Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Naslednja
 Smučarske bunde « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2011 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Intersport jih ima v svojem katalogu...

Sicer si pa očitno precej zmrznjen človek. Mene pri -10 ne zebe v 5+ let stari middle range bundi, ki je bila svoje čase 50 tolarskih tisočakov.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ennija
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2011 10:20 pm    Naslov sporočila: oj Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 20:58
Prispevkov: 5


Hvala za odgovor ...ja, res sem bila neki bolj zmrznjena, čeprav me do sedaj ni zeblo...hmmmmmm, lahko, da se me celo kaj loteva...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ennija
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 02, 2011 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 20:58
Prispevkov: 5


Na pomoč....Spet jaz...)))

Končno sem se odločila kakšno bundo bi imela....DKB.....pa žal je pri nas ni (kolikor se mi je uspelo pozanimati), zato se obračam na vas in prosim za kakršnokoli informacijo...kje v Italiji ali Avstriji je najbližja trgovina...prek neta se je pa zaradi velikosti ne upam naročiti...ima kdo izkušnje z naročanjem in morebitno zamenjavo????

Hvala za pomoč!!!


http://www.botteroski.com/negozio/en/scripts/prodview.asp?idproduct=287669&marca=DKB&idaff=21467
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 04, 2011 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


kaj pa vem , če si bolj zmrznjene sorte , bi bilo mogoče prej fajn pogledat za kakšno puhovko kot pa goretex jakno katera pride prav kvečjem v kakem pomladanskem nalivu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ennija
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 14, 2011 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 20:58
Prispevkov: 5


..hahahha no, tok zmrznjena pa spet nisem....hmmm, se ti tole zdi kot vetrovka??

...pozdravček....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 15, 2011 8:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

ennija je napisal/a:
Na pomoč....Spet jaz...)))

Končno sem se odločila kakšno bundo bi imela....DKB.....pa žal je pri nas ni (kolikor se mi je uspelo pozanimati), zato se obračam na vas in prosim za kakršnokoli informacijo...kje v Italiji ali Avstriji je najbližja trgovina...prek neta se je pa zaradi velikosti ne upam naročiti...ima kdo izkušnje z naročanjem in morebitno zamenjavo????

Hvala za pomoč!!!


http://www.botteroski.com/negozio/en/scripts/prodview.asp?idproduct=287669&marca=DKB&idaff=21467


No, šele zdaj sem videl kaj iščeš http://www.dkbstore.it/
Naslednji komplet je njihov (kar nekaj šol smučanja jih ima v Alta Badii in če jih imajo šole, potem zagotovo niso slabi), to sem si obljubil, ker so mi svetovni kompleti...drugače pa probaj kakega na smučariji v Italiji, nato pa naročiš po netu....(PS pa še konfekcija kot razni Spyderji al pa Kjus niso ) Poglej tudi kaj od VUARNET-a....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Royalty
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1


Iščem informacijo kje se da kupiti in imajo največjo izbiro Phoenix jaken?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Razor
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

Fura kdo v softshell jaknah, z kakšnimi warmfiti/fleece spodaj ali ste vsi na hardshellu (gore-tex, itd.)?Lažje je, boljše je a kako se obnese pri nizkih temperaturah?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Če imaš zelo konkreten under layer, kot je recimo UA coldgear, lahko pomojem komot voziš s flisem + softshellom do precej nizkih temperatur.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Razor
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

No sej ravno o UnderArmourju sem razmišljal kar se tega tiče (saj si z UA mislil na to?).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Jap, UnderArmour... vrhunska zadeva.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Misfits
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2012 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2011 20:30
Prispevkov: 68


obujam temo z mogoče čudnim vprašanjem, pa vseeno

Imel sem priliko probat komplet znamke "Frencys", ki mi je bil izjemno všeč

A kdo ve kje bi se dalo to kupit/pogledat/probat? na internetu ajdem le kontakt uvoznika/zastopnika za Slovenijo, ki je en s.p. nikjer pa ne najdem kake njegove spletne trgovine ali kaj podobnega...

Hvala
LP
Misfits
_________________
sezona 13/14: MtRuapehu Whakapapa NZ 93x, Lech/Zurs/St.Anton 59x, Davos 4x

sezona 12/13; 202x = 106x MtRuapehu Whakapapa NZ, 69x Bad Kleinkirchheim, 12x Pohorje, 14xKrvavec, 1xRogla
sezona 2011/12; 65x = 1x Möltall, 5x Risoul, 17x Pohorje, 35x Bad Kleinkirchheim,7x Saalbach

_______________________
http://hendryxskis.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2012 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Imam precej hecno vprašanje. Pa ne mi odgovarjat da obstaja stric google, ker to že vem in sem ga tud sprobala, ampak ne najde tistega, kar bi jaz rada . V tej temi pa mislim da je bilo večinoma govora samo o znamkah bund...nisem zasledila mojega vprašanja. Vglavnem...kakšna je razlika med navadno pa zračno smučarsko bundo? Kaj ima zračna kakšne resice al kaj da lahko telo diha? Se na videz že opazi razlika? Ker če dam recimo primer, ima jahalna čelada-zračna zračnike, tako da lasišče diha, navadna pa jih nima. In ker se med smučanjem telo precej pregreje, zato bi rada nabavila to zračno bundo. Kakšen nasvet?
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2012 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Nana je napisal/a:
Imam precej hecno vprašanje. Pa ne mi odgovarjat da obstaja stric google, ker to že vem in sem ga tud sprobala, ampak ne najde tistega, kar bi jaz rada . V tej temi pa mislim da je bilo večinoma govora samo o znamkah bund...nisem zasledila mojega vprašanja. Vglavnem...kakšna je razlika med navadno pa zračno smučarsko bundo? Kaj ima zračna kakšne resice al kaj da lahko telo diha? Se na videz že opazi razlika? Ker če dam recimo primer, ima jahalna čelada-zračna zračnike, tako da lasišče diha, navadna pa jih nima. In ker se med smučanjem telo precej pregreje, zato bi rada nabavila to zračno bundo. Kakšen nasvet?




Da podam svoje mnenje iz jadralskega stališča. Sam sem aktivni jadralec in se že več let ukvarjam z iskanjem materiala, ki ustreza mojim potrebam. V zadnjih letih so se na trgu tudi pri nas pojavili materiali, ki so zračni in dihajo. Dejstvo pa je, da so precej dražji od tistih starejših in nedihajočih. Pa še nekaj je, precej neobstojnejši so. Več kot eno leto mi anorak recimo ne zdrži, ker enostavno začne puščati. Enako velja za ostale izdelke. Včasih stvari niso puščale, a tudi dihale niso.

No, skratka. Gre za materiale, ala Gore-Tex, ki so narejeni tako, da dihajo, a hkrati ne prepuščajo vode in vetra. Meni se zdi tole malce za lase privelečeno, sam ugotavljam, da vsak tak material prepusti določeno majhno količino vode, saj sicer zrak ne bi šel skozi. Seveda pa se to v tistih sončnih in toplih dneh še kako pozna.

Sam imam za smučanje Rossignolovo jakno Gore-Tex, ki ima še dodatni zračni odprtini (lahko imaš odprto ali pa zaprto). Sicer predvidevam, da so zračne bunde tiste z dihajočimi materiali.

Gore-Tex je po mojem mnenju prava izbira. V svetu jadranja česa boljšega še niso izumili, je pa vprašanje če se splača, saj je cena ponavadi skoraj dvakrat večja. Torej, dve leti Gore-Texa ali dve različni normalni jakni? To se redno sprašujem, ponavadi pa sem izbral drugo možnost, saj imajo nekateri produkti še garancijo in lahko izposlušej nov izdelek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2012 9:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Je mogoče kdo v Sloveniji zasledil trgovino, kjer bi prodajali Aesse?
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 4 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB