Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » PANCERJI

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 PANCERJI « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
runner
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 2:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Okt 2005 21:33
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana - Moste

Citiram:
Tokrat čisto resno. Si našel širši pancer?


eh .. ne se! :-(
Jutri sem v Kaprunu (ne mi bit fous ker bo itak slabo vreme)
pa bom malo gledal po jodlarskih stacunah ... mogoce kje ... obstaja kaksen pancer tudi za mojo nogo.

Javim 100% pa se kaksno slikco iz Kapruna postnem.

lp runner
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 3:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

sam kot sem omenil sem imel oz imam isto tezaveo, vsa leta sem smucal z nekimi pancarji, ki trajalo da sem dobil nogo v pancar zaradi sirokega stopala in visokega narta tudi par min, imel sem bolecine v nogah po dnevu smucanja itd., lansko leto malce stopicljam po sportnih trgovinah in sem rekel grem probat nekaj pancarjev, zacelo se je z enakimi traumami kot sem jih prezivljal do sedaj, ni imelo pomea ali sem obup nekaj za 90k ali pa nekaj za 30k vse je bilo isto, ce pa sem ze dobil notri nogo mi je bil pa premajhen ali pa preozek, potem zagledal od Salomona Performa BK, zadevo probal in so mi bili kot uliti, noga mi je kar padla notr, pa da nebo pomote ne zaradi tako velike stevilke ampak ker je zasnovna ocitno cisto drugacnal, torej sirsa, odsmucal sem celotno sezono v njih in so res super, aha se cena, mislim da sem odstel cca 40 tisocakov..

ce imas zgoraj opisane tezave ti svetujem da jih probas kje pri "jodlarjih"
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
runner
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Okt 2005 21:33
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana - Moste

Gaj thx...
tudi sedaj imam Salomon (zenski model - I don't care - tudi drek bi oblekel ce bi slo) in sem vec kot 5 let imel mir. Samo materijali so ze stari ... ni mehkobe ... razvleklo se je vse ...otrdilo ... in noga ze plese.
Ker si bom res uzel cas za nabavo novih mi bodo moje stare Salomonke sigurno se prav prisle.

Forumovci ... face ste... hvala za pomoc, nasvete :-)

lp runner
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


jas sem nekje vido Vans pancare smao so za freeski pa freestyle pa še taki šminkerski so
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojč
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2005 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 20:12
Prispevkov: 59
Kraj: Mirna

Jaz imam št.45 in zelo nizek nart in mi je bilo zelo težko najti pancar,ki bi mi dobro fiksiral nogo.Končno sem probal HEAD in stvar je bila kot ulita.Če ima kdo podobne plavutke kot jaz naj proba z to blagovno znamko.
_________________
AC/DC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 5:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Runner. Pr pancarjih je dost enostavno pravilo kupovati moraš flex pancarjev glede na trdoto cmučke. Pol pa vse firme probat v istem rangu flexa da najdeš svoj kalup.Men so odgovarjale dalbelo pa še pol sem jih nesel k Strelu da mi je plastiko ven porinu pr gležnjih. Probaj še HEAD so mal širše.
Glede dolžine pa ti ne priporočam probavat sam vložek. Ko zapneš pancat in grš v počep tako da pritisneš pancar v prepogib naj nebi čutil konico prstov.
Seveda pol pa prnesti pancarje v segrevanje in prilagoditev k meni
Ti letos boš pa čist nov
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


bojš saj Head imajo visok nart za razliko od tecnice
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 5:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

dverbnik, zanima me ce tudi moji pancarji omogocajo, to zadevo da se jih segreje in potem je zadeva se bolj oblikovana po nogi, imam pa salomon proforma BK, na vlozku tudi pise Thermic Fit..

ter koliksna je cena, hvala ..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 8:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Ja seveda stane pa tisočaka loh se oglasiš pa bomo zrihtal prej pa me poklič
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dart
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 14:29
Prispevkov: 3


Cao, imam velik problem z bolecinami v podplatu, pa me zanima, ali imam problem z pancerji, ali pa sem sam, premalo fizicno pripravljen, za smucanje, ker sem se zacetnik. Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 6:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

najbrž si že na začetku pancerje preveč zategneš. moraš lepo postopoma zategovat.
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 7:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ena možnost je tudi zamenjat vložek (podplat) bolj anatomski ta ti mogoč ne odgovarja
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
runner
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 1:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Okt 2005 21:33
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana - Moste

Back from Kaprun...
seveda sem se vedno brez pancerjev :-(
(ni bilo pravih velikosti, sem vseeo zozal izbor)
ampak sem izvedel zelo zanimivo stvar...

V INTERSPORTU v Kaprunu mi je prodajalec dal garancijo na 3 leta ce pri njemu kupim pancer. Pancer mi dajo na probo en dan. Pridem nazaj in povem kje me tocno tisci in mi ga cez noc razsirijo na teh mestih. (dobim ga naslednji dan). Ce nisem zadovoljen (ali ce poci na teh oslabljenih mestih) naslednja tri leta ...(TRI LETA!!!) ni napaka , mi vrnejo denar brez da bi kaj vprasali...

Heh ... s tem info grem v INTERSPORT v BTC da vidim kaj bodo nasi rekli.
Mislim da ce dobim tako garancijo v SLO bom ze nasel neki kaj bi odgovarjalo moji "taci"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 11:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

SaMmY je napisal/a:
najbrž si že na začetku pancerje preveč zategneš. moraš lepo postopoma zategovat.
Ne vem če je to to, ker pravi da ga boli podplat in ne stopalo. Če ne gre za platfus ali kaj podobnega, kar bi rešil z vložki je morda to, da mnogi smučarji pritiskajo s celo nogo na smučko. Pritisk je tako večji, učinek pa manjši, kot če pritiskaš le s sprednjim notranjim delom podplata, s katerim tudi bolje čutiš smučko. Kako obremenjujete ostali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 6:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


runner pregreta plastika nima več istih lastnosti kar pomeni da lahko poči ob velikih temperaturnih razlikah boš mogu bol počas hodt v bife (razen če je zuni) seveda pa je odvisno kakčno plastiko uporabljajo če je reciklirana oz stara plastika se to kaj hitro zgodi pa če k ful prtiskaš na novih dilah
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » PANCERJI
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB