Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
 Smučarske bunde « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

To se pa definitivno strinjam... za Maier, Toper in podobno vsaj jaz osebno ne dam vec kot 150eur, tako da ja... 400eur za nekaj takega je ze hudo konkretna cena

PS: Ce kdo zeli zelo ugodno prodam cisto novo, niti enkrat rabljeno Dainese Aspen Evo. Pod zelo ugodno mislim na ceno, ki je primerljiva s tistimi cenami, o katerih sem par vrstic visje govoril za bunde v stilu Maier, Toper in podobno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kikso007
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 23, 2010 10:23 pm    Naslov sporočila: VIST Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 22:21
Prispevkov: 1


Kaj pa VIST? Pozna kdo to znamko? Zgleda, da kar visoko kotira v ITA? Sam imam Vuarnet hlače (enkrat slučajno sem jih v ITA našel), a kdo ve, kje bi se dala jakna pri nas dobit?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 6:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


Imam uprašanje. Na novejših bundah nekje je tak čip.. pomojem je to "žolna" imate kakšne izkušje s tem.? kako je stem.? to res deluje.?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Verjetno misliš RECCO reflektor: http://www.recco.com/the-recco-system

Ni žolna, odbija pa žarke "sonarja" ob iskanju. V praksi je žolna bolj učinkovita, je pa tole precej bolj kot nič.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


"Odsevniki" kot je Recco so ponavadi bolj komercialna fora oziroma prav pridejo zgolj če želiš da te bodo čez par ur našli s helikopterjem in da te bodo svojci lahko doma "dostjno" pokopali, če te zasipa plaz izven urejenega smučišča.
Žolna je pa aktivna zadeva (oddaja signal, "na baterije") in je edino upanje za tiste zraven tebe (ki za iskanje tudi rabijo svoje žolne), da te najdejo v tistih nekaj minutah, kar obstajajo statistične šanse da še živiš pod snegom.
V glavnem NE, to ni žolna in na to ne računaj niti približno če se imaš kaj rad.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Exorcist
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 19:35
Prispevkov: 22


Danes kupil komplet od Toperja, bundo Bojan in hlače Roman. Zaenkrat zelo zadovoljen, mateial deluje kakovosten, šivi in zadrge tudi. Imajo pa do 7. decembra 30% miklavžev popust. Kako se obnese na snegu oz temperaturah pod ničlo pa ob prvi priliki
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Exorcist je napisal/a:
Danes kupil komplet od Toperja, bundo Bojan in hlače Roman. Zaenkrat zelo zadovoljen, mateial deluje kakovosten, šivi in zadrge tudi. Imajo pa do 7. decembra 30% miklavžev popust. Kako se obnese na snegu oz temperaturah pod ničlo pa ob prvi priliki

Cena, bunda, hlače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Exorcist
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 19:35
Prispevkov: 22


Bunda: 174,30
Hlače: 104,30

Cene so seveda s 30% popustom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Exorcist je napisal/a:
Bunda: 174,30
Hlače: 104,30

Cene so seveda s 30% popustom

Materiali so...?
No sam sem kupil Dainese Aspen EVO,(THX pj) prvo testiranje fenomenalno
http://www.proshop.si/cekarcek/index.php?action=detail&id=1138&from=akcije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


V kater rang pa padeta v Rossignol in Salomon?

Ima kdo kakšne izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 1:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


kje imajo največ izbiro salomon smučarskih oblačil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 12:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


Zelo razmetano vsepovsod, jaz tudi uradnega zastopnika nisem našel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 1:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Rossignol ima moj oče, pa je kar zadovoljen, ima pa njegova bunda tudi nekakšno posebno funkcijo z zračnim žepom, ki ga napihneš in si potem še malo bolje toplotno izoliran Za Salomon pa ne bi vedel.
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SpeedSkier
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 10:36
Prispevkov: 16


http://www.sportsprofi.de/ - Tu majo tud kar dobro ponudbo. Če greste pa prek FB-ja na stran pa mate kar 25% popusta na vse in to do 24.12.2010. Se splača mal počekirat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ozi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 31, 2010 9:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 20:36
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

kupil budno toper, model roman. na znižanju 30% off, odštel zanjo 200?. v petelinu - BTC.

navdušen sem na materialom in kvaliteto izdelave. deklarirano naj bi držala do -20, krasno je telirana in mi paše kot ulita. vzel sem številko večjo za vsak slučaj, ker mi je bila "ta genau" nekoliko preveč tesna pa nekej me je skupej in no... ne bi strgal česa prvič.
skratka že ves čas hodim okoli zgolj z majico z doglimi rokavi in na -10 zunaj nobenih težav. pravzaprav take bunde še nikol nisem mel. vedno neke "borderske" vreče, kjer je hladni zrak uhaja spodej in sem bil primoran imet čez obvezno pulover ali jopico.

moram še sprobat na sneg in veter.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 2 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB