Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 Aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dart
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 14:29
Prispevkov: 3


no, v soboto ni glih bilo, tako kot je na slikah, vreme na podnu (juga, megla, med snegom dez), sedeznica na smrekovec ni delala, (baje nekaj z zobnikom), tko da si lahko lepo stanfu, do stari stani, ko pa si prisel do rock, je pa bilo vse vodeno.
p.s. ne probat z avtom na golte pridet, razen ce nimas Defenderja, 4x4, verige, pa ostalo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 5:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

dart je napisal/a:
no, v soboto ni glih bilo, tako kot je na slikah

Slike so seveda od sobote, jaz pa sem si vzel čas in doma naredil fotomontažo, da sem prikril...
Lux je napisal/a:
Vreme: sneg, dež, veter, megla

dart, fotke so od nedelje (glede na to, da so objavljene za odstavkom, ki opisuje nedeljsko stanje, nisem videl potrebe povdarjati, da so slike od nedelje). Tudi jaz sem take sorte kot miki, da mi v slabem vremenu ni do fotografiranja (sicer pa se zaradi megle tako ne bi kaj dosti videlo).

Dvosedežnica Smrekovec naj bi začela obratovati te dni (morda je že danes, ne vem). Je kdo tako vztrajen, da bi slovenskim žičničarjem oz. predvsem direktorjem uspel dopovedati, da naj z vzdrževalinimi deli/montažo/... pričnejo kakšen mesec prej?
Sicer pa ni bilo prevelike krize zaradi neobratovanja.

V kakšnem stanju je cesta do Starih Stan, ne vem, v nedeljo je bilo na parkirišču nekaj avtov, tudi gospoda policista sta se po cesti pripeljala pogledat kako nam je luštno.

edit: Prispevek RTV SLO o začetku sezone na Golteh - klik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mareD
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 14:25
Prispevkov: 11
Kraj: Trbovlje

Jah u soboto je blo res katastrofa! lahko dobite slike, če hočete vidit kako je blo v soboto. No uglavnem eno velko sranje! Mi je kr žal da nisem šel v nedeljo No itak bo pa še velik lepih dni za ugodno smuko na Golteh
No folk želim vam veliko lepih dni na smušišču Golte! Se vidimo kej gor.

Ajde
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3124


no pa poslji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dart
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 14:29
Prispevkov: 3


Se opravicujem glede napak, ampak cesta me je posteno razf....a. Moje mnenje je, da se bol splaca, vlagat v posodobitev nihaljke, kot pa v cesto.
Drugace sem na Golteh lansko leto smucal in letos bom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zdrawc
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2005 6:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 13:04
Prispevkov: 7
Kraj: na levem bregu Savinje

dart je napisal/a:

p.s. ne probat z avtom na golte pridet, razen ce nimas Defenderja, 4x4, verige, pa ostalo




Kaj ne gre,
sem bil v soboto zjutraj že ob 8h na Starih stanih z Kangoojem (pa ne 4X4) z M+S gumami (res da je šlo na parih mestih zlo trdo) pa je šlo..

Samo če gledaš na to, da je karta samo 10% cenejša (cca 1 ) od tiste z gondolo se zihr ne splača...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zdrawc
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 7:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 13:04
Prispevkov: 7
Kraj: na levem bregu Savinje

Bil danes gor....

... pa sem bil kar fajn jezen

- dvosed Smrekovec ni delal do 12ih
- Ročka je bila cel dan zaprta (menda nimajo zadost delavcev)
- na 3 plotih si moraš na terasi sam sneg skidat, da se lahko kam usedeš (po enmu tednu še niso utegnili skidat???)
- gostinska ponudba pa itak čist podn

Vse kar je dobrega jim je narava podarila (dosti snega & sonce), pa še tega ne znajo izkoristit...

Izgleda, da jih je sneg zopet presenetil.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 9:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

jest ne razumm, pa kako se to lahko dogaja žalostno

sneg presenetu...pa sj smo alpska država in december je...oni pa nimajo dost delavcev...groza...sram nj jih bo!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lux
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Glede neskidanih teras in podobnih zadev...mah, po starem.

Čeprav si ti upravičeno nezadovoljen zaradi nedelovanja Smrekovca pa je mene ta podatek (da je obratoval) kar malo razveselil, saj jim ga je končno uspelo usposobit.

Vsaj smučarija je vredu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lux
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2005 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Danes zjutraj je še malo naletaval sneg, potem pa so se oblaki 'pregnali' oz. bolje rečeno 'preganjali' in kmalu skozi spustili tudi sončne žarke. Zgoraj je ne trenutke kar fino pihalo. Obratovale so vse naprave, gneče ni bilo. Proge so bile dobre, na nekaterih strmejših delih so se zaradi mehkejšega snega naredili manjši kupi. Dobra in (končno ) malo hladnejša smučarija.
(Pa tudi terase so (s)kidali, čeprav zarati vetra in nižjih temperatur niso bile ravno aktualne. )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
morel
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2005 3:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kje je vlečnica Morava...piše da obratuje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lux
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2005 6:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Danes je bila zopet super smučarija , le veter bi lahko malo manj pihal. Gneče, kljub polnemu parkirišču ni bilo, v krajših obdobjih se je nekaj minut čakalo le na Starih Stanih (enkrat na Ročki). Kaj drugega posebnega ni za dodat.

Še nekaj fotk...

Družinska proga zjutraj...


Klasična fotka jutranjega Medvedjaka...


Medvedjak...




Pogled z Ročke...


morel je napisal/a:
kje je vlečnica Morava...piše da obratuje

Vlečnica Morava (=Mulda) je tista kratka vlečnica bližje Mozirski koči, do katere prideš po progi Beli Zajec (glej nekaj postov nazaj in temo o načrtih).




Ročka popoldan...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2005 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Lux, ti pa vedno take dobre fotke narediš!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2005 8:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Lux, tebe bi mogli plačat za te fotografije, kr zdej me prou vleče tja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2005 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

sam res.....supr slike

ok hvala za nasvet
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 4 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB