Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kobla » Kobla - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 Kobla - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


OK, da povzamen in izvzamen ali je letos sploh delala sedežnica oz. proga z vrha....ali se Bohincem ne da rihtati zadeve, četudi je sneg ali je pač bolj suša z le tem?
Recimo gledal sem tudi apartmaje, naprimer Tubej....in tale zadeva se mi zdi vrhunska, praktično bi raje preživel zimski dopust v teh apartmajih kot na Rogli, recimo.
In nesmiselno se mi zdi, da če že toliko vlagajo v nastanitve, je smučišče, naprave za en k....


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


lenko je napisal/a:
Pomojem kobla ne bi bila več to, če bi se proge širle za +50m ali še več.
Ves čar bi se zgubil.

Sori, ampak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 10:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kobla je super za samozavest. Ko sem bil nazadnje gor, sem imel občutek, kakšno blazno kondicijo imam, ker na koncu dneva nisem bil niti malo utrujen. Mislim pa, da se mi je uspelo spustiti z vrha enih 7x, ker so sedežnice tako počasne, da za en krog rabiš eno uro. Na enem normalnem smučišču lahko toliko presmučaš v dobri uri.

Kako se pa pride do tistih kart 1+1? Kakor jaz vidim je običajna cena dnevne karte 22, kar se meni sploh ne zdi tako poceni za to kar trenutno nudijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 10:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Če si si kondicijo nabiral na dva in tri tisočakih, boš na nižjih smučiščih tudi precej manj utrujen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


marko je napisal/a:

Kako se pa pride do tistih kart 1+1? Kakor jaz vidim je običajna cena dnevne karte 22, kar se meni sploh ne zdi tako poceni za to kar trenutno nudijo.


M Holidays in Petrola na Hrušici in še eden v Ljubljani jih imajo. Pa cena je očitno letos 20 EUR, ker smo mi za 4 karte plačali 40 EUR.

Glede kondicije imaš pa čisto prav - sem bil ravno zadovoljen sam s sabo po petkovem smučanju, pa očitno nimam toliko kondicije kot je odpuščajoča konfiguracija prog in žičnic...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro#33
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 17:39
Prispevkov: 48


hja no jaz nisem govoril o tem, da za krog rabiš dobro uro; jaz rabim za krog pod 40 minutami recimo in kar prav pride, da se spočiješ - recimo podkoren v kranjski gori kjer se tudi da dobro smučati mi gre okrog 6× zapored na polno, potem pa začne telo krepko popuščati - na kobli pa se glih fino spočiješ, pa si spet pripravljen na en ornk spust
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dež1
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 11:05
Prispevkov: 18


Damjan-doc je napisal/a:
OK, da povzamen in izvzamen ali je letos sploh delala sedežnica oz. proga z vrha....ali se Bohincem ne da rihtati zadeve, četudi je sneg ali je pač bolj suša z le tem?
Recimo gledal sem tudi apartmaje, naprimer Tubej....in tale zadeva se mi zdi vrhunska, praktično bi raje preživel zimski dopust v teh apartmajih kot na Rogli, recimo.
In nesmiselno se mi zdi, da če že toliko vlagajo v nastanitve, je smučišče, naprave za en k.... P otem ga pa malo poznas sem bil v njegovem apartmaju nastanjen ,vodo ima na uro plačaš toliko kot porabiš glede geretja da ne govorim .No da ne govorimo da goste zaklepa v apartma ko pride do nesoglasja.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dež1
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2011 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 11:05
Prispevkov: 18


__Ziga__ je napisal/a:
V čem je res point, da ne dela Kobla 3 in vlečnica Ravne? Snega izgleda, da je dovolj.......

Spet problemi z lastniki zemljišč? Tam vem, da se je dogajalo že marsikaj. Drgač pa za moje pojme najlepši teren prog v Sloveniji + idealno še za nove proge, ki so bile v načrtu (oz. prikazane na kartah že pred x leti.....)
Verjetno iz tega ne bo nič.............


Tukaj pa lastnik zafrknil ni denarja za tehnični pregled.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

andro#33 je napisal/a:
hja no jaz nisem govoril o tem, da za krog rabiš dobro uro; jaz rabim za krog pod 40 minutami recimo in kar prav pride, da se spočiješ - recimo podkoren v kranjski gori kjer se tudi da dobro smučati mi gre okrog 6× zapored na polno, potem pa začne telo krepko popuščati - na kobli pa se glih fino spočiješ, pa si spet pripravljen na en ornk spust

Nisem čisto siguren, da je bila ravno cela ura za krog, ampak dosti manj pa ne, sploh ker je bilo tudi malo vrste in si moral 3x v vrsto. Moj kolega je ugotovil, da na Kobli prej dobiš hemeroide kot musklfiber.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 1:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

Moj kolega je ugotovil, da na Kobli prej dobiš hemeroide kot musklfiber. :beer
zgleda da je pa to enim ušeč k tok zagovarjajo koblo , pa da se ja kej nebi sremenil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MILAN
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 9:15 pm    Naslov sporočila: Kobla Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 17:24
Prispevkov: 16


No prijatelji to je spet ena tistih slovenskih štorij kako vse uničiti. Kaj ti pomaga lep apartma - zgoraj na sliki, če je lastnik ....Ali kaj lepi tereni kot jih ima Kobla če se ne znajo nič zmenit vrli Bohinjci med seboj, zato je stanje žičnic pač kot je zapisano - hemeroidno. Glede novih projektov na dobrih terenih pa bodo tako ali tako spet vsak za svojim plotom in bo...Spomnim pa se časov ko je vse lavfalo in so imeli za tisti čas super zasneževanje, kam pripelje fovšarija se pa sedaj vidi. Za Slovenijo velika škoda. Dajte se že enkrat zresnit in kaj naredit sonarodnjaki... Občutek imam kot na Jadranu, prinesite nam denar potlej pa se spokajte..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dejan_007
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2011 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2009 12:12
Prispevkov: 41


Kobla je eno izmed najslabših smučišč v Sloveniji. Infrastuktura je obupna, ratrake pa zgleda da ne znajo uporabljat. Bil sem gor in lahko rečem, da je vse skupaj ena velika žalost. Res je, da snega ni, ampak proge zratrakirat bi pa moral znat, ne da vozim po rodeo progi.

Žalost je tale Kobla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 7:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


no jaz sem bil danes gor in mi je bilo prou v redu, ljudi pa tolk da si še na koncu videl sledi ratraga.
za 10 e odlično
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
humdrum
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 8:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 12:55
Prispevkov: 128


Dvakrat bil v Kobli lani, in se mi zdi, da ni tako slabo smučišče.

Pravzaprav proge niso bile popolno pripravljene, naprave kaj stare in povezava med Koblo1 in Kozjem Hrbetom najslabša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dež1
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 7:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 11:05
Prispevkov: 18


Sedaj je tako konec so jim odklopili elektriko,upam da za večno.

Nazadnje urejal/a dež1 Čet Mar 17, 2011 10:48 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja Stran 4 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kobla » Kobla - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB