Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » PANCERJI

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 PANCERJI « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 5:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


eno vprašanje me mori že več časa.

sam imam pancarje Salomon evolution 6, zanima me v kateri rang spada ta pancar, na to mi ne zna nihče odgovorit, zato sprašujem vas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 10:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


spada v srednji rang (prej nižji kot višji) mislim da je flexa 50-60
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Imam pancarje Salomon Proforma BK (flex 50-70??) in vsekakor potrebujem zamenjavo, nekaj sem gledal na spletu salomonove pancarje, predvsem me zanima serija xwave, ima mogoce kdo priblizne ceno v glavi in ce so dobavljivi v hervisu ?

Zanima me se zakaj je ta "flex" podan samo pri salomonu, recimo kako tovrstno trdoto oznacujejo pri atomicu ?

hvala
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Gaj je napisal/a:
Zanima me se zakaj je ta "flex" podan samo pri salomonu, recimo kako tovrstno trdoto oznacujejo pri atomicu ?


Pri Atomic pancarjih označujejo z eno ničlo manj; torej, če je pri Salomon pancarjih flex 80, je pri Atomicu 8.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 6:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Oznake na pancarju ne pomenijo vedno flexa za to obstaja katalog
recimodolomire rc7-flex 110, tecnica rivalx7- flex 60
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Xwawe7 je bil v Hervisu okoli 70k, zdaj mislim da je 55 ali 50 (posezonska), flex pa ma 80 se mi zdi. Glede Lange pancarjev; če maš širšo nogo znajo biti dokaj neudobni (medium fit je kar malo ožji od npr. Nordice, od Tecnice in Salomona pa itak)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 11:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


kako pa označujejo trdoto pri lange
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


kot sem že rekel naj ti da prodajalec katalok pa boš vse vedu. Ne zanašaj se na oznake na pancarjih ker ne pomenijo vedno trdote flexa. Vidu sem pa tud da večina trgovcev govori tist kot piše na pancarju recimo da je oznaka8 -rečejo da je flex 80.
Pa še to ful dobr pancar je letos atomic bel z mal rdečga seveda če ti paše na nogo- je zlo kvalitetna plastika (intersport)
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tilko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 15:38
Prispevkov: 3


Hja, jst tud kupujem pancerje. Probal sem ubistvu vse najtrse modele - atomic, salomon, tecnica, pa se ene (se ne spomnem tocno). Mislim, da mi je najbolj ustrezala tecnica diablo ultrafit. Je pa res, da me mal skrbi, kako bo to zgledal na smuciscu. Kasne mate kej izkusnje s temi pancerji? Drugac pa mam mal plosko stopalo. Kako je recimo s temi anatomskimi vlozki v pancerjih? A je dovolj placa not?

lpt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 9:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ti pancarji so za ta bolš smuči. Jest jih nimam ker jih moram skoz odpenat mi preveč stisnejo nogo .Pravjo pa da flex hitr popusti imajo pa vložek kateri se prilagaja na nogo tako da moraš pancar dat segret.
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tilko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 15:38
Prispevkov: 3


Jst mam elan S12 dile - mislem da najtrsi model od elana. Zdej ne vem, nove pancerje kupujem lih zarad tega, ker so moji stari alpina pancerji premehki. Kako to misleš da flex popusti - da se plastika "omehča" al da se kej polomi?

lpt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 5:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Ja cisto po moji logiki, plastika zgubi tisto osnovno formo in proznost, tako da s casoma rata iz flexa 100, 75
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


plastika je na mrazu trša na toploti pa mehkejša poči pa pancar če je delan iz recikliranega materiala in na mrazi poči . Za tecnico sem sam slišal od strank da hitr rata mehkejši vem pa ne ker nimam izkušen z Tecnico
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tilko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 15:38
Prispevkov: 3


Hmm, ne bi lih menjal pancerjev vsako leto. Zdej ne vem, če ratajo mehkejši, pol najbrž to ni lih najbl kul. Kjri pancrji v tem rangu pa so še taki uporabni? Sam te smo mi res kul pasal na nogo... Kaj pa tekmovalna varianta od Tecnice? Najbrž niso tok udobni kt te...

lpt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2006 12:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Oče se je po dolgem času odločil da spet stopi na smuči.

Rad pa bi kupil čimcenejše pancerje, ker bo smučal samo nekaj dni na leto.

Ali mogoče kdo ve za kakšno športno spletno trgovino?

Še nekaj me zanima kako vi osušite svoje pancarje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » PANCERJI
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB