Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 11:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Tudi mi smo bili danes na krvavcu. Fenomenalen dan, odlične in trde proge in super vreme Upam, da bo še kakšna taka smuka letos!
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 9:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Odlično.

Me pa zelo moti nekaj na naših smučiščih. IN to delajo povsod. To je, da nam obračunavajo polno ceno karte ob zmanjšani ponudbi (zaprtje dela prog). Tega jim enostavno ne bi smeli dovoliti (beri tržna inšpekcija).
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 5:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Mah mene to sicer toliko ne moti, moti me recimo aroganca na Krvavcu, recimo včeraj so imele Golte akcijo za ženske, ZASTONJ SMUKA, znižane cene na začetku sezone, itd.
Da bi kaj takega doživel od UNIORJA ali M. Pohorcev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Na Krvavcu zagorelo

V sredo ob 14:49 je pod kabinsko žičnico, ki smučarje zapelje na Krvavec, zagorelo. Do požara je prišlo pri stebru številka sedem.

Požar so pogasili gasilci in delavci
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 11:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Si me že ustrašil, da bom moral jutri spremeniti načrte za smuko na Krvavcu...

Citiram:
Me pa zelo moti nekaj na naših smučiščih. IN to delajo povsod. To je, da nam obračunavajo polno ceno karte ob zmanjšani ponudbi (zaprtje dela prog). Tega jim enostavno ne bi smeli dovoliti (beri tržna inšpekcija).


KG je imela teden pred šolskimi počitnicami gladko zaprt cel Podkoren 2, ker so ga - pazi to - šparali za šolske počitnice. Karta je bila seveda brez pardona bo isti ceni...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

A zato so me na cesti presenetili gasilci...huh pa sem se 15 minut pred tem dol peljal, pa ni še nič gorelo oz. ni bilo nobenega dima...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 11:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Damjan-doc je napisal/a:
Mah mene to sicer toliko ne moti, moti me recimo aroganca na Krvavcu, recimo včeraj so imele Golte akcijo za ženske, ZASTONJ SMUKA, znižane cene na začetku sezone, itd.
Da bi kaj takega doživel od UNIORJA ali M. Pohorcev.


voda bo prej gor tekla, ko boš pa kaj takega doživel...

tolk so požrešni, da si delajo škodo...sam poglej cene urnih kart, kdo pa bo to kupil. itak vsi preprodajajo dnevne za pol cene in se tako dva človeka nasmučata za ceno ene karte
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Jaz sem bil danes gor. Vreme seveda super, kot napovedano, ljudi pa na smučišču na koncu ni bilo toliko kot so napovedovala polna parkirišča do 9.

Gor je bilo malo mešano na žaru - od Špancev, ki so stali prvič na smučeh do parih divjakov. Temperature in količina smučarjev sta naredili svoje in po črni nesteptani iz Zvoha je bilo že ob 14.00 precej neužitno smučati zaradi kupov južnega snega (sem pričakoval, da bo tam še najboljše, ker je proga uradno zaprta ). Potem smo se preselili na Kržišče, kjer je bilo še precej solidno (razen katastrofalne povezovalne proge do tja). Zadnja fura je bila po Njivicah (po desni strani, če gledaš iz Plaže gor), kjer sem ugotovil, da je še najboljša proga, ampak sem jo zaradi prometnosti v vmesnem času kar odpisal.

All in all zelo simpatična spomladanska smuka. Je pa seveda ob takih temperaturah preveč optimistično pričakovati, da se bo po opoldanski malici dalo še zelo konkretno (oziroma varno) nasmučati.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


danes biu gor kot je povedu Amater vreme super,sneg dober.Zjutraj trd potem je malo popustilo a se je dalo normalno smučati do 13h potem se je narinil sneg na kup in pokazalo se je tudi nekaj ledenih plošč (govorim za njivice) Sem pa bil ZELO razočaran nad pripravo prog (ratrakiranjem) in če pogledam za nazaj ugotovim da letos še nisem smučal na tako slabo zratrakirani progi (stopnice tudi večje od 20cm) Še najbolje so bile pripravljene njivice..Če bo še kakšna možnost za smuko letos se bom iz ravno tega razloga odločil za Cerkno
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 12:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


In potem se bodo spet oglasili "kako je v Slo. vse slabo, da je najbolje v tujini". Realnost je pač taka, da na Krvavcu ne znajo ali ne želijo ratrakirati tako kot se spodobi. Pa ne pišem tega zato, da bi favoriziral kakšno drugo smučišče, ampak zato, ker je to velika slabost za tako dobre terene, ki jih ponuja...
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


V torek so bile proge zratrakirane prav vzorno (ampak podlaga je bila še pvsem kompaktna), glede na lansko pomlad. Je pa Krvavec kar znamenit po tem , da ko podlaga popusti radi naredijo "štenge". Tako , da je kar se pomladanske smuke tiče še najbolje loviti dneve , ko pade kaj svežega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2011 9:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 124


Lahko kdo iz prve roke pove, kakšno je stanje gor? Je sam dež ali je zapadlo tudi kaj snega? Naslednji teden bo sončen, ampak z visokimi temperaturami pa me zanima kakšno je kaj ponavadi stanje prog ob tem času in vremenu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2011 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Ni iz prve roke, ampak bojda pada dež +2
Naslednji teden naj bi se zjasnilo, ampak če ne bodo ugodne temp.....
Osebno bom naslednji teden raje obiskal Vogel, drugje je tako ali tako pol prog zaprtih.
Ja bliža se konec
Avstrija vabi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 19, 2011 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


glede na
http://meteo.arso.gov.si/uploads/probase/www/fproduct/text/sl/forecast_KRVAVEC_latest.html

zgleda da bodo proge zjutraj precej ledene in bo smuka nekje optimalna med deseto ter trinajsto uro.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 20, 2011 6:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Takšnega betona pa že dolgo ne...pa še skoraj cel dan drži (razen prisojnih leg, ker je sonce vseeno malo premočno). Ta teden bo treba dopust vzet, ker...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Naslednja Stran 12 od 14

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB