Isti šmorn. Še če bi mel Štorman po mojem ne bi bilo nič bolš.


Tule se pa ne strinjam čist s tabo

Res je da je letos gostinska ponudba, vsaj kar se 3 plotov in hotela tiče čist u qrcu, malo boljše je sicer p'r Kaduncu pa na starih stanik zdaj ko je Franci gor

Vidi se pač, da so tisti ki gor delajo plačani na uro - zato se jim pa jebe (so zadnjič rabli cel tedn da so sneg z miz skidali na 3-plotih)

Včasih je blo zakon na plotih ko je bil Cizej gor, so zadeve čist drgač laufale
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja itak da je na starih stanih fajn ponudba k je Franci gor. To se tak ve... Drugač pa bi jaz te kočice dala v najem komu takemu kot je Kadunc al pa ke podobnega. Tak nekomu da bi sam delal. Človeku bi se potem šlo za dobiček tut, ne sam za tist, kolk dobi na uro.

Ja 3 ploti so čas rulali. Sam mnda se zdaj jim gre za to, da majo eno lušno kelnarco, potem pa tak bo zadost dobička... Sam men so po pravic povedano lušni kelnarji bolj všeč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 2:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Povejte,kaj je bilo z nesrečo med smučarjem in motornimi sanmi na Belem zajcu!!
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja nesreča... En smučar se je peljal s smučmi po Belem Zajcu iz Starih Stan na Moravo. Vmes je na prelomnici srečal enga z motornimi sanmi (ne bom ga imenovala). Seveda se z sanmi ni pripeljal ne vem kako počasi. Potem ga je pa s sanmi naložič in ga nekaj časa peljal spredaj na sankah. Sankač je potem baje padel v nezavest pa eno punco je še mel zraven, smučar pa naj bi imel obedve nogi zlomljeni in v kritičnem stanju. Sedaj pa eni govorijo, da je že umrl, drugi pa da še živi... Resnica pa je...

Naj.... ga je sankač. Ni kaj? V vsakem primeru se mu ne piše dobra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 5:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


No sem zdaj čula pravit, da so že po radiu objaljali, da je umrl...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

uou kdaj se je pa to zgodl?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lux
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 11:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Mene je kar stisnilo pri srcu, ko sem slišal kaj se je zgodilo.
V današnjih Savinjskih novicah piše, da se je nesreča zgodila v nedeljo, okrog 15.30. Tudi jaz sem slišal različne možnosti, kako je z nesrečnim Celjanom.
Močno močno upam, da je ta dogodek spametoval vse nore in nepremišljene sankače oz. divjake. Dovoljenje za vožnjo z motornimi sanmi imajo na Golteh samo 'goltejevci' (zaposleni na Golteh, za potrebe smučišča), ta ki se je zaletel NI bil. Na Starih Stanih in v Muldi so postavljeni znaki, ki jasno prepovedujejo vožnjo z motornimi sanmi, katere pa seveda vsi 'spregledajo'. Sam res ne vidim druge pomoči, kot to, da se ti divjaki spametujejo. Policija bi lahko storila več, a vseeno bi bilo to premalo. Sicer pa, kaj pomeni nekomu, ki ima sanke za ne vem koliko milijonov, nekaj tisoč tolarjev globe (če ga policistu sploh uspe dobiti) ?
Naj se vozijo po travnikih, cestah, kjerkoli kjer ne ovirajo drugih, me nič ne moti. Da pa nekdo divja po ozki, nepregledni progi v nasprotno smer...
Sicer pa ne gre samo za varnost, ampak tudi druge stvari. Lani sem se pogovorajal z enim od ratrakistov in mi je povedal da sta s sodelavcem ne vem koliko ur taptala in urejala tekaške proge, potem pa so jih s sankami kratkomalo uničili.

Grem še k malo bolj 'veseli' temi - gostinstvu.
Se strinjam z obema, da je imel Cizej stvari 'pošlihtane' tako kot je treba. Najboljša ponudba bi bila seveda, če bi te koče dali v najem. Tega pa mislim, da ne bodo storili, saj je gostinstvo zagotovo največji, če ne edini plus na smučišču.
Pa je lahko ena čisto mala zadeva, ki pa naredi boljši vtis na smučarja. Ponudba hrane bi lahko bila dosti boljša. Pa ne zahtevam sedaj nekih strašnih kosil, ampak bi lahko lepo preprosto v hotelu skuhali golaž pa ga pripeljali na obe koči, tam pa ga lepo pogreli, pa bi bilo marsikomu zelo všeč, da bi lahko dobil tudi nekaj 'na žlico' za pojest.
Upajmo, da bo bolje...

anci, ti si pa dobro informirana o vseh zadevah. Sem skoraj siguren, da se vsaj na videz poznama s planine...

O aktualnem stanju pa poročam jutri.


Nazadnje urejal/a Lux Pet Dec 23, 2005 12:17 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
anci
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ej lux... S kerim ratrakistom si se pa menil?

No če si veliko gor, se pa mogoče res poznava. Drugač pa se veliko menim z goltijevci pa kar dost zvem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 24, 2005 12:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

anci je napisal/a:
Ej lux... S kerim ratrakistom si se pa menil?


O tem s Perotom.

Danes je bilo cel dan oblačno, popoldne pa je začel rahlo naletavat sneg. Vidljivost terena je bila zaradi oblakov bolj slaba, zato so tudi slike bolj kot ne brez pomena.
Sneg je bil vredu, sicer malo mehkeje, zato se je na nekaterih mestih malo bolj 'zdrajsalo'. Na več mestih so tudi zasneževali. En top je bil na prvi strmini Medvedjaka () - pokrili so eno stran, druga pa mislim da je prišla na vrsto nocoj, potem je bil en top v zgornjem delu Družinske proge, en pa na vrhu Preseke, ki je lepo zasnežena. Po sliki oz. lučki z web-cama sodeč, trenutno 'streljajo' tudi na spodnji strmnini Medvedjaka.
Ljudi pa je bilo, kot ponavadi med tednom, malo.





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lux
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 24, 2005 11:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Danes je bil krasen sončen dan. Dopoldne sem preživel z otroki, popoldne sem si pa 'dal duška'. Smučal sem skoraj do konca.
Na kritičnih mestih ponoči zasnežujejo, danes je bil en top še na zadnjem delu Družinske proge. Malo bi še bilo potrebno 'poflikati' v srednjem delu Ročke, kjer se do popoldneva kar 'zdrajsa'.
Fotk nimam, ker sem pozabil fotoaparat. Pa jutri.
(Pa še to...Slišal sem precej zanesljivo informacijo, da je smučar iz nedeljske nesreče s sankami izven nevarnosti, tako da tiste informacije hvalabogu ne držijo.)

Pa lepe praznike vsem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
anci
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 25, 2005 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja o onem smučarju nič ne drži... Sm jaz tut čula da je še živ, sam za njegovo stanje pa ne vem...

A s Perotom? Vprašala sm te, da bi na ta način pogruntala kdo si... Pač me mal firbec daje. Sam drugač pa še zmeri ne vem, kam bi te dala. Ja Lux... A greš ta tedn še kaj smučat? Potem se pa še mogoče kaj vidma...

Lepe praznike vsem skupaj....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anci
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 25, 2005 10:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:29
Prispevkov: 13


Ja... Pogruntala s pomočjo tistega ratrakista...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 5 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB