Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Eno dnevni izleti !?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Eno dnevni izleti !? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 3:37 pm    Naslov sporočila: Eno dnevni izleti !? Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Pozdravljeni,

malce sem ze poiskal po forumu pa nisem bil ravno uspesen, tako da ce ze kaj podobnega obstoja se opravicujem..

Skratka, kaj porecete na idejo da bi se recimo vsak vikend ali pa da ne pretiravamo, ker bi bilo premalo udelezbe 1-2x mesecno, odpravimo na smuko, najame se avtobus/ek (beri: odvisno od st. prijav), kaka ugodna cena smucarskih kart nam ne uide kot skupini, menim da bi se imeli prav fino-fajn, relacije pa kot bi se dogovorili, sedaj je pa ze toliko dobrih smucisc blizu (takoj cez avstrijsko mejo).. Nekdo bi moral prevzeti pobudo oz odgovornost za najem avtobuso, ostalo bi se ze dogovorili..

Torej, kaj menite o tem vi ?

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 4:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Se mi zdi, da pride stvar cenejša, če gremo s svojimi avtomobili, pa se nabutamo po 4 v en avto in sofinanciramo bencin in cestnino. Pa še to je prednost, da lahko brez problemov odpovemo, če je slabo vreme, ali pa kakšen avto doma pustiš, če jih pol ne pride.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 4:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

se strinjam, samo nevem, ce bi recimo mene nekdo vzel v avto za enodnevni izlet, ker avtobus je nekako bolj skupinsko, avto je pa le mogoce bolj izlet kolegov itd. upam da se motim, namrec bi z veseljem se zapeljal s kom smucat ce bi mi to ponudil..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 5:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

sej sm na istem, grem če mam šanso... aja, avti majo še eno prednost, kr lahko usakega poberejo kjer živi, in se nebi zbrali nekje u sloveniji ampak na kakem počivališču.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 5:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Evo,dedi je za!Lahko peljem tri ,gremo v Kransko goro na otvoritev sezone in štirisede.Druženje forumovcev,kakšen čaj spijemo in veliko pametujemo.Tudi kakšne majice,kape itd. bi se dalo narediti če je volja.Kaj pa koledar (TOP 12 SLO PROG-smučišč)Nekatere slike na forumu so izvrstne,super (Miki,Špik Atomik, ...itd...koledar bi bil špica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ej, ni slaba ideja, ampak spet nism na vaši poti da bi me pobrali (čeprav se ti še nisi upisal u čveku). Za Kanin bo meni lažje, pa še sred sezone bodo odprl, tko da bo takrat use poštimano. No, še kako mnenje prosim..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

dedi, to bi bilo suprca, samo jaz sem iz lj se pa z veseljem pridruzim, lahko bi naredil kar kako rubriko, ko gre kdo kam smucat in ima frej avto, da se mu lahko se eden ali dva pridruita, normalno deli se cestnina in tank in se maksimalno uziva..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
baltic
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Kanin je za večino predaleč,čeprov bi se lahko dobil marca, aprila,ko je večina naših centrov zaprta pa bi šlo.Čeprov bi se lahko kdaj marca zmenil za skupinski test sede.
Jest bi verjeten pršu,kr nameravam letos na Kanin.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 8:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

jst mislim it večkrat na kanin. no, za mene je pa kranjska gora zelo daleč, tko da če ne prej se pa bomo zmenli za spomladansko smuko
Citiram:
Čeprov bi se lahko kdaj marca zmenil za skupinski test sede.
a test kolko zdrži?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

bole je napisal/a:
Citiram:
Čeprov bi se lahko kdaj marca zmenil za skupinski test sede.
a test kolko zdrži?


To sm tko mislu,da če bi se zbral,bi bla to za kar nekaj forumašev prva vožnja s to štirsedo,in nekako "testna"-bi se pač prvič peljal(i) z njo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Dobr bi blo, sam d se bi to nardil, ne d bi sam govoril,...
Lohk se še za tekmo zmenmo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Hm moje mnenje; najprej se zmenimo za kako skupno smučanje (se vsak sam pripelje oz. se lahko tudi že kaj dogovorimo) kje v Sloveniji pa da malo rečemo kako pametno pa to .. .. pol pa se dogovarjamo naprej, seveda sem za take stvari pa tudi skupno tekmo..
Ampak je pa v tem nekaj organizacije pa to ja, pa nehče mora pobudo prevzet kot je že blo napisano...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2005 12:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Tole sploh ni slabo, jest bom leto šu zihr kr dostkrat sam smučat, avto mam tko da bi lohk komot še vsaj 3 pelu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Eno dnevni izleti !?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB