Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Mislim, da ta debata nikamor ne pelje!!!! Za prerekanje si odprite SVOJO temo!!!!

Mislim, da bo čas še najbolje pokazal na situacijo na smučišču. Konec koncev pa vi prvič ne boste nič spremenili, drugič pa ima vsak ZAKAJ tudi svoj ZATO in izvajalci so se za narejeno odločili na podlagi nekaterih razlogov, ki jih očitno vi ne poznate.

Če bo smučišče propadlo, na kar vse skupaj kaže, pa se ne sekirajte, ker s tem nimate NIČ. Če bo lastnik končal kot Jakob Ruda, to je pa druga zgodba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 350


Kar zadeva uporabnost smučišča za vse vrste smučarjev sem mnenja, da ima Dolenc kar prav. Strmi del proge v dolino (t.i. S del) ni prijazen za slabše smučarje in se prav zaradi tega veliko ljudi Ošvena izogiba. Ve se, da je bil narejen oz. da je konfiguracija proge takšna zaradi homologacije ali bolje rečeno večje atraktivnosti za tekmovalno smučanje, ki pa žal cekinov ne prinaša. Projekti pa so bili delani takrat, ko denar v tem delu dežele še ni bil ne vem kako vprašanje.
Moram pa priznati, da ga je res lepo peljati sploh če ni kakega kamenja in lahko spustiš na polno.
Popravljati S sedaj: ne vem, če je kje junak, ki bi se videl s toliko denarja, da ne izgubljam besed o pridobivanju vseh soglasij. Tako bo najbrž ostalo kar tako kot je: dokler bo.

Tudi vlečnica na travniku ni ravno za začetnike, lahko sicer izstopijo na cesti, pa vendar ni to to.
Skratka, dokler na tem smučišču ne bo otrokom in slabšim smučarjem prijaznih naprav in prog (npr. kaki krogci na travniku, pa kak obvoz S-a) se temu smučišču bolja slaba piše, vsaj kar zadeva obisk.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3122


Z tem ovinkom s, bi bili stroški kar veliki, in zaradi novega s-a, dvomim da bi bil nek naval na to smučišče. Vseeno manj ekonomično, kot pa porabljena nafta. Sicer pa, nobena žirafa ni postavljena na spodnjem robu. S tem si kar fino mimo bleknil.
[img]http://www.shrani.si/?r/WU/2jduKsg7/1/fotografija0047.jpg[/img]





Kje so sedaj žirafe na spodnjem delu? Tako da to z neekonomičnostjo žiraf pač ni res. Če bi gledali na ekonomičnost glede porabe nafte, bi stali tukaj propelerci, in tudi nebi bilo požrešnih crystalov. Glede tistega priključka. Če pa bi bil zadaj, pa bi se pritoževlali koliko več dela imajo z priklaplanjem. Bolje povedano sedaj? Sekaš mimo pa nasploh z tem zasneževanjem. Tisto z rinjenjem snega gor ali dol, proga je tako ali tako nagnjena navzdol. Kaj sedaj hočez z tem povedat? Če je potrebno tišati sneg navzgor, bodo pač tiščali navzgor. Če pa že tako hudo gledamo na porabo, zakaj potem imajo enega izmed boljših ratrakov, ko bi lahko manjši zadovoljiv, z manjšo ceno samega, in manjšo porabo. Sneg pa bi lahko pravtako razgrnili. Pomisli tudi ti malo ekonomično, če toliko glede tega tolmačiš. Na smučišču bi se lahko na veliko šparalo, pa se ni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 8:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


@lenko

klamfe serješ! Upam, da se glede šole res hecaš v nasprotnem primeru pa imaš velike problemi s svojim adolescenčnim uveljavljanjem, nimaš pa nobenih strokovnih in življenskih izkušenj in pomoje je bolje, da se vzdržiš svojih strokovnih izjav dokler, da ne boš čez nekaj let diplomiral iz ekonomije in si pridobil nekaj delovnih izkušenj. Pa tudi z bralnim razumevanjem mojih in dolenčevih postov imaš velike probleme. Bo treba kakšno leposlovno knjigo prebrat.

Dokler pa le ostani ljubitelj smučanja!

Slike pa si izpostavil res le tiste, na katerih se ne vidi, da je več kot pol žiraf na spodnjem robu proge! Bi ti z veseljem oporekal s svojimi, a jih žal nimam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iron_Horse
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 07, 2011 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Jul 2008 15:38
Prispevkov: 78



http://24ur.com/novice/crna-kronika/33-letnik-si-je-na-smucisco-poskodoval-hrbtenico.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gigi
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 07, 2011 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 13:23
Prispevkov: 14
Kraj: Dravograd

[quote="Iron_Horse"]
http://24ur.com/novice/crna-kronika/33-letnik-si-je-na-smucisco-poskodoval-hrbtenico.html[/quote]

Ko sem se jaz vozil mimo tega kupa ni bil zavarovan in sem tudi sam pomislil, da ne bo kakšen norec zapeljal na ta kup.
Res škoda, da se kaj takega zgodi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
karver
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 08, 2011 10:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 10:01
Prispevkov: 67
Kraj: Slovenj gradec

Ali kdo ve zakaj danes niso vozili zvečer.
Vse povsod so delali razen na Ivarčkem.
Je morda kaj v zvezi z nesrečo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gigi
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 14, 2011 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 13:23
Prispevkov: 14
Kraj: Dravograd

Danes sem bil na nočni.
Če ne bo snega ali pa mraza me Ivarčko ne vidi več.
Mislim, da jim grem jutrij pokazat smuči, kako so zdelane, celo robnik mi je potrgalo. Prava katastrofa.
Upam, da se bom kaj dogovoril o odškodnini?
Ali je kdo že kaj zahteval za takšno škodo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tdm
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 15, 2011 11:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2007 21:18
Prispevkov: 60


Gigi to ti že celi cajt govoriš, da te ne bodo več vidli gor. Zakaj pa jaz ne zapeljem na kak kamen. Nauči se smučat po snegu ne pa da se po robu smučišča oz izven urejene proge voziš. Če bi bil vsaj malo realen bi lahko povedal da je proga za take razmere super in tud kamenja ni kaj prida gor, saj ga vsak dan po urejanju proge pobirajo.


PS ne delam reklame, saj se večinoma smučam na Peci za katero imam sezonsko karto, na Ošven pa grem samo občasno na nočno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gigi
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 15, 2011 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 13:23
Prispevkov: 14
Kraj: Dravograd

Prav imaš tdm.
Drugič bom vzel stare smuče in ne bo jeze. Takrat sigurno ne bom trofu kamen.
Mislim, da si pravi majster, da kamna ne zadaneš.
Je pa res, da za takšne razmere res ne more biti kdove kako dobro.

Samo kamne bi pa lahko pobrali. Tudi sam jih že veliko zmetal s proge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stjepko
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 10:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2011 18:21
Prispevkov: 4
Kraj: Prevalje

Včeraj sem obiskal smučišče Ivarčko-Ošven. Žičnica žal ni delovala, le sedežnica. Lahko povem, da sem bil impresioniran. Smuka je bila odlična, prav tako urejenost smučišča..Upam na več takšnih smučarskih dni v letu 2011

Lep pozdrav s Koroške
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morbi
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Okt 2010 8:48
Prispevkov: 6
Kraj: Velenje

[quote="stjepko"]Včeraj sem obiskal smučišče Ivarčko-Ošven. Žičnica žal ni delovala, le sedežnica. Lahko povem, da sem bil impresioniran. Smuka je bila odlična, prav tako urejenost smučišča..Upam na več takšnih smučarskih dni v letu 2011

Lep pozdrav s Koroške[/quote]



Tudi jaz moram pohvaliti danes smučišče.
˝˝Gigi˝˝, tudi jaz sem pred nekaj časa nazaj dobil nekaj lepih risov na tem smučišču, sem jih pač zalil.
Proga je fantastična. Ti požene kar nekaj andrenalina. pa še gužve ni, tako, da še pridem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iron_Horse
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Jul 2008 15:38
Prispevkov: 78


zakon blo danes..proga speglana unulo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

lahko samo rečem, da ni pripomb!
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
stubai
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2011 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 350


Razmere na Ošvenu so dobre, smuka zelo dobra, proga v dolino urejena brez pripomb. Nobene gneče. Vlečnica na zgornjem travniku seveda ne obratuje zaradi pomanjkanja naravnega snega.
Informacije iz druge roke, saj sem bil prisiljen to smučarsko sezono zaključit že konec decembra (poškodba).

Slike so z mobilca.





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 7 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB