Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Hja, glede na spletno stran, se bo sezona začela 23.12....

Mene pa zanima, če kdo kaj ve, če še obstaja akcija 4 študenti za 14 EUR(oz. tam okrog), na ceniku nisem našel nič.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
decko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 27, 2010 2:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 21:58
Prispevkov: 36


Pozdravljeni!
Poleg zgoraj navedenega me še zanima kako je kaj s povezavo Kanin-Italija. Ali bo to kaj obratovalo??
Hvala in lep pozdrav!
Blaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 28, 2010 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


amater@ ne, tistih kart "štirje študenti" že od lanskejga leta ni več...

blaz@ res je ta naš kanin katastrofa, sam povezavo z italijo smo mel pa že celo prejšno sezono, tko da....

http://www.boveckanin.si/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=109
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 28, 2010 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Slikca,
kakšno pa je zadnje poročilo s terena. Ali so nerodnosti ob pričetku sezone že odpravljene? Sicer pa te dni vreme smučarjem zelo lepo služi - vsaj upam in vsem prijetno smuko.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stockl
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 28, 2010 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2008 22:39
Prispevkov: 3


Jaz se jutri odpravljam na kanin, če ne bo vetra in, če so uspeli povezat s sello neveo. Zato me zanima, če kdo mogoče ve, ali je italijanom uspelo urediti vse zadeve, da dela povezava...
Ker na spletu nikjer ne piše natančno ali je zdaj povezano ali ne. Po webcamu, je bilo danes popoldne že videt, da nekaj smučajo tam pod funfor-jem, nisem pa 100%, da sem prav sklepal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proton
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 1:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 0:01
Prispevkov: 29


Za delovanje naprav in smučarskih prog, ter ostale pomembne informacije na Kaninu vam predlagam, da si ogledate dve izjemno koristni in pregledni spletni povezavi:

http://www.promotur.org/index.php?id=620

Spodnja povezava prikazuje zemljevid smučišča, s klikom na posamezno številko proge npr. 7b (Prevala) izveste ime proge, težavnost proge, višinsko razliko, ki jo premagamo med smučanjem po progi, dolžina proge, vrsta snega, koliko procentov snega na progi je umetnega, opis žičniške naprave, splošen opis smučarske proge, stanje proge: zaprta ali odprta itd...

http://www.promotur.org/popup_sella_slo.html


Nazadnje urejal/a proton Sre Dec 29, 2010 2:37 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kokekec
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 9:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 8:48
Prispevkov: 37


Bili včeraj na Kaninu, no želeli smo biti. Zjutraj je bila informacija na spletni strani, da povezava deluje. Štartal smo na Sello Neveo, ko smo prišli tja okol enajstih, sta na semaforju izmenično utripala rdeč križec in zelena kljukica, ko smo prišli gor ni nič delovalo. Neki sta se dva komada do ene dveh smukala okol gondole, ene parkat sta se odpeljala gor in dol, do štirih ni prepeljala nobenega smučarja. Ljudje so hodili peš na Prevalo. Mi smo ostali tm v senci z enim samim precej zdrsanim smučiščem. Ko smo vračali karte je bilo stanje na semaforju enako. Kanin še nekaj let: Ne, hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 9:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 360




Dajte me popravit, samo meni se zdi da "Tipo di neve: Compatta" pomeni, da imajo na naši strani Kanina umetni oz. kompaktni sneg.


_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Jah, sej so pri vseh progah isti podatki. Na naši strani ni topov.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proton
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 0:01
Prispevkov: 29


Danes očitno povezava normalno deluje... Očitno so imeli na Kaninu neke težave z obratovanjem, ker je zadeva cca. 10 mesecev stala. Preden se odpravite na Kanin je zaradi ključne proge pametno poklicati na smučišče in se o zadevi konkretno pozanimati.

Drugače sem se tudi jaz včeraj nameraval odpraviti na Kanin, vendar se zaradi informacij, z zgoraj navedene povezave Italijanskega operaterja Promotur, nisem, ker je bilo jasno navedeno, da je povezovalna proga zaprta.

Snežni telefon: 041 182 507

Turistična agencija ATC TURIZEM
Informacije in prodaja vozovnic
telefon: +386 5 38 96 003
fax: +386 5 38 38 96 004
e-mail: kaninski.center@siol.net

Sedež podjetja:
ATC UPRAVLJANJE d.o.o.
Trg golobarskih žrtev 18
5230 BOVEC
telefon: +386 5 38 96 310
fax: +386 5 38 86 930
e-mail: kanin@siol.net


Na Kaninu naj bi danes obratovale vse naprave in proge, razen dvosedežnice Veliki Graben (proga Veliki Graben) in trosedežnice Skripi.

Se vidimo na Kaninu!


Nazadnje urejal/a proton Sre Jan 05, 2011 12:30 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proton
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 12:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 0:01
Prispevkov: 29


Na Kaninu obratujejo vse naprave in proge razen dvosedežnice Veliki graben in istoimenske smučarske proge Veliki graben.

Vir: http://www.boveckanin.si/

Se vidimo na Kaninu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 14, 2011 4:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

V nedeljo grem prvič na Kanin in me zanima kakšne so kaj razmere in če povezava dela? Pa zanima me še če je na Kaninu kakšen snowboard park, al pa saj kkšna jumpa pa kkšn rail?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 14, 2011 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

snowboarder je napisal/a:
V nedeljo grem prvič na Kanin in me zanima kakšne so kaj razmere in če povezava dela? Pa zanima me še če je na Kaninu kakšen snowboard park, al pa saj kkšna jumpa pa kkšn rail?


Razmere = odlične, kr spomladansko, zadaj pa zimsko
Povezava dela!
Snowboard parka "še ni letos"....jumpi so - vsaka "bula je jump"....vse v naravi,izven proge,na lastno odgovornost - nič umetnega...
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 15, 2011 9:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

kok pa je kj nevarno izven prog, tko ne preveč daleč stran?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 16, 2011 11:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Zaradi kraškega terena baje kar precej, če ne veš kje je varno.

Se pa sedaj tam že pet let odvija freeride tekmovanje in se še nihče ni ubil, tako da...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 2 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB