Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2010 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 350


Zjutraj informacija na netu: Peca zaprta, za drugam pa smo bili prepozni --> torej poskusimo z Ošvenom.

Nismo bili zgodnji, pa je bilo vseeno kar mrzlo, vendar brez vetra.


Smuka tako tako. Na travniku po večini naraven puhec, mehko, nato pa kombinacija umetnega in naravnega snega. Kot so že prej napisali, se je našlo kar nekaj kamenja, ledenih grud, vseeno: nasmučali smo se.

Pa še to: prodaja kart je samo za gotovino, k ceni vozovnice je potrebno dodati še 5 EUR kavcije za Ski data karto, kar dobiš na koncu seveda povrnjeno.

Par slik, večinoma so bolj temne, ker je smučišče ves dan v senci U. gore.



Vozila je le sedežnica, za obratovanje vlečnice je premalo snega.









Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoX
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2010 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Dobro si nas šklocnil na 8 slikci in mene na 5, če se ne motim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maki
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2010 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

kula je napisal/a:
FoX je napisal/a:
Danes na Ošvenu. Bilo je solidno, a na progi res ogromno kamenja. A za ta dnar je to to.

LP




Sem bil na obisku na Koroškem, seveda nisem mogel, da ne obiščem Ivarčko.
Res lepo smučišče, samo za smučanje pa še ni pripravljeno, premalo snega, kamenje, katastrofalno steptano,...
Malo so pa pretiravali z začetkom obratovanja!!!
Res škoda, ko sem tko popolnoma uničil smuči.
Ali je možno kašno zavarovanje glede smuči okoli poškodb?
Če kdo kaj ve naj mi napiše?



Misli, da so se vozili še po slabšem, prej ko ni bilo umetnega.
Vidim, da ste gorenci 'aklšni', če veš kaj to pomeni.
Bodo že porihtali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


ledenko je napisal/a:
Scene ne poznam do obisti, ampak poznam tako sedanjega tehničnega kot tudi tistega prvega direktorja, ki je med drugim pripravljal študije. Ta, ki trenutno skrbi za Ivarčko je dolga leta operativno skrbel za Poseko in pod njegovim vodstvom se je tam vse skupaj uredilo kot je treba. Je sicer rahlo hitre jeze, ampak stvari uredi, kot se šika, na zasneževanje se spozna in nikakor niti pomislil ne bi, da bi bil on kriv za situacijo o kakršni pišete, je pa nasledil sistem zasneževanja o kakršnem sem se pred leti morda preveč razpisal.
O prvem direktorju, ki je trenutno operativec na Poseki imam povsem drugo mnenje in po moje Poseka deluje kot deluje le zato, ker je nasledil odlično zatečeno stanje in, ker verjetno ima podporo širše skupnosti.
Sicer pa so osebe in njihove vloge z obeh smučišč preveč, ter prevečkrat premešane, da bi le njih krivil za dobro ali slabo.


Sedanji tehnični direktor je na žalost že bivši! Morda pa prav zaradi svoje "hitre jeze" in "izbranih" besed s katerimi podkrepi svojo jezo. Tako da na žalost ni mogel pokazati svojih vodstvenih sposobnnosti in znanja.
S tem smučiščem pa res ni sreče.

sicer pa, nočna smuka danes obratuje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gigi
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 13:23
Prispevkov: 14
Kraj: Dravograd

Ta tehnični je bil zadetek v 'polno'.
Kje pa se ni skregal. Veliko nas ni hodilo na Poseko samo zaradi njega in njegovih 'norij'.
Strokovnjak ? Kolikor vem iz naših krogov in ŽR, katastrofa!!!!
O prvemu pa imamo v naših krogih boljše mnenje vsaj mi, saj je postavil zelo veliko objektov in deluje že dolgo let.
Mislim, da forum ni za takšne čveke, saj se rajši veselimo, saj nekako pa že bo, da se bomo lahko smučali.
Vsi so zamenljivi!!!!!
Če ne pa na Bukovnik.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
karver
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 10:01
Prispevkov: 67
Kraj: Slovenj gradec

Bravo Gigi se strinjam!!!!
Rajši pozitivne in se smučajmo in povejmo kako nam je fajn.
Če pa hočmo nam bo Štajerc pripeljal Rataja, da nas 'odere'.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 10:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


Ali ni forum namenjen aktualnim informacijam?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maki
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

Gunter je napisal/a:
Ali ni forum namenjen aktualnim informacijam?




Gunter u pravu si!
Aktualne in samo sedanje informacije so nam koristne.
Z zgodovino pa v muzej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 12:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

Od aktualnih informacij pa to, da je bila danes smuka skoraj odlična. Proga odlično pripravljena, razen prva strmina je bila malce slabša, ker je menda niso teptali prejšnji dan, ostali del proge pa zelo dober. Mislim, da je nekdo včeraj omenjal kamenje, vendar jaz nisem zasledil niti enega!
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
karver
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 12:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 10:01
Prispevkov: 67
Kraj: Slovenj gradec

the_one je napisal/a:
Od aktualnih informacij pa to, da je bila danes smuka skoraj odlična. Proga odlično pripravljena, razen prva strmina je bila malce slabša, ker je menda niso teptali prejšnji dan, ostali del proge pa zelo dober. Mislim, da je nekdo včeraj omenjal kamenje, vendar jaz nisem zasledil niti enega!




Mislim, da pretiravaš.
Če delaš reklamo nič hudega.
Včerajšnji smučarji naj ti povejo in pokažjo smuče.
Kar bojim se teh dni ko pride odjuga, ko se bo pokazala zemlja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 12:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

Js pa mislim, da ne pretiravam, še manj pa delam reklamo, saj nimam kaj od tega. Sem pač zadovoljen z današnjo smuko, in res nisem zasledil kakšnega kamna. Pa mislim, da ti to lahko potrdi tistih nekaj smučarjev, ki so bili danes gor.
Kar se pa tiče odjuge, me pa malo skrbi, ker bodo verjetno nastale kar poštene kopnice.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
FoX
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2010 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Kakšno je stanje na Ivarčkem? Bomo še smučali to leto?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2010 8:12 pm    Naslov sporočila: zdrs Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2007 0:06
Prispevkov: 144


kako je lahko teptalec z vitlom zdrsnil ?? Men se to še ni zgodilo razen s teptalcem brez vitla. Se zahaklaš pa riješ kar češ. Strojnik se pač mora zavedat, da bočnega oprijema teptalec nima. Pri svojih 7ih letih v teptalcu pa že neki vem kako kaj gre. Bi blo pa fajn videt še kako slikco detajlov počene osi. Me take peripetije zlo zanimajo. Če koga zanima kako zgleda scefrana zajla pa par prižemk na kupu naj se kar javi.[img][/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kotulc
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 26, 2010 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 877


Odjuga v preteklih dneh jim je pobrala veliko snega, sedaj pa vidim, da spet zasnežujejo. Upam, da jim čimprej uspe pripravit smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tspg
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 27, 2010 4:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:39
Prispevkov: 206


danes sem prečekiral situacijo!

Zasnežujejo od spodaj pa gor po S-u na vrhu ni snega niti ga ne izdelujejo
ne vem kako mislijo to izpeljati

Sem si ogledal tudi S, delajo sneg z žirafami samo ne vem, če je ta sistem najbolj primeren za ta del smučišča saj jim žirafe delajo sneg čisto za robom proge zato je potem težko stišati sneg na drugo stran proge.
ponekot je žirafa postavljen celo na spodnjem delu proge!

Mogoče bi bilo bolje če bi imeli žirafe na obeh straneh.
_________________
http://bukovnik.net

lp: Franjo Grobelnik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 5 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB